Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 25.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дайте съветнови  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано07.05.10 12:53



Кажете как да процедирам с тая Убавица, на гаджето майка му??? То бива да е проста ама нейното на нищо не прилича вече!!!! Оф сега съм леко бясна.....
Сега заради нея той ще го отнесе и тоя път бая ше отнесе!!!!
Винаги съм културна като имам допир до нея, но тя явно няма елементарно възпитание тая, но най тъпото е че синът и ще го отнесе....свела съм си контактите с нея почти до нула, но ето сега направо ме вбеси....
Та какво правите със свекитата си?




Тема Re: Дайте съветнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.05.10 13:14



Ще ти мине, не и обръщай внимание.
Ама не виждам що гаджо трябва да си го отнася освен ако не е замесен в проблема.
Като знам майка ми ква е винаги съм избягвала да я срещам с гаджетата си щото ще ги прогони. Имаше такъв опит от нейна страна и още ме е срам да погледна човека в очите. Беше решила, че е много дърт за мен и му каза директно в очите да ме остави на мира и ако иска с нея да се хване

.
И с един друг ме скара, който и беше личен познат и много симпатичен докато не се хвана с мен,
Само за мъжът ми направих изключение да я запозная защото вече си бях решила да се женя за него, а и той не разбира български та беше много щадящо за мен. За мой късмет него поне по чудо го хареса




Тема Re: Дайте съветнови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано07.05.10 13:49



Ами няма да го отнесе, мина ми, той няма никаква вина че майка му е проста


И по принцип не и обръщам внимание, ама мисля да я науча да е по възпитана, тя просто не знае как може да ме амбицира с това си държание и да я побъркам леко и елегантно




Тема Re: Дайте съветнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано07.05.10 13:55



cause perduta

свиркай си и да не ти пука



Тема Re: Дайте съветнови [re: Virgo]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано07.05.10 14:03



не ми пука, ама леко ме вбеси, вече ми мина де

верно е кауза пердута




Тема Re: Дайте съветнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.05.10 15:33



Аз с моята Мама Свеки гледам просто да се срещам по-рядко. Освен това като не ми хареса нещо, не се ядосвам, ами направо си казвам какво не ми харесва и тя внимава жената да не ме дразни. Е, с оглед коренно противоположните ни характери това все пак е трудно, но изтърпяваме се.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Дайте съвет [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.05.10 23:04



бе с друго може и да немам късмет ама като чета за свекърви май излиза че съм случила на свестна. С много редки изклюения не мога да оплача от нея, обичам си я, а и на външен вид прилича на баба ми която адски много обичах.
Изобщо и свекъра и свекървата ми са ми свидни и понеже много летят със самолето и само им треперя да не стане някой фал, че мен от самолети много ме е страх.




Тема Re: Дайте съветнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.05.10 16:06



Ако ти е свекърва- я търпиш и гледаш да нямаш контакти много много с нея, а като имаш всичко да минава с делова възпитаност


Ако е майка на гаджето ти, изобщо не виждам причина да контактуваш с нея. Днес е тя, утре е друга, какво изобщо се впечатляваш

Antes muerta que sencilla

Тема като станеш като неянови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.05.10 19:12



как би искала да процедират с тебе? само не ми казвай "аз няма да съм толкова проста"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Дайте съветнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано08.05.10 22:11



Тая вещорлячка пак ли те раздразни нещо...

...аааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.