Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 20:55



за лични документи през лятната ваканция.
Писах го в моя блог ама се съмнявам, че ще го видят достатъчно хора, което е целта та затова и тук. Не е шега, сериозно е.






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.04.10 21:02



Сигурна съм, че на повечето от вас изобщо не им е спешно точно по време на летните отпуски да подновите документите А кво правим ако срока ми изтича баш по време на твойта лятна ваканция? И не само на мен?

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:17



Невероятно! Никой не тръгва да сменя документите си за кеф. Нооооо, твоите са най-важни, нали? Защо Ваше Величество не напише през кой точно период смята да си сменя паспорта, та цяла България да те изчака с дълбоки поклони, пиле и пита?



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.04.10 21:22



Това беше силно изказване!



....облаче ли бяло от Исландия долетяло....

Редактирано от !!Фakличka!! на 20.04.10 21:23.



Тема поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.04.10 21:26



Моите изтичат по срок точно през август. През септември, при всички случаи, имам пътуване, даже две, живато и здраве...и пет пари не давам, за подобни призиви. Щото аз не бих си позволила такива призиви към другите българи.

п.п.Аз съм софиянка, не съм ти конкуренция пред твоето районното управление, споко.Не е шега, сериозно е.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:42



Не че нещо, но имах пряко участие в миналата паспортизация... Хората мрънкаха заради парите и хич не се бяха засилили да си сменят документите. Макар тогава да беше задължително. И това не е тайна някаква, всички знаят колко удължаваха сроковете.



Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: Heли.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:45



Не става дума само за мен. Ако беше за мен шях да спомена изрично районното дето ще ползвам.
Ето ти също казваш, че ти е спешно, щом го казваш вярвам ти. И сигурно не ти се чака на опашка с цяла банда безделници, на които изобщо ама хич не им е спешно. Не вярвам изведнъж на толкова много народ да им стане спешно. От как разбраха, че сменят личните документи и се наредиха на километрични опашки. Ако не бяха обявили смяна сигурна съм че нямаше толкова да си дават зор.




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:48



не само моите, пак си разбрала поглешно. Дадох пример със себе си, но става дума за всички хора, на които наистина им е спешно.




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:50



на цяла БГ ли изтича тогава






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:54



Експресна поръчка.

Нали и без това не искаш да се редиш на една опашка с разни мизерници... аааааа сънародници де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.