Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: тази тема ми се струванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано30.04.10 14:14



Бъркам си в носа повече ли те устройва.






Тема Re: тази тема ми се струванови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано30.04.10 14:15



Ами, след дълбока размисъл ти казвам категорично: не, не ме устройва.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: тази тема ми се струванови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано30.04.10 14:23



туй агресора, па туй фалша, па наагресирания .... Ники, не можеш оправи света по никакъв начин за това нещо. Сещам се какво говориш, ама ... с бомби ли да ги трепем, с отрова за мишки ли да ги морим?

Агресията ражда агресия, а фалша се заличава само с ирония. Ама ирония дето е като да те хванат за ташаците (нищо че е женски клуб, и мъжове четат тук и ще разберат сравнението)




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Подмотавам сенови [re: impulce]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.04.10 14:56



Ай мари ...ти току що ощипана мома ли ме нарече


Въх!

Слушай ся сериозно

По повод твоето :


Да, освен това има хора, които стават толко симпатични, че..някак ти се говори с тях, пък много гадно, ако няма повод, пък ти се говори пък!


....да знаеш в някои случай наистина е по-добре да си мълчат ...щото инак да вземат да развалят магията на симпатичността си ....показвайки начина си на мислене

...инак за онези, които мълчат поради други фактори ...минаваш директно към план "Б" ...като например да ги нащипеш...да видиш как бързо ще се намери тема за разговор ....

Запомни ..."Всеки проблем си има решение"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: тази тема ми се струванови [re: NikiFin]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.04.10 14:59



ООООООООо Ники


Много сложно си описала и не го разбрах
НО!
Споко ...това не е проблем
ГлЕай отгоре на нещата

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Подмотавам сенови [re: LadyMorgana]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.04.10 15:07



Подозрението ти е вярно


В последно време ми се случва активно да си приказвам с някакви хора ...та бая интересни неща се научават ...ей тъй ...от нищо нещо ...мдаммммм...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Не,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.04.10 16:26



Тъй ли, какво пак съм дрънкала?


Вече взех да забравям, овехтявам - то не бе лендзене, то не бе лигоч..веке не си спомням.



Тема Re: Подмотавам сенови [re: Jolee]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.04.10 16:30




Днес нали е петък, по принцип са тралалаосваме само - ми то не е лошо да си харно нащипан и нацелуван човек кво..
Но си права за магията, има даже някаква мазо-сладост в това да си мислиш, да се чудиш точно как е, да фантазираш, да разиграваш хипотези..
Това, понякога ми е много присъщо, макар да намирам, че е голяма загуба на време и реално - от пусто в празно.
Ма на..ко да ме правиш..



Тема Re: тази тема ми се струванови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.04.10 16:35



Ники..за мен с по - прости изречения, джанъм.


На мен пък, не ми изглеждат такива всички, защото всеки си има някаква вибрация и тя се усещамалко или много - дори често - после виждайки го наяве - се оказва, че е съвсем, съвсем 1:1.
Хората си личат, искам да ти кажа - достатъчно е да си поставиш за цел и целенасочено да проследиш изявите на даден човек - за да добиеш някаква представа.
Ако има фалш - той рано или късно - просто се вижда, защото човек не може да се преструва постоянно и чак толкова умело, все таки ще стане някак невнимателен и ще излезе от артистичния псевдоним.



Тема Re: Не,нови [re: impulce]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано30.04.10 16:41



Есето ти

в темата на дедо Марко беше много харно- за това говоря. Пък и съм много съгласна.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.