Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Празнуване на рожден ден  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 17:19



Мили дами,
как празнувате рождения си ден-правите ли парти вкъщи или предпочитате заведение? Черпите ли в офиса и въобще как отбелязвате този ден

. Скоро ми предстои такова нещо и се чудя как да го организирам.
Да поканя само близки или близки и приятели,в къщи или на заведение,не зная....



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор loverrock ()
Публикувано06.06.10 17:31



Пробвай суши и коктейли, приятно е. Ако пък е домашно подреди като шведска маса и всеки да се обслужва.



all the lovers

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано06.06.10 17:34



няколко части - традиционно на моя рожден ден закриваме някоя лятна дискотека само приятелки. Това е вечерта
През деня събирам моите момчета и ги водя някъде на обяд.
В офиса нося бонбони и някакви дребни сладки и безалкохолни.
В съботата се събираме роднини у дома.
Въобще циганска работа е моята, ама си го обичам този ден





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: loverrock]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано06.06.10 17:35



е зависи колко човека ще покани
Ако са три приятелки шведската маса е неуместна





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.10 18:18



Зависи дали съм на кеф.
В най-кофтия случай. Беше на 40-тата ми година. Подута от една операция на зъб. Бях като Роки след последния рунд. Събрах вкъщи четири приятелки и бившето си гадже, щото нямах актуално. Стана голям купон.

Най-добрият случай. Последният. Първо черпене в офиса - направен от мен кетъринг - хапки и разни мезета нанизани с гарнитури по пластмасови сабички. После вкъщи десетина гости с останалата част от кетъринга. Накрая - пианобар с тези, които са издържали.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 18:41



Моите приятелки са много различни и не зная как ще ги комбинирам:):) като компания. Няколко години не съм си празнувала рождения ден и съответно не съм канила гости.И тъй като нямам и гадже в момента,ако сме само жени да не стане прекалено скучно....



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.10 19:11



Ако сте скучни, няма начин да не е скучно.
Наемете си аниматор или стриптизьор.





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано06.06.10 20:10



Какво ти пука как го правят другите?!

освен ако въпросът ти не е начин да събереш идеи..ако е така ето няколко варианта:

1. В офиса ...хм...зависи: Ако са готини колегите и ме кефят - може и една баница да врътна

! Всякакви сладорий, соленотий, напитки..можеш да ги оставиш в общата кухня, на рецепция - ако не искаш да е толкова тирумфално ии да им пуснеш по един мейл да се почерпят за твое здраве.
По перонаслно би било с мезелъци и винце..или с торта и шампанско в края на деня..за час / час и половина..

Стига му толкова на офиса!

2. Приятелите - най-близките..не обичам сбирщайни и не допускам в обкръжението си "псевдо приятели"

Ако не ти се слугинства....може клуб! или...някое готино заведенийце с вкусна храна - тип големи блюда със салтки, месца..и всеки да си сипва, каквото желае..респективно ако желае нещо от менюто, а го няма в блюдата - си поръчва

Ако ти се слугинства..варианти много: ако имаш вила - барбекю в градината е идеалното! Съботно - неделно...хем зелено, хем не се цапа :) Хем и мъжете ще помогнат в готвенето

Иначе за домашни варианти..тип по-спокойна раздумка..може да поканиш по-тесен кръг веселяци..и да им сготвиш нещо вкуснооооо

Какъвто и начаин да избереш да го празнуваш...ти пожелвам много позитивни емоции!

Ближи си сладоледа...

Тема стриптизьор ...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано06.06.10 20:14



...е добра идея



може даже двама - трима...

хмммм...трябва да го опитам, макар движейки се предимно в мъжки компаний...трудно ще има кой да ми ойдиса на акъла..освен ако не са приятелите - гейчета ..хахахаха

Ближи си сладоледа...

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: Charleston]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 20:25



Благодаря много за идеите





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.10 22:24



Вкъщи е тясно, а само най близките ми роднини са 15 души и като прибавим и приятелите... Каня ги на заведение, когато изобщо реша да празнувам. Ако имах къща с повече пространство бих си го празнувала вкъщи. Друг е въпросът, че готвенето цял ден, баш когато трябва да ти е гот... Не, че не обичам да готвя... В офиса винаги черпя. Все пак това са хората, с които деля 1/3 от живота си.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано06.06.10 23:27



И аз като Вирго много си обичам Рождения ден, може би защото е през май и времето е много подходящо за празнуване в градината на някое заведение. Каня приятели. От роднините (освен собственото ми семейство) само майка. Та приятелите ми вече знаят, че винаги го празнувам и очакват поканата.
В офиса също трябва да занесеш нещичко - плодове, бонбони, безалкохолно - каквото решиш.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.06.10 00:56



супер темичка. Празнувам го рождения ден според настроението.

Тази година бях в тъжна, тегава и много смотана сатурнова дупка. И исках да не го празнувам. Уредих си служебен ангажимент баш на датата (пътуване извън София) и тамън се бях настроила да се изсуля по терлици от всякакви ангажименти (а само да почерпя колегите) и .... нещата станаха супер.

Двамата ми колеги ме затрупаха с цветя и подаръци, пускаха ми музика през целия ден, купонясвахме и бяхме затворили стаята само за ''отбрани''. После пътувах 6 часа, но се отзовах в 5-звезден хотел и си взех една вана. Леглото ми беше превъзходно, само дето нямаше компания за него

Но - нямаше как, не може пълно щастие. Е - потенциалната леглова компания поне изказа поздравите си по Скайп - не бяхме съвсем забравени май

И така почти седмица след деня с приятели си допразнувах рожденния ден. Беше уникално просто ... Дори и снимки ми останаха.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано07.06.10 10:05



В офиса нося бутилка уиски, кола, задължителните бонбони и някакви ядки. С приятелите си празнувам на заведение, празненства вкъщи с други хора не харесвам, защото все гледаш нещо да не липсва на масата и не можеш да се отпуснеш като хората. Най-често вариантите са кръчма и след това някъде за по питие.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.06.10 15:06



Гледам да е разнообразно, предимно навън - танци клуб, ресторант или съчетавам с някое пътуване с компанията, например.


Последният път беше като цигански празник - разходка, планина, катерене, картинг, едене и пиение (не беше класическото вечерно, а им организирах питателна закуска и обяд) - и 3и дни яли, пили и се веселили.
За работата - сладки, соленки, сокове и бонбони - правя софра на едно место и всеки е добре дошъл да си взема.
С роднини - у дома, но избягвам, защото много време се губи и човек от тропане около масата - забравя за какво сме се събрали.

Но искам да ти кажа, че съм се затъжила за едновремешните гостита със сандвичи..най - бързо свършваха тези с лютеницата..
Ако поканиш близки приятели така - може и да се изкефят повече, защото да ходиш по заведения е ежедневие, ама никой вече не прави партита със сандвичи - да не говорим, че и гостите могат да вземат участие в приготовленията, което си е е емоция - екстра.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано07.06.10 20:49



Благодаря на всички,които споделиха с мен своите идеи





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор snowflakee (минаващ)
Публикувано10.06.10 17:20



Аз,за разлика от теб,също скоро имам рожден ден,но отсега започвам да измислям извинения ,за да се покрия

. Нямам никакво настроение за празнуване и не ми се обяснява с никого.
Така че,ако някой ми измисли достоверно извинение,ще го почерпя специално



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: snowflakee]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано10.06.10 22:28



от работата е ясно: взимаш си отпуск!

...за приятелите...хмммм...ще ти се обадят най-вероятно тези, които държат на теб...защо да се криеш от тях?!

...ако не си на кеф..май трябва да се скриеш от себе си, докато ти мине



Ближи си сладоледа...

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: snowflakee]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.06.10 22:28



Не е нужно да измисляш извинение. Не си длъжна да празнуваш. Просто казваш, че няма да празнуваш и толкоз.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: snowflakee]  
Автор snowflakee (минаващ)
Публикувано11.06.10 09:31



Идвете сте много прави,проблемът е в мен





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: snowflakee]  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано11.06.10 10:14



А мен започват една седмица по-рано да ме тормозят да ли ще го празнувам,с кого,къде и др.подобни,почват да ми дават съвети-от което полудявам

. С напредването на годините започва да не ми се празнува рождения ден.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: svoboda_a]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано11.06.10 13:16



Аааа, и при мен е същото. Питат ме предварително, но това е лесно обяснимо, защото аз винаги празнувам.
Мъжът ми обаче никога не празнува, не иска. Но въпреки това има хора, дето си питат редовно за неговия празник.
Що се отнася до напредването на годините, аз просто тази година не си взех торта (от което дъщеря ми беше много разочарована). Преди си духах и свещички. Иначе винаги ми е приятно да събера приятели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.