Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Празнуване на рожден ден  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 17:19



Мили дами,
как празнувате рождения си ден-правите ли парти вкъщи или предпочитате заведение? Черпите ли в офиса и въобще как отбелязвате този ден

. Скоро ми предстои такова нещо и се чудя как да го организирам.
Да поканя само близки или близки и приятели,в къщи или на заведение,не зная....



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор loverrock ()
Публикувано06.06.10 17:31



Пробвай суши и коктейли, приятно е. Ако пък е домашно подреди като шведска маса и всеки да се обслужва.



all the lovers

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано06.06.10 17:34



няколко части - традиционно на моя рожден ден закриваме някоя лятна дискотека само приятелки. Това е вечерта
През деня събирам моите момчета и ги водя някъде на обяд.
В офиса нося бонбони и някакви дребни сладки и безалкохолни.
В съботата се събираме роднини у дома.
Въобще циганска работа е моята, ама си го обичам този ден





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: loverrock]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано06.06.10 17:35



е зависи колко човека ще покани
Ако са три приятелки шведската маса е неуместна





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.10 18:18



Зависи дали съм на кеф.
В най-кофтия случай. Беше на 40-тата ми година. Подута от една операция на зъб. Бях като Роки след последния рунд. Събрах вкъщи четири приятелки и бившето си гадже, щото нямах актуално. Стана голям купон.

Най-добрият случай. Последният. Първо черпене в офиса - направен от мен кетъринг - хапки и разни мезета нанизани с гарнитури по пластмасови сабички. После вкъщи десетина гости с останалата част от кетъринга. Накрая - пианобар с тези, които са издържали.



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 18:41



Моите приятелки са много различни и не зная как ще ги комбинирам:):) като компания. Няколко години не съм си празнувала рождения ден и съответно не съм канила гости.И тъй като нямам и гадже в момента,ако сме само жени да не стане прекалено скучно....



Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.10 19:11



Ако сте скучни, няма начин да не е скучно.
Наемете си аниматор или стриптизьор.





Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: merilin_n]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано06.06.10 20:10



Какво ти пука как го правят другите?!

освен ако въпросът ти не е начин да събереш идеи..ако е така ето няколко варианта:

1. В офиса ...хм...зависи: Ако са готини колегите и ме кефят - може и една баница да врътна

! Всякакви сладорий, соленотий, напитки..можеш да ги оставиш в общата кухня, на рецепция - ако не искаш да е толкова тирумфално ии да им пуснеш по един мейл да се почерпят за твое здраве.
По перонаслно би било с мезелъци и винце..или с торта и шампанско в края на деня..за час / час и половина..

Стига му толкова на офиса!

2. Приятелите - най-близките..не обичам сбирщайни и не допускам в обкръжението си "псевдо приятели"

Ако не ти се слугинства....може клуб! или...някое готино заведенийце с вкусна храна - тип големи блюда със салтки, месца..и всеки да си сипва, каквото желае..респективно ако желае нещо от менюто, а го няма в блюдата - си поръчва

Ако ти се слугинства..варианти много: ако имаш вила - барбекю в градината е идеалното! Съботно - неделно...хем зелено, хем не се цапа :) Хем и мъжете ще помогнат в готвенето

Иначе за домашни варианти..тип по-спокойна раздумка..може да поканиш по-тесен кръг веселяци..и да им сготвиш нещо вкуснооооо

Какъвто и начаин да избереш да го празнуваш...ти пожелвам много позитивни емоции!

Ближи си сладоледа...

Тема стриптизьор ...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано06.06.10 20:14



...е добра идея



може даже двама - трима...

хмммм...трябва да го опитам, макар движейки се предимно в мъжки компаний...трудно ще има кой да ми ойдиса на акъла..освен ако не са приятелите - гейчета ..хахахаха

Ближи си сладоледа...

Тема Re: Празнуване на рожден деннови [re: Charleston]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано06.06.10 20:25



Благодаря много за идеите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.