Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема За какъв бихте се оженилинови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 10:36



От следните 2 варианта кой бихте избрали за съпруг



1. Много интелигентен, забавен, приятна компания, красив, много сте влюбена в него и много ви пали в кревата. Но... несериозен, не може да се разчита на него да издържа семейство, забравя да плаща сметки и непрекъснато ви глобяват и поради това вие трябва за всичко да се грижите, не изкарва пари или изкарва мнооого малко колко да отбие номера че работи. Иначе с вас се държи добре, помага ви дори във вашата работа, но ако не сте вие семейството ще западне. Поради това се налага да работите денонощно, адски сте преуморена, но просто нямате друг избор с такъв съпруг.

2. Добър, сериозен, даващ чувство за сигурност, не ви се налага да работите, обичате го много, но.... прекалено зает с работата си и само за нея мисли и другото го игнорира, не ви обръща особено внимание, не обича да си приказва с вас сладко сладко както на вас ви се иска,
не обича дискусии, лаконичен и говори само същество изобщо като събеседник не е вълнуващ, никакви базици и остроумия, интелект има ама го ползва само да печели пари с него, понякога си мислите, че ще умрете от скука с него чак.



Не се чудете на поредната ми тематична инвазия. Днес заминавам на екскурзия (ако вулканът разреши) и се връщам неясно кога (кога каже вулканчо). Та искам да ви заредя с хляб докато ме няма




Тема Re: За какъв бихте се оженили [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.04.10 10:39



Щом изборът е такъв- избирам първият. Мразя да ми е скучно и общо взето издържам на бачкане, макар и понякога да ми писва.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано22.04.10 10:47



И за мен първият, благодаря. Сметките ще си ги оправям сама - поне за това ме бива.



Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 10:51



дори и от стрес, преумора и отчаяние да се озовеш в болницата? А за секс да не ти остане ни време, ни сили, ни желание?


Редактирано от NikiFin на 22.04.10 10:52.



Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 10:52



алелуя. Да живеят търтеите и несериозниците.






Тема да разбирам линови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 10:54



че такива мъже сте си избрали вече


Или ще кажете че са комбинация взели само хубавото от двата варианта
Направо кажете кой филм гледахте, че аз до сега и на филм не съм виждала такъв мъж




Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано22.04.10 10:58



Не е честно, това не е никакъв избор!



Но, честно казано, клоня към втория, особено при положение, че, както се казва в условието на задачката, го обичам. Ще намеря начин да му обърна внимание върху себе си, когато е нужно, а що се отнася до разговорите, щом човекът е зает, имам и други хора, с които мога да си общувам. Само не разбрах как е в секса. Щото ако и там е скука, вече кофти...

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 11:00



в секса е добре, пропуснах




Тема Re: За какъв бихте се оженилинови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано22.04.10 11:03



Тогава става. Кандисах!



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема малко пояснениенови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 11:07



щото ми се струва, че има неразбрали.
Да бачкаш денонощно значи да не можеш да стъпиш в клуба изобщо

. Като гледам избралите голямото бачкане и пишещи се за големи работници нон стоп са в клуба, демек не бачкат или само симулират - което и да е пари не носи. Как ги изкарват тия пари не знам. Може ли да обяснят да се възпозлват и другите





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.