Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Наблюденията нанови  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано25.04.10 22:19



моя застрахователен агент:

На всички мъже , независимо от статута /женени без любовници, с една дългогодишна любовница, с много любовници/ - бенефициент са 'законните наследници' - т.е. жената и децата, а
на жените - незвисимо от статута /вж. това за мъжете/ - само децата. БЕЗ съпруга.

да речем, че не са 100, а 90 процента... все едно... достатъчно представителна извадка на човек, който отдавна е в тоя бранш

тя се е впечатлила от този факт. аз също:)


а вие?

пп. аз съм в средностатистическата извадка - в 90-те процента:) знам защо го направих, но не всички са като мен и се чудя - а другите защо???

ще ми бъде итересно да разбера - и вие ли така направихте?
или ако още не сте - кого бихте написали за свой бенефициент?





Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.04.10 22:42



И аз записах децата, но когато си направих застраховката, мъжът ми не беше жив, а Идиота още не се беше появил на хоризонта. Обаче като се замисля, и сега да я правя, пак само децата щях да включа. Мъжете не са малки. Да се оправят. Иначе, трогателно е, че мъжете смятат жените си за толкова беззащитни, че да имат нужда от застраховката...



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.04.10 22:45



какво е бенифициент




Тема Re: Наблюденията нанови [re: NikiFin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано25.04.10 22:47



този, който получава сумата от застраховката



Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.04.10 23:08



За мен всички застраховки пълнят гушата на мафията.
Имам достатъчно пари за погребение и да оставя на наследниците си.
Така,че за мен застраховката живот е пълна дивотия.
И когато пресичам улиците се оглеждам.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано25.04.10 23:50



Съвсем в друга посока, но ти ми припомни един случай.Показно убийство в Бургас(те са толкова много, че не ми се рови, а и няма значение).Уж живееше с любовница, уж имаше 2 деца от нея( и един 2-стаен апартамент в комплексите), след случая всичко си остана на съпругата и на сина му.
Няма да коментирам възмездната страна на случая.



Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.04.10 02:15



Още не сме я свършили тази :) суеверия...
но да ти кажа все ми е тая кой ще е бенефициент, на онзи свят нищо няма да занеса :)



Тема Re: Наблюденията нанови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.04.10 08:17



Хайде, за тоя случай как да е- не се развел, тва онва. А за другия- когато убиха вдовец, който чака дете от приятелката си, само че нямаха брак и никой не я потърси след това...Всъщност, потърсиха я- да и вземат тойотата...
Смятам, че малко повече ред трябва да има в семейните отношения.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Наблюденията нанови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.04.10 08:29



Имам достатъчно пари за погребение и да оставя на наследниците си. Имаш, защото си имал късмета да доживееш до тази възраст. Не всички, обаче, го имат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Наблюденията нанови [re: тpънчeтo]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано26.04.10 09:21



Това ми напомня за един познат, който има две деца от две различни жени, без да е в момента с някоя от майките и все обяснява, че ако умре, ще завещае всичко което има(основно недвижими неща), на църквата, за да се научат децата му сами да си изкарват. Твърди, че ако им остави нещо, ще започнат от по-високо и няма да получат добър урок в живота, съответно няма да знаят как да се справят сами.



Та направи връзката, нали. Жените са все загрижени за децата си, как ще се справят, как ще живеят и пр. Мъжете са по-склонни да пуснат хлапетата сами да се справят в живота, но пък законната съпруга е нещо като дълг от древни времена и следва да бъде осигурена.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.