Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: кауфланд...намаленията..колко трики ;)нови [re: Фиш]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.06.10 23:27



То за да привлекат жени... виж само к`во име му сложили... КАРФУР... демек завършва на УР :)

... После кат отидеш виждаш че в този магазин *УР-а е за всичките им клиенти.....
Същото е и в магазина за левче.. "КУРфланд" (демек земята на ур-овете)

....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Хаха,нови [re: Фиш]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано01.06.10 23:41



да, от тази вечер един тон по-светло - писнА ми да съм модерна с тъмно русото!

Аз също напоследък си пазарувам от кварталното лелче (що я наричам така, като е десетина години по-голяма - не знам... щото се подстригва по онзи характерен лелински вид - късо на врата, бухнало на челото, с треперушки... , иначе е готина!) Е, в това магазинче няма плодове (много), пък екзотични - съвсем, ама, и аз пък - каква екзотика в тая криза, бе?!? Мани, не ми се говори за цени, плащания, сметки и т.н.

п.п. Пикадили и аз го харесвам!



Тема Re: Хаха,нови [re: parvaty]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано02.06.10 00:03



Е, улучила съм



О, нашият магазин си е направо на европейско нивоСамо че вместо на входа да ни посрещат, младите касиери ни изпращат на изходаЗа мен екзотичничко ми е броколито, помелото, айсберга, ананасчето и ми стига, де.

Можем да си приказваме за подаръци, м?



Тема Re: кауфланд...намаленията..колко трики ;)нови [re: Apxaнreл]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано02.06.10 00:10



Такава е покупателната възможност.А и в други страни има магазини с такова ниско качество.

Тази дума много двуяко значение има





Тема Ами, можем,нови [re: Фиш]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано02.06.10 00:28



обаче напоследък аз получавам подаръците в плик

... и така подарявам... , защото ходя предимно на рождени дни на близки хора - родителите ми, снаха ми (жената на брат ми). На дребосъчето днес купих пластелин със форми за правене на фигурки - заведох я в Комсед, и тя си избра това... Много ми харесва как се радва, като й купя нещо... А, защо човек се отчуждава най-много от най-близките си? Напоследък преживяваме труден период в семейството, и аз изкризих тотално... и, като си споделям - естествено, пред най-близките, те ми се сърдят... чувствам се като... странно! Много саможива съм станала...

п.п. аз обожавам броколите, и помелото (Вожда ме открехна, страхотно е вкусно )... айсберга си го купувам в плкове, а ананас... изтръпва ми небцето от стипцивостта му, и не го ям... Обаче дребосъчето го обича, та купувам - на консерва - понякога! Един път купих и суров, обаче омазах цялата къща в обелки, докато го издялкам..



Тема Re: Ами, можем,нови [re: parvaty]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано02.06.10 00:39



Аз четох едно описание на вр. за помелото и ми потекоха лигите

Никога не бих посегнала иначе да си купя

Можеш ли да се отчуждиш от някой, който никога не ти е бил близък? Имаш нужда от повече смях.Виж не е ли , а

Спокойна нощ от мен!



Тема Мерси!нови [re: Фиш]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано02.06.10 00:59



Много сладки бебчета, много мило!

Права си, не можеш... Както и да е - живи и здрави, и това ще мине! Приятна сряда ти желая!



Тема Re: Аз пък съмнови [re: Фиш]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.06.10 07:32



Хм, аз пък Билата съм я зачеркнала. Плод-зеленчуковият им щанд е трагедия. Само някакву сдухани марули, вкиснати зелеви салати... отврат. От Пикадили пък си бях взимала от тези, сготвените меса. Мале-е-е, как смърдеше на една седмица стояло и непродадено...
Вече месо си купувам само от магазина на "Доверие", а плодове и зеленчуци- от пазара. Супермаркетите са за пакетирани продукти- макарони, ориз, туй-онуй...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Аз пък съмнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано02.06.10 09:45



Мисля, че се нарадвахме на анонимността на големите вериги.Като си помисля, изминавам много по-малко разстояние, за да мина от месарския, млечни продукти(една местна фирма с прясно мляко, което се разваля и кисело мляко, което се надува

), плод-зеленчук и хранителни стоки, за да напазаря. Може да звучи смешно, но е приятно, когато се чувстваш специално обгрижен или девойката ти казва, че мъжът ми е купил нещо, да не купувам и аз.

В големите вериги намирам по-специална марка кафе, маскарпоне, пресен босилек, някакви по-изчанчени ядки.
В София например много харесвам пазара на "Младост".



Тема Re: Аз пък съмнови [re: Фиш]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано02.06.10 10:03



Мисля, че най после е време да изчезваш от Бургас и си купиш къща в некое курортно градче



Говори ми ... умирам за глупости....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.