Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Посъветвайте ме за лаптоп...  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано03.05.10 09:49



Здравейте!
Същата тема пуснах и в компютърния клуб, но в последствие видях, че посещаемостта му е доста оскъдна, затова реших да се допитам и до вас.

Тези дни ще си купувам лаптоп, доста изчетох, доста се съветвах и в крайна сметка се спрях на тези три модела, като Сони Вайо-то ми е вече на трето място в класацията, защото доколкото разбрах имат сервиз чак в Гърция. Въпреки това ще дам модела, може пък някой да се изкаже вдъхновяващо за него.

TOSHIBA SATELLITE L500-1GH

- ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР
- DISPLAY 15.6" (39 CM ) HD 1366x768 TRUBRITE
- CPU INTEL CORE 2 DUO T6600 2.20GHz
- RAM 4 GB DDR2
- HDD 500 GB SATA 5400 RPM
- DVD RW SUPER MULTI DL
- VIDEO INTEL GMA 4500MHD
- WIRELESS 802.11B/G, BLUETOOTH
- LAN 10/100
- WEBCAM, CARDREADER 5IN1
- 2xUSB,HDMI OUT, E-SATA
- WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64-BIT & 32BIT DVD
- ТЕГЛО 2.72 КГ
- МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ
----------------------------------------------------------------------------------------------------

DELL INSPIRON 1564 00323

- ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР
- DISPLAY 15.6" (39 CM) 1366x768 WLED HD
- CPU INTEL CORE I5-430M 2.26GHz
- RAM 4 GB DDR3
- HDD 500 GB SATA 5400 RPM
- VIDEO ATI RADEON HD 4330 512MB
- DVD RW DUAL LAYER
- WLAN 802.11 B/G/N, BLUETOOTH
- 1.3 MPXL WEBCAM, CARDREADER
- 3XUSB, VGA
- 6 КЛЕТЪЧНА БАТЕРИЯ
- ТЕГЛО 2.7 KG
----------------------------------------------------------------------------------------------------

SONY VAIO VPC-EB1E1E/WI

- ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР
- DISPLAY 15.5" (39.4 CM) LED
- CPU INTEL CORE I3-330M 2.13GHz
- RAM 4GB DDR3
- HDD 320 GB SATA 5400 RPM
- VIDEO ATI RADEON HD 5470 512MB
- DVD±RW DUAL LAYER
- WLAN 802.11 B/G/N
- LAN 10/100/1000
- HDMI OUT, 3xUSB, VGA
- MOTION EYE CAMERA, CARDREADER
- WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64BIT
- 6 клетъчна батерия
- тегло 2.7кг
- МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ


Не играя игри...ще го използвам стандартно, за писане, презентации, интернет. Знам, че за тези дейности мога да си взема и нещо по-обикновено, но ми се иска сега да дам повече пари, за по-голямо качество...че не се знае какво ще ми щукне утре.
Параметрите им общо взето са едни и същи, затова може би ще очаквам да споделите опит и да препоръчате марка. Всъщност всякаква информация ми е добре дошла.
Предварително много ви благодаря за мненията и съветите!

Пожелавам ви приятен и успешен ден, както и седмица!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.05.10 10:44



само не DELL.
Имам 2 на Dell ама поне тук нямат магазини, всичко по телефона и е много сложно ако се появи проблем. Освен това продават системата с предварително инсталирани техни вирусочистачки, които лично аз не харесвам.
Но първият ми на Dell има най добрия звук който съм срещала от лаптоп изобщо примрно. Но е старичък модел. Новият ми Dell примерно не е с такъв хубав звук и ползвам поради това допълнителни колони.
Той е точно Intel Core i5 и ми прави номера, изчезва картината от първия ден от как го взех ама все не мога да се наканя да го върна за ремонт.
Не знам в БГ как са Dell.
Toshiba взех на сестра ми и е доволна, но пък саундът не е добър.
Бе кво и да вземеш няма гаранция, че няма да създава проблеми. Тегли чоп и готово




Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано03.05.10 13:44



Принципно съм за HP, имала съм и DELL и Toshiba, но съм най-доволна от HP-то...
Иначе ако искаш да отделиш повечко парички MacBook е най-доброто...
Това ще е следващата ми покупка :), чакам само да поостарее HP-то малко...



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано03.05.10 14:16



Сони през последните 5 години за мен нямат аналог що се отнася до графика и презентации. Аз бих се спряла(в същност се спрях

) на Ваио-то.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано03.05.10 14:53



Тошибата, която си избрала е с най-добри характеристики (основно гледах процесора (Dual Core), защото той ти определя скоростта на компа!) Там мисля, че батериите им малко бързо се изтощават, но са добри машини.

Съветвам те да се спреш на Тошиба от списъка си. Другото е поостаряла технология малко.


Major e longinquo reverentia

Тема Toshibaнови [re: Sayoroma]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.05.10 14:57



Взимай тошибата и нэмаш проблеми!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.05.10 16:35



най-красивия от трите, разбира се



и по-лек по възможност, ако смяташ да се разхождаш с него в ръчичка...

Редактирано от тpънчeтo на 03.05.10 16:48.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: LadyMorgana]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано03.05.10 18:24



Тошибата друг път, с тази вградена видео карта

. Също процесора на DELL INSPIRON 1564 00323 е по-добър, по нова архитектура е.
Цените не съм ги виждал, но цената на втория ще е по висока, по добър е от към характеристики. За вайото не си струва от към цена, там само марката вдига цената, иначе са качествени.

И странно как каза на 5-цата поотаряла технология пред дуото. Намерила жената точно къде да пита какъв лаптоп да купи хаха
Направо ще се спукам от смях...едната имала дел и бил кофти, другата пък със съвет, да купи, който бил по красив. Ей на тва му се вика да питаш жени за компютри
И като за последно НЕ вземай тошибата, вземи DELL-а или вайото, като втора възможност.
Все пак гледаш цена и обслужване на гаранция
Каза, че не играеш игри, но все пак вземи втория със външна видео карта. Тя в сравнение с вградената на тошибата е космичека технология
Между другото на вайото видео картата е най добра, но предполагам той е най скъпият лаптоп. Ако имаш пари излишни, той е твоят лаптоп иначе вече казах, кой е преди него.

Редактирано от lvaylo на 03.05.10 18:42.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано03.05.10 19:47



Ако изборът е между тези трите - Вайото. Само дето аз не бих избрала нито един от тези.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: Посъветвайте...нови [re: Sayoroma]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано03.05.10 20:08



...,,кЪв вибратор да си купа'...ако чакаш от нас съвети, ще останеш разочарована...отиваш в Мултирама - и тва е...консултантите са ниво...



Сичко е от дявола. да го еВа...

Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.05.10 20:10



И двата ми Dell са кофти. На единия му изчезва обраът безпричинно, а на другия windowsa му не можеше да се update.
Споделила съм си опита. Специално в Дания има много недоволни от Dell. Пита и си споделям личния опит. От хардуер не се интересувам и нямам претенции да разбирам. Но понеже съм електронен инженер и съм наясно че електрониката е окултна наука, никога не можеш да си сигурен кое кога ще се издъни, ква ще да е марката. По важни са възможностите за сервиз






Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано03.05.10 21:14



честно казано многото пари не значи качество. Плюс това, доколкото знам е важно и колко часа ще работиш с него.

Аз карам две години с един Фуджицу-Сименс и съм страшно доволна





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Virgo]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано03.05.10 22:01



К'во значи колко часа ще работиш с него ???. Аз например моя комп не съм го спирал от години, само рестарти, ако се налагат, и за смяна на платки отвреме на време. Така съм му свикнал, че ако не бръмат вентилаторите не мога да спя.
Иначе вторият комп в списъка има най добър процесор, след него се нарежда сонито, на последно място е първият. Той е най кофти от всички.
А за марки няма какво да говорим, всичко е едно и също, марките бяха едно време

преди 10-15 години



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано03.05.10 22:05



аз проЗ счетоводител - не компютърен

аз ползва лаптоп - екселски и урдовски фалове дето ги разнасям навсякъде, имейли, клуПчета и се нервирам, че няма подвижен принтер, че като си на майната си некогаж е лошо
има и счетоводна програма, ама работи на големия компютър, че ептен ще окьорове....

нощем неща да ми бръмчи особено на главата - стигат ми 4-те гсм-а през деня



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.05.10 00:00



их, появи се едно от момченцата, боледуващи за хубава видео карта
отдавна не са се въртели такива около мен



драги, искам да ти кажа, че всичко е въпрос на късмет!!!

аз съм фен на сони, ама ей сега трудно прописах, че имам един софтуерен проблем, който от 2 седмици ме мъчи:) някои лаптопи за съжаление, имат специфични изисквания при работа с външни устройства, като usb-тата например - и сони, и тушиба, а tousch pad-а ми е много чувствителен и ако не са ми намазани ръцете с крем - всяко леко докосване е двойно кликване и си правя бели по диска

пп. ако сони произвеждаха коли - и колата ми щеше да е сони!!!
макар че сони-то не е каквото беше - ех, какво сони имаше едно време...





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: тpънчeтo]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано04.05.10 00:30



Благодаря на всички ви за мненията!
До колкото хора да се допитам, толкова различни мнения ще получа...
Странно, че както Сонито ми отпадна от фаворитите...изведнъж придоби страхотна преднина...не само от мненията тук. Бях помолила приятели, които се занимават с компютри да споделят впечатления...и тази вечер ме разбиха с препоръките си за Сони Вайото.
Ще купувам от Мултирама...така, че ще ги разгледам там и ще се надявам да усетя "моя".
Малко ме притеснява само това, че в сайта на магазините го няма точно този Сони, който съм харесала или по-скоро са ми препоръчали...но ще видим.

Още веднъж ви благодаря за градивната дискусия...имам още няколко дни до покупката, така че ще продължа да чета с удоволствие!

Лека ви нощ!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: тpънчeтo]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано04.05.10 00:53



На мен пък са ми много смешни такива роби, като теб, знаят само една марка и тва е.

Аре да те питам в твоя Сони вайо, кое вътре е сони ???
Да ти кажа ли - почти нищо, или може би само записвачката и кутията с надписа - нито хард диска, нито дъното, нито видеото, нито рам паметта, нищо от това не произвежда сони. Я пак сега кажи, ти сони ли имаш или нещо друго. Според мен си заслепена от една илюзия, а тя е сони хаха

От трите конфигурации по горе най-добрата е сони, като изключим процесора, който не е по добър от И5-цата, но ще е и най скъп, и то не заради друго ами защото е сони

А ще ти кажа аз защо не бих си купил горното сони

1. Защото разбирам от компютри - с това се занимавам.
2. Защото за парите които искат за това сони, ще взема по добра конфигурация.
3 Защото е сони а аз не робувам и не подкрепям финансово кавато и да е марка, пък била тя и сони.
4 Защото според мен сони не предлага нищо повече от коя да е друга марка, може би само вискоа цена
5 Последно но не на последно място - защото вътре в това сони НЯМА нищо, което да е сони, защото сони не е нищо повече от една лепенка на предния капак

ПП аз пък нямам никакво сони и също така ми е префектно за сега :)

Редактирано от lvaylo на 04.05.10 01:07.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.05.10 01:01



нали и аз това казвам - имам сони, но сони-то вече не е това, което беше:)
и понеже трите лаптопа са от един и същи клас, и понеже всичко е въпрос на късмет /знам добре това, защото съм страшен ... ммм.. кутзус ли се пише... не знам... за всякаква техника/ й препоръчвам да заложи на най-красивия, а ако има повече пари - и на още по-лек



пп. впрочем, всичко друго, което ми е сони е перфектно... поне засега:)

Редактирано от тpънчeтo на 04.05.10 01:03.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.05.10 01:10



не че ще кажа нещо важно и сигурно няма да ме разбереш, но - с последната, пета точка, обезсмисляш всичко, което написа преди това:)



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.05.10 07:11



щом го няма в сайта на магазина, най-вероятно се е изчерпал или не са го предлагали. Това което правят в Мултирама е да ти предложат алтернативна конфигурация. Като разбира се, май изхождат от марката.

Да ти кажа, някои марки са по-устойчиви, други пък излизат със сполучливи модели от един момент нататък. За ЖСМи и компютри обаче не трябва много да се робува на марката - твърде динамично се изменят, а и почти всички вече са произведени в Китай или от преимуществено китайски части!

Та така - чакаме сега да кажеш какво последно си взе от Мултирама.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: тpънчeтo]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано04.05.10 09:48



Умница, надявах се да не се сетиш за излишното





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: LadyMorgana]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано04.05.10 09:51



Благодаря, в понеделник ще ходя...и непременно ще споделя!

Хубав ден!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.05.10 12:32



чакаме




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор WiseMan CAx (I-Love-You...)
Публикувано05.05.10 17:37



От трите - Вайото... Но за себе си лично бих търсил други марки и по няколко труднообясняеми параметри.

Все пак за мен много важни характеристики са: Батерията (часове на работа без ток), да има 4 USB-та и Засвачката да е DVD±RW.

Също така, ако има инсталиран софт той да е Win 7.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.05.10 22:35



Придържай се към НР. Класиката е модерна.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано10.05.10 15:56



Горе долу и моето мнение се припокрива, но жени какво да ги правиш,
остави ги на спокойствие да си вземат и избират по цвят и по външност.



Съвсем друг въпрос е за какво ще го ползва лаптопа.


Това нещо е типично за хората междудругото още от милиони години.
Те са единствените животни убиващи не защото имат нужда а от удоволствие.
Един човек още от край време може да се нахрани примерно с 1 рибок от морето, но не ще убие 10 кита.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: KлинтъH]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано10.05.10 20:35



За комповете съм съгласен, но това, че само хората убиват за удосолствие не е така. Мойта котка (от аватара) трепе пеперуди скакалци и др. не за да ги изяде а за кеф - играе си с тях докато ги умори и ги оставя после


Мисля, че има и други животни които трепят не за да ядат а за кеф или отмъщение, като при хората.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано11.05.10 02:31



За добро или лошо, да споделя...поръчах си ето този лаптоп.



Честно казано, бях доста навита на Делл...включително заради отзивите тук, но модела се беше изчерпал на няколко места... Вайото доста го отхвърлиха като вариант, защото нямало сервиз в Бг. И взех Тошибата, но не модела, който мислех в началото...този уж бил с по-добри характеристики, казвам уж, защото не разбирам особено, както писах и в първия си пост.

Отхвърлих и тази задачка...



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано11.05.10 14:52



Чистита придобивка и да не те ядосва!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано11.05.10 15:30



Защо плащате 20 процента и такава неща за нещо което не струва толкова.
Да си го бяхте поръчали от щатите.
За 990долара Макбук щяхте да си вземете, или дори Рефърбишед за 600-700долара Макбук директно от Ейпъл, който си е чисто нов по-Българските стандарти
Такъв лаптоп струва 500долара в Америка като този който вие сте взели.
Аз не виждам смисъл да плащате 750лв акцизи и данъци на страна за която особенно много не и пука за вас(хората на територията й)





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано11.05.10 15:33



А не, не съм съгласен, сиамските котки не са животни, адаш те са дяволи.


Мен такава котка като съм бил на гости ми се е изпишквала и таковала в обувките.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: KлинтъH]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано11.05.10 15:36



Хм, и като си получиш армагана в митницата?





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано11.05.10 15:42



Да ти е честит!И да не ти изневерява във важните моменти!Пари се печелят и такива техники се сменят на 2-3 години така че въобще не му мисли толкова





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано11.05.10 20:48



Какво да ти кажа. Ето ти един по добър от този, който си взела за по малко пари



И като казвам по добър имам в предвид по добър процесор, по добра видео карта, по голям хард диск, абе във всичко важно по добър. Даже до 10.05.2010 беше на промоция за 1350 лв.

Жалко, че няма кой да ви съветва. Дори и срещу заплащане трябва такъв, все пак не купуваш лап топ всеки ден.
А българина винаги гледа да е на далавера, иначе има чувството, че се е прекарал :)

Иначе компа не е лош, но за сметка на хардуера са бутнали една Windows 7-ца халал да ти е

До КлинтъН
Котката е мноо злобна, хапе и бяга, почти не дере. Не пикае в моите обувки, от малка я научих със силови методи. Иначе яко ме е хапала по носа, като я дразня и си я навирам в лицето. Понякога си мисля, че е куче хаха
С мойта се отпуска, но с мен не.

Редактирано от lvaylo на 11.05.10 20:58.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано12.05.10 00:05



Е, мерси, много си мил.


А относно цената...купих го за по-малко от 1350 лв. Но както казах и по-напред, не ми беше толкова водеща цената, естествено търсих нещо около тази. Искам само да работи.
Съветвах се доста, не е да не съм. При това нямам предвид само темата ми тук. Говорила съм с хора, които с това се занимават. Така, че предполагам и модела, който си купих вече има своите предимства и качества. Аз изобщо не разбирам от характеристиките, затова нито мога, нито споря.

Но, между другото четейки те си спомних /не знам защо/ как преди години, когато кандидатствахме за университета, двете ми приятелки ходиха при уж най-добрите преподавателки. И двете преподаваха различни критерии, които всяка от приятелките ми ревностно защитаваше, нормално, всяка плащаше маса пари на своята. Накрая едната изкара 3, другата 5.50.

Така, че и аз така...или ще съжалявам, или ще се радвам на покупката си. Късно е вече за укори...кой, какъв модел бил...споделих модела, защото така се бяхме уговорили с няколко потребителки тук.

Хайде, лека ви нощ! И бъдете добре!



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано12.05.10 08:19



Е не съм искал да се обиждаш. Компютъра, който си взела е добър, харесва ми и като външен вид и като параметри, но не ми хареса само, че си го взела на 1500 лв, понеже за рези пари ти казах какво можеш да закупиш, но след като казваш, че си го купила за по малко от 1350лв, значи си заслужава

. Сериозно, само от към цената му не бях стгласен.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано12.05.10 16:06



Дай Боже, наистина така да мислиш, защото колкото и налудничаво да звучи...цял ден ми е гадничко, заради мнението ти от вчера.

Благодаря ти!





Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано12.05.10 16:20



Иначе компа не е лош, но за сметка на хардуера са бутнали една Windows 7-ца
Е, какво, перфектно, 7-цата има по-добра производителност от ХП-то. Можеше да е много по-зле, доста машинки още ги дават с Виста.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: ladyMarian]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано12.05.10 21:48



Говорех за това, че 7-ца може да се инсталира и пиратска версия, освен ако с компа не се работи и може да се извършат проверки - демек ако не е домашен потрребител хех. 7-цата струва пари и за това компа е по скъп от този, който посочих, но без седмица и с по добри хардуерни характеристики.
Аз също съм с 7-ца още от бета версиите, така, че много добре ми е известана

и щом още съм с нея, значи си струва.



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: Sayoroma]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано12.05.10 21:53



Така мисля, защо да те лъжа. Щом си дала по малко от 1350лв, спи спокойно, взела си много добър лаптоп за парите си. Ако обаче менташ, ще сънуваш кошмари

защото ти посочих по добро решение за 1350лв
И не ми се връзвай много, от 2000-та година спя на компютри така да се каже и съм станал доста претенциозен кое колко струва и дали си струва да се купи , понеже сам си ги сглобявам (за настони пс) и сам си подбирам карантията и т.н



Тема Re: Посъветвайте ме за лаптоп...нови [re: lvaylo]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано12.05.10 22:02



Заклевам се, 1290 лв. за компютъра!


Допълнително 40 лева за рутер и към 75 лева за чанта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.