Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема гинеколога ?!нови  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано03.05.10 01:14



Момичета, да Ви питам...

Вие доволни ли сте от Вашите гинеколози? от какво сте доволни и от какво не?
И бихте ли препоръчали някой, който освен да е добро профи, да е добър психолог и достатачно внимателен, а не "касапин".
Говорила съм си с различни приятелки, които са живяли в чужбина - предимно Германия и Австрия. Всички са на мнение, че тук АГ-тата са малко нескопосани...и гледат на жената като на парче месо.

Храс - прас...

За разлика от тамошните:..които ти обясняват, ако чувстваш дискомфорт - те изчакват, полагат всячески усилия да те предразположат...и да се отпуснеш преди преглед...за да не изпитваш болка, притеснение...

Ближи си сладоледа...



Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор БAБA 3AЙKA /БИBШИЯ 3AEK/ ((бившия Заек))
Публикувано03.05.10 08:46



Като щещ внимание - беж извън България . Щом си тука , не се жалвай .



Тема Жалване?!нови [re: БAБA 3AЙKA /БИBШИЯ 3]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано03.05.10 08:53



Нещо се бъркаш!

Помолих дамите да споделят опит! И да препоръчат гинеколог...

С подобни съвети може да си спестиш мнението

..не е по темата и не е в помощ!

Ближи си сладоледа...

Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано03.05.10 09:03



аз лично съм си доволна от моите

- единия ме наблюдаваше, докато родя момиченцето си, а другия (негов приятел) ми помогна при раждането. Внимателни са и двамата (единия има ужасно готино чувство за хумор и не беше толкова отегчително раждането).
Между другото това с парчето месо съм го усещала по разни "светила" и то не точно парче месо, а източник на доходи



Тема Re: гинеколога ?! [re: Charleston]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано03.05.10 09:10



Определено предпочитам лекар, дето не му пука за мен докато съм жива, отколкото такъв, дето ми държи ръката докато умирам



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.05.10 09:49



Аз съм доволна. Жената е внимателна, не ме плаши с несъществуващи проблеми, за да си изпише лекарствата, заради които да получи комисионна от н`ам коя фармацевтична компания... Първо прави изследвания, а после изписва лекарства. Д-р Чалкова, ако си в София.
Иначе, преди ходех при едно светило. И той беше внимателен и сигурно е добър лекар, ама малко търгашче си падаше, та ме отказа.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.05.10 09:55



Моята гинеколожка вече не е в България, така знам, и не знам какво ще правя, ако ми се наложи някой път.

Права си, че отношението тук няма нищо общо с това в повечето европейски държави, за това никога няма да тръгна да раждам в България.

lovers and wine

Редактирано от loverrock на 03.05.10 10:09.



Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано03.05.10 10:43



Определено моите впечатления са, че мъжете- гинеколози са по- внимателни от жените. Аз ходя при един гинеколог в "Токуда" за профилактични прегледи от три години и съм много доволна засега в това отношение.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: гинеколога ?!нови [re: loverrock]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано03.05.10 13:52



Права си, че отношението тук няма нищо общо с това в повечето европейски държави - тук не си права, зависи от лекаря и съзнанието му.
През септември 2009 ми се наложи по спешност да ми направят гинекологична операция, Лично аз съм възхитена от професионализма и отношението към мен. Бях в частна клиника "Ниамед" в Ст. Загора, стая с 2 легла, с климатик, телевизор, безжичен безплатен интернет, чисто спално бельо, топла течаща вода денонощно, душ кабина и тоалетна към всяка стая, не на етажа, носят ти меню да си избереш какво искаш да ядеш. Отделно, че един кретен в държавното искаше да ме осакати, а тези ми върнаха вярата в българските лекари.





Тема Re: гинеколога ?!нови [re: Charleston]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано03.05.10 13:58



само дето не казвапш за кой град ти трябва лекар...
или по подразбиране е София


в клиника Ниамед в Ст. Загора има прекрасни лекари, особено д-р Христов и д-р Салджийска, при тях ходят и жени от Пловдив и София. За да не се повтарям, описала съм впечатленията си в горния пост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.