Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за късното ражданенови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.05.10 11:51



става дума за раждането след като организмът естествено влезе в критическата и след това.
Това предвид бабата станала мама на 62 години. Аз ще се изкажа по късно, защото сега съм на зор




Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.05.10 12:40



Мисля, че е противоестествено. От друга страна, обаче, ин витрото също е противоестествено. Ако приемем да заклеймим 62-годишните, защото раждат срежу волята на природата, Оня горе и т.н., трябва да направим същото и за бездетните жени, които прибягват до изкуствено оплождане. За всички, които ще кажат:"Ама тя няма да може да отгледа децата си."... Божа работа. Мой близък направи втората си щерка на 46 години. Сега тя е на 16 и все още се радва на жив и здрав татко. Моите деца не се радват на същото, въпреки, че бяха направени от млад татко.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано15.05.10 13:08



По противно нещо не бях чула докато не я видях по телевизията . Като проходят децата дали ще може да се навежда и да тича след тях като младите майки ? Сега дали има сила да ги храни , да сменя памперси и да ги приспива ? Ами като им почнат коликите или тръгне да пробива първото зъбче ? Отврат . Това е гавра от нейна страна със децата . Като е била по - млада не се е сетила , та на тея ли години ? Аз в момента съм на 44 години и съм баба на 3 годишна внучка , майка ми е на 64 години и следователно е прабаба . То бива извращения , бива , ама чак такива ?



Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.05.10 13:18



инвитро е противоестествено, ама нищо не се случва без Оня горе е да го е допуснал. Инвитро далеч не винаги е успешно.
Тази жена дано се е подсигурила някой да и отгледа децата след като пукне както и помощ до тогава, щото не виждам как сама ще се справи. Че те и като гледам ще бъдат увредени.
Ненормално е в 8 месец да се роди бебе 500 кила. Нещо сбъркано има в него. Моите близнаци също се родиха в 8ми, ама Теди беше 3100 а Ева беше 2550 и то само защото прилежанието и беше такова, че Теди я притискаше и тя спря да се развива в един момент




Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: бaбa 3aйka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.05.10 13:23



явно многото години не са гаранция з апомъдряване. В нейния случай си е направо старческо оглупяване. За бой са лекарите направили инвитрото, да се вържат на една луда ... бе не останаха ли нормални ора в тази държава бе.
Тая си е живяла живота 62 години и сега като се е наживяла айде с деца да пробва. Тотална безотговорност и егоизъм

.
Аз на 35 едва си гледам децата, а в началото неопрекъснато с детегледачка и пак едва не загинах, а тази не я виждам. Аз се усещам дърта за деца за нея не знам




Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано15.05.10 13:46



Писах вече в Клуб 40-50 всичко, което мисля по въпроса. Много неща мисля и най- вече, че такъв казус, колкото и да изглежда единствено и само лична работа, повдига различни морално- етични въпроси, когато става дума не за естествено зачеване, а изкуствено заплождане.

Засега се надявам само дечицата да прескочат трапа, а оттам нататък какво точно им готви животът, не смея да мисля...

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.
Brick in the Wall


Тема Re: малко подробности!нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.05.10 13:57



Не ми се пише по темата, щото я дъвкаха къде ли не, но искам да ти поясня нещо, което разказаха.
Тя била дете с много строги обсебващи родители, които са и пречели и не искали тя да се омъжи и да има деца. Това и е било натрапвано през целият и живот. Тя ги е гледала до краят им. Подтискали са я и не са давали и дума да отвори за осиновяване в по-късна възраст! Когато починали преди години, за пръв път усетила, какво е да си свободен да искаш и да можеш да направиш нещо , което много си желал. Искала е да осинови дете до 3г., но от социалните не са и разрешили, предшид обективните обстоятелства-възраст, липса на роднини и пр..
Явно това е било мания на жената...и това я е подтикнало да направи невъзможното-максимално възможно.
Ето и резултата!

Бе не е нормална историята, съгласна съм...обаче знаеш ли какви фобии, идеи и мании дебнат в мозъчните гънки:)))...а това е бил апотеоза на жизнения път на жената...тъжен и късен за съжаление



Няма да пиша повече по темата, просто исках да ти кажа някои подробности, които обясняват донякъде нещата!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LlRA.. на 15.05.10 14:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от LlRA.. на 15.05.10 14:04.



Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.05.10 13:58



Абе те децата да оцелеят, и мозъчно да са добре, другото ще се нареди. Дори и майка им да се спомине, е има селища SOS...няма да останат на улицата децата!



Тема Re: Какво мислите за късното ражданенови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.05.10 14:00



Не е нормално да се ражда на тези години, също така не е нормално да раждаш на 18-19г., в този век според мене златната среда е между 26 и 43!

lovers and wine


Тема Re: малко подробности!нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано15.05.10 14:37



А дали е нормална такава силна психологическа зависимост на зрял и пълнолетен индивид към желанията на родителите му? Понеже току- що се обяснявах на една клубарка на друго място по въпроса колко здрава отвсякъде и прочие е въпросната женица...



Първото е по- скоро реторичен въпрос.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.
Brick in the Wall


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.