Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Детски анимационни филмчетанови  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.04.10 13:50



Момичета, заглеждалили сте се в детските канали напоследък?
Щерка ми е болна и цяла седмица е вкъщи, естествено пред телевизора. Та ща не ща и аз хвърлям по едно око на "детските" филмчета. Две от тях ме впечатлиха особено. В първото ставаше въпрос за конкурс за хубава мъжка брада. Не стига, че накрая се оказа, че повечето от участниците са жени, ами имаше и някакво сбиване, в което в едър план показваха как единият герой щипе и върти зърната на другия.
В другото филмче пък поне десетина пъти думата "пръдня". Явно беше нещо като главен герой.


Почвам да мисля, че трябва да се възползвам от опцията "Родителски контрол", за да няма детето достъп до тъпите детски канали.



Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.04.10 14:10



И "детските" сериали са такива. Семейни филми ли ги водят не знам точно. Но за половин час можеш да чуеш толкова глупости че да си "обогатиш" речника. Такава посредственост, лиготия и простотия не е за вярване. И после обвиняват децата в агресивност и вулгарност.

Изтегли и Пинко или Том и Джери.





Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.04.10 14:12



Забравих. По Дискавъри погледни кога дават "Как се прави" и "Брейниак". Малкия ми син много ги харесва.



Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.04.10 14:56



Изтегли и колекцията на Дисни от замунда /едно време се въртеше по телевизията като "Уолт Дисни представя"-патешки истории, гумените мечета, Аладин и всякакви такива/, ако не ги е гледала 100% ще ги хареса!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано23.04.10 16:10



По "Картуун Нетуърк" наситина мяркам разни грозновати филмчета, но ако детето е добре с английския и имате канала "Boomerang", там дават стари анимации - мечето Йоги и разни други класики на "Хана и Барбара"...





Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: KpucaHa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.04.10 16:11



Тя е голяма, почти на 10 и е гледала всичко. Идеята ми не беше да търся филмчета, а да споделя потреса си от простотията, с която заливат децата ни.



Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Roxy]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.04.10 16:13



Тя и без да е добре с английския (учим го втора, както е по учебен план) гледа непреведени филми. Сега беше болна и затова е пред телевизора. Иначе няма време - след училище тренира по три часа и не й остава време за ТВ.



Тема Флапджак!нови [re: Бepeзka!]  
Автор _parvaty_ (одиозна)
Публикувано23.04.10 17:29



Това за брадата, ако не се лъжа.. Обаче, малко си гледала! Специално Флапджак и аз като го гледах първия път и щях да припадна, обаче има супер поучителни моменти - за ползата от зъболекаря, за ненараняване на животните, за грижа за китовете - Флапджак и Скръц живеят в устата на един син кит... Не са лоши детските, създадени са за СЕГАШНИТЕ деца... щото, още в градината си говорят едни... не ти е работа

! Детето трябва да е в крак със Времето тук и сега - Светът вече е вулгарно място, уви...



Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано23.04.10 19:22



а добър ден

за жалост трудно се постига пълен родителски контрол, защото ги гледат и извън къщи



Тема Re: Детски анимационни филмчетанови [re: Бepeзka!]  
Автор WiseMan CAx (I-Love-You...)
Публикувано23.04.10 21:31



За съжаление... има и доста 'скрити' картинки.

Така наречения '25-и кадър' - на съзнателно ниво не ги виждаш, но все пак ги възприемаш.

В началото на годината гледах за 'Цар Лъв' - там на всеки пет минитки има по един такъв кадър и на него все е записано 'Секс'.

Но времето на 'джаминките' и 'куклените парцалки' отмина. Хич не ми се мисли как ще се справям като родител един хубав ден.



ПП: Родителския контрол като за деца като твоите... струва ми се че е задължителен. Само споделям мнение, дано да е разбрано правилно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.