Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За заплатите и премиитенови  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано20.05.10 18:05



Днес рабрах една проста истина...в нашата държава не се ценят интелекта, способностите и труда, а близането на задници, доносът и интригите - разбрах, че за тези изкривявания се оценява труда на служителите



Сичко е от дявола. да го еВа...

Редактирано от kaleroya на 20.05.10 18:06.



Тема Добро утро , миланови [re: kaleroya]  
Автор Lady_Xaxa (новак)
Публикувано20.05.10 18:14



на 16 ли си?
Само за доказателство поогледай се кой кара скъпите коли. Ако видиш един нормалноизглеждащ пиши. Има пропорционалност- колкото по скъпа кола, толкова по тъп индивид. Понеже ме е обхванал автомото дух за това ти давам такъв пример . Иначе подобни примери във всяка сфера



Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: kaleroya]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано20.05.10 18:16



Добре е, че все пак си го разбрал!



Пий една бира днес за твойто си здраве и за здравето на други читави "баламурници" като теб ( казвам го със симпатия, дано не бъда грешно разбрана) и удави в таз' бира всички идиоти и мислите за тях!

Дори не само не се зачитат, ами се и затриват!

Простосията и подлизурщината не могат да съжителстват с креативност и интелект.

Затова накрая накой си тръгва..и обикновенно е този, който не обслужва "шпионски и доноснически интереси", не клюкари, не се включва в интриги, весел е и гледа ведро на живота, не маже очите на шефа си, а му посочва проблемите, когато такива има...

В крайна сметка..всичко е една велика суета и клоунада

Ближи си сладоледа...

Тема Re: Добро утро , миланови [re: Lady_Xaxa]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.05.10 18:17



Кой както си го направи, има и изключения!Типично балканско поведение е, че хората се правят на жертви във всяка една ситуация! За пример ще дам бившият ми, който мрази фирми, офиси, корпоративни отношения и това всеки ден да ходиш на работа в определено време и на едно и също място. Сега сам си е шеф, работи си от компа където си иска и когато си иска, пие скоч и печели нереални пари!
lovers and wine

Редактирано от loverrock на 20.05.10 18:23.



Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: kaleroya]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано20.05.10 18:41



ами почвай сама за себе си



Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: Charleston]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано20.05.10 19:12



Пих бира, да го еВа

...ама стана по-лошо от обед когато пих ме боли главата, и грозни мисли не ме напускат...искам да напусна фирмата

Сичко е от дявола. да го еВа...

Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: kaleroya]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано20.05.10 20:21



еми ако до такива мисли са те докарали, очевидно... са решили да те накарат да напуснеш...или пък ако устояващ като куче - ще те махнат те.

не искам да те плаша, може и да няма нищо такова!

при всички случай нервите и здравето - емоционалното ни здраве е най-важно, така че... ако много ти е додеяло - тегли им чертата! с тях не се свършва света..

Ближи си сладоледа...



Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: kaleroya]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано20.05.10 21:52



Пиеш в работно време?!

Представи си, че тази некоректна постъпка(според теб) на работодателя те подтикне да си направиш собствена фирма(вече е възможно и за 2 лв, но темата за другите разходи е доста обширна;)))Може и свещ за здарве да му запалиш



Тема Re: За заплатите и премиитенови [re: kaleroya]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано20.05.10 22:33



А не, не е само в нашата държава - вярвай ми! Иначе... за съжаление на много места, положението си е такова!



Тема Re: Добро утро , миланови [re: loverrock]  
Автор l AM (новак)
Публикувано21.05.10 01:23



Как става тоя номер с нереалните пари, че и на мен ми трябват няколко милиончета?!

И аз сам съм си шеф и се скъсвам от работа, но финансовото положение не е еквивалентно за влаганите усилия и знания. Сигурно трябва човек да се роди и със сребърна лъжичка в устата, както казват островитяните, или да има нюх към финикийските знаци.

Редактирано от l AM на 21.05.10 01:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.