Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Моля ви, българи, не се редете на опашки...  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 20:55



за лични документи през лятната ваканция.
Писах го в моя блог ама се съмнявам, че ще го видят достатъчно хора, което е целта та затова и тук. Не е шега, сериозно е.






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.04.10 21:02



Сигурна съм, че на повечето от вас изобщо не им е спешно точно по време на летните отпуски да подновите документите А кво правим ако срока ми изтича баш по време на твойта лятна ваканция? И не само на мен?

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:17



Невероятно! Никой не тръгва да сменя документите си за кеф. Нооооо, твоите са най-важни, нали? Защо Ваше Величество не напише през кой точно период смята да си сменя паспорта, та цяла България да те изчака с дълбоки поклони, пиле и пита?



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.04.10 21:22



Това беше силно изказване!



....облаче ли бяло от Исландия долетяло....

Редактирано от !!Фakличka!! на 20.04.10 21:23.



Тема поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.04.10 21:26



Моите изтичат по срок точно през август. През септември, при всички случаи, имам пътуване, даже две, живато и здраве...и пет пари не давам, за подобни призиви. Щото аз не бих си позволила такива призиви към другите българи.

п.п.Аз съм софиянка, не съм ти конкуренция пред твоето районното управление, споко.Не е шега, сериозно е.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:42



Не че нещо, но имах пряко участие в миналата паспортизация... Хората мрънкаха заради парите и хич не се бяха засилили да си сменят документите. Макар тогава да беше задължително. И това не е тайна някаква, всички знаят колко удължаваха сроковете.



Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: Heли.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:45



Не става дума само за мен. Ако беше за мен шях да спомена изрично районното дето ще ползвам.
Ето ти също казваш, че ти е спешно, щом го казваш вярвам ти. И сигурно не ти се чака на опашка с цяла банда безделници, на които изобщо ама хич не им е спешно. Не вярвам изведнъж на толкова много народ да им стане спешно. От как разбраха, че сменят личните документи и се наредиха на километрични опашки. Ако не бяха обявили смяна сигурна съм че нямаше толкова да си дават зор.




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:48



не само моите, пак си разбрала поглешно. Дадох пример със себе си, но става дума за всички хора, на които наистина им е спешно.




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 21:50



на цяла БГ ли изтича тогава






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 21:54



Експресна поръчка.

Нали и без това не искаш да се редиш на една опашка с разни мизерници... аааааа сънародници де.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано20.04.10 22:03



Ники, моят международен паспорт изтича на 11.08.Лк изтече на 14.04, а шофьорската книжка на 15.05.
Естествено, че масово си сменяме личните документи през тази година след като предпоследните нови документи бяха подменени през 2000 година.Както и да смятаме ЛК е за 10 години, а паспорта за 5, така че докато си дойдете във вакнция може и да сме ги подменили





Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.04.10 22:12



Предполагам, че всяко чудо за три дни. Текущата щуротия не може да трае дълго.Децата ми живеят постоянно в чужбина, и макар, че сега нямат срок за подмяна(синът ми сменя принудително лична карта преди 2 години, поради мила, "родна"...кражба за "добре си си дошъл"

), но през лятото е добре да ги сменят. Биометричните документи са по-европейски, факт.Непоправим оптимист съм-надавям се на по-спокойна обстановка до няколко месеца...съвсем заинтересовано и малко наивно се надявам.
п.п. Ами, през лятото ще си говорим пак на тая тема.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 22:19



ми то ясно, че ще е експресна поръчка. Ама за нея отделна опашка ли има.
На мен ми е все тая с кой ще се редя на опашка, защото не се редя за удоволствие и лаф моабет, а да върша работа. Проблем ми е цял ден и дни наред да се редя. Наистина ли е толкова сложно за схващане






Тема Re:нови [re: Heли.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 22:22



аз просто се учудвам как от как се обяви подмяната изведнъж всички се наредиха на опашки. А до този момент на никой не му беше спешно




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 22:48



За лаф моабет на пазара. Мисля, всички перфектно те разбраха.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано20.04.10 22:48



Има три вида услуги.
- стандартна - за 30 дена ги вадят.
- бърза - за няколко работни дни.
- експресна - за 24 часа.

Една тънкост е да идеш с час-час и 15 мин преди отварянето на гишето. В Пловдив (Тракия) това е от 8.30. Това е най-пестеливия начин откъм време.

ПП: Забравих - прави се компромис ако идеш с деца. Не винаги, но често проработва. Но пък така не забравяш кой си и защо тръгнал по белия свят.





Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: *Paл*]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано20.04.10 22:54



През летния период... Ваше Слънчево Светейшество.



ПП: НикиФин събира опитност... Вярно че понякога се изказва като Бил Гейст... но така са милионерите.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано20.04.10 22:57



Викаш тая работа с паспортите... не е кат' твоя вулкан? Ам?



Друго си е да вдигнеш цЕлото ниско КЕЧ?



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: WiseManCAx]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.04.10 23:02



да ти кажа сетих и за варианта да се завлека с трите говеда. Ама хората веднага ше си помислят, че нарочно съм ги завела за да ми отстъпят ред да не чакам, което ще си е самата истина. Където има шанс дори на най дребната опашка да се наредя ми е правило деца никога да не вземам. Пробвала съм и с моите не се получава. Ама нема да ми поверваш ако ти кажа, че съм била свидетел на датчани чакащи часове на опашка с малки деца и ония деца не гъкнаха през цялото време. Съответно и никой не им отстъпи място






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: Heли.]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано20.04.10 23:02



Не виждам нищо лошо в това да сме еУропейски толерантни през лятото. Не е шега, сериозно е.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: WiseManCAx]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.04.10 23:04



Мани, мани! Страшна работа... Ще съм в Гърция на плажа, но обещавам ако видя паспортистка да не говоря с нея по никакъв повод!





Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано20.04.10 23:33



Наредиха се големи опашки, защото на огромна част от хората в България сроковете на личните документи изтичат в момента. Просто така ги направиха, на срок от последното подновяване. Да не говорим, че известно време преди да пуснат новите, не подновяваха въобще и много хора са с изтекъл срок вече, възползват се от няколко месечноо удължение което дадоха, но то ще свърши скоро.

Повярвай ми, никой няма да тръгне да се реди на километрични опашки просто щото си няма друга работа. Ходят тези, на които им е нужно, а те са наистина много - както казах на огромна част от хората сроковете изтичат и подновяването е задължително.

И да, щяха да се редят толкова хора точно сега, както казах времето е така подбрано, че изтичат сроковете на издадените при последното подновяване документи. Единствено нямаше да са толкова големи опашките, вероятно, щото новата система много бавно обработва и се пада по повече време на човек, иначе пак същите хора щяха да са си.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано20.04.10 23:51



Ами ела си в България да си живееш и няма да ги имаш тия проблеми. Или вземи датско поданство и не се тормози с глупости.
Ай, сиктир, като толкова сте нещастни, стойте си тук, да видите колко е яко да киснеш по опашки, щото си нямаш друга работа....

ВСИЧКИ паспорти изтичат в момента, с малки изключения. Моля ви, скъпи емигранти, стойте си където сте си, недейте да се цапате по нашите своеволно и спонтанно възникнали опашки



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 05:00



Ми не знам бе Ники, ама мислиш ли че молбата ти е сериозна?


Редактирано от !!Фakличka!! на 21.04.10 10:16.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: WiseManCAx]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 05:02



викам че си редко тъп и да не се занимаваш с ника ми!!!


Редактирано от !!Фakличka!! на 21.04.10 10:16.



Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 05:04



Ники стига бе, темата ти е абсурдна!






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано21.04.10 08:11



Ники, не е самоволно това с документите! Преди време масово 'на един път' ни направиха новите документи. Моите са правени в тогавашната ми служба - тя наброяваше 5000 служители и всички сме с документи от юли! А да не мислиш, че другите ведомства от такъв мащаб не са били по същия начин?

Сега вече хората си правят другата калкулация - искат им поне 6 месеца напред валиден паспорт/лична карта за излизане в чужбина ... на хората им се налага/имат планувани командировки, почивки, гости! Не е тяхна приумица, повярвай ми!

Лошото е, че не могат да обработят заявките. Тук вече старата калпавост на 'световно известната' фирма, нароила се в 50 варианта на Бг-почва лъсна с цялата си прелест!

Като си помисля, че и мен ме чака опашкостоене за едните документи - вземам си отпуска, храна , вода, колелото на детето и слушалки за музика (както и самото дете) и ще ходим да се разхождаме из Ситняково (което странно защо ни е по-далеч от 5 районно, например - където поне щяхме да припкаме из парка Заимов!!!).

Да не мислиш, че хората от нищо-нямане висят на тези опашки? Мен специално ми е адски досадно




Major e longinquo reverentia

Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:28



честно да ти кажа мисля, че основните причини, поради които висят по опашки са 2

1. Защото всички висят и си мислят, че и те трябва да са там, въпреки че не им е много ясно защо
2. Да се презастраховат - обичат да са първи за всеки случай да не би утре нещо да стане и да не могат да си направят документи и дъртите да си пукнат без нова лична карта




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:30



абсурдно е идиотското висене по опашки по стар български обичай. Това си е народопсихология да висят по опашки, ама не го осъзнават. Друга причина няма




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 11:38



Едната причина наистина е първата вълна документи, които бяха издадени по едно и също време и които сега изтичат. Втората причина е бъгава система- предвидено е било на ден да се правят по много повече карти и като това не се случва започват да се трупат опашки. Не са виновни хората по опашките, в този случай. Няма човек, който да умира от кеф да избяга от работа и да виси на крак пред РПУ-то.



Antes muerta que sencilla

Тема не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:45



ви изглежда несериозно и абсурдно. Представете си, че имате 1 единствена отпуска през годината и ви е кеф да си починете и да се порадвате на живота, а не да висите по опашки.
Нали са ви удължени картите, кво като изтичат сега, де възползвайте се от удължението ей така, за разнообразие, да видим кво ще стане.
Сигурна съм, че не на всички картите и паспортите изтичат по баш сега, не ми говорете глупости. Като доказателство на думите идете и лично проверете кога изтичат документите на хората по опашките.
Моята лична карта примерно изтича 2015 година. Паспортът ми изтече този месец и го удължих в тукашното посолство до декември. Повече не може, трябва нов, а тук не правят. Само давам пример със себе си, но става дума за всички като мен, защото има доста в това положение.
Но не мислете за нас, за себе си помислете, защо да чакате по опашки като има толкова много по вълнуващи неща за прекарване на времето




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 11:48



"Представете си, че имате 1 единствена отпуска през годината и ви е кеф да си починете и да се порадвате на живота, а не да висите по опашки."

Да, имаме. През лятото. И в нея ни се налага да висим за документи, щото изтичат.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:51



Няма човек, който да умира от кеф да избяга от работа и да виси на крак пред РПУ-то.

има хора мазохисти, които си умират от кеф да правят подобни неща. Другите са тези, които не могат да си направят вярна сметка кога точно да си подновят документите и го правят когато всички се засилят да го правят. Моля те, познавам българите извътре и винаги съм им се чудила защо трябва да правят каквото всички правят, а не си ползват собствените глави




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 11:57



Ами и аз ги познавам, явно познаваме различен вид българи :) Моите си подменят документите когато стане нужно, а не просто щото днес така са се събудили :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:57



казах ти, че в Дания не правят паспорти.
Ама виж, ако висенето по опашки е начин след като сте изгонили сънародниците си и вече дори да не ги допускате да стъпят в БГ това е друг въпрос.
Казах ти, иди на опашката и провери кога изтичат документите на хората като добавиш 6 месеца




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:58



не говоря за твоите и моите, а за тези по опашките. Не вярвам да познаваш цяла БГ




Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:59



е на това му се вика мазохиъм






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 11:59



Абе Ники, защо не дойдеш сама за няколко дни, за да си оправиш документите и да не занимаваш семейството си през почивката? Смятам, че би било най-удобно.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:03



защото нямам време, имам деца и нямам баби на разположение както вие там




Тема Консулство вие в Дания нямате ли?нови [re: NikiFin]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.10 12:06



Бъди европейка - не чакай до последния момент подай си сега документите за смяна в Консулството. Там и с 33 деца да се появиш никого няма да удивиш.
Пък е и гъзарийка - като станат готови ти ги пращат по куриер. НЕма се моташ по тролеите...

А пардон - сега прочетох, че в Дания не вадят документи. Мдам, кофти.

Редактирано от surfline на 21.04.10 12:09.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 12:21



Не бе, за 2-3 дни все пак родителите на съпруга ти няма ли да ги поемат хлапетата?
За мен това е най-удачният вариант, щото иначе наистина ще е доста неприятно те в Обзор, ти във Видин да вадиш документи...
Бали мааму, давам идеи некви :)
ПП. Не забравяй, че не всеки в БГ разчита на бабите. В по-голямата част бабите и семействата са в различни градове и...нема начин.

Antes muerta que sencilla


Тема Коя ти бе учителка по математика?нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор enduring_knight (I-Love-You...)
Публикувано21.04.10 12:27





Че нЯщо не разпознаваш вдъбнат от тъп





Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:30



А не, аз първо ще си ида до Видин да си направя паспорта и после на Обзор

.
Баба им и дядо им могат да ги гледат, но просто не искат. А аз не искам да ги моля за да си спестя отрязването.
Молила съм ги веднъж да спрат да бръмчат понеже децата спят, но не им пукаше. Такива хора са си просто. Ако предложат да ги гледат нямам против. Ама да тръгна да ги моля няма да стане. И изобщо не желая да отделям дни от живота си само за да си вадя лични документи.




Тема Re:нови [re: enduring_knight]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:36



А на теб по български език и литература коя ти беше?




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:37



ми аз лично не познавам такива хора които да висят по опашки щото няма кво да правят.




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:39



Моля те, познавам българите извътре
Познаваш 5-6 човека от видинско, но това не значи всички българи, а спри да конкретизираш така.




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: KpucaHa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:39



тя явно познава някакви българи дето не са от тук






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:40



хехе. Явно познавам българите много по добре от теб




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:41



добре де, що толкова подскачаш, след като има 6 месеца, не се реди сега на опашка, така ще спестиш на някой българин чакането, изкарай си ваканцията спокойно, и зимата ела да си подновиш документите, или не можеш да си го позволиш






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:41



ти явно дори не знаеш какви хора познаваш. Всъщност не ги и познаваш.
А тук се сцепи да вали сняг






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:42



да, познваш някакви хора от видинските села, но това не ти дава право да определяш че българите еди кво си и еди как си. Ние също познаваме българи, също сме живяли в чужбина, и също знаем някои неща






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:42



както вече казах, за нищо на света не бих отделила 1 седмица от живота си само за да си направя задграничен паспорт




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:43



............
къв сняг бе???? е това е гадост голяма, тук пече слънце, днес поне спря да вали дъжд






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:43



вземи си жена за гледане де, все едно баба






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:44



личи си колко знаеш






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:44



бегай, затрупа ни

.
Малко ни е облака ами сега и сняг




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:44



бе определено малко повече от теб знам






Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 12:45



Да де, нали и ти това правиш.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 12:45



Личните карти са безсрочни!...след 60-така!

А по опашките са най-вече работещи по странско и тези, на които документите наистина изтичат или ще пътуват тепърва!!





Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:45



бе я кажи, видяхте ли облакът, кво усетихте от него?
И нормално ли е по това време да вали сняг при вас?




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:46



ми тогава къде е проблема? няма да си го подновяваш и готово






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 12:47



"Другите са тези, които не могат да си направят вярна сметка кога точно да си подновят документите и го правят когато всички се засилят да го правят."

Е, това не е ли точно което и ти правиш?

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 12:47



За това лято като теб мислят още много прииждащи от странско:))...готви се, за опашки...това е положението))...





Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:47



стига бе Ники, ние кво? Нямаме ли една единствена отпуска та да се съобразяваме с вашата? Говориш абсурдни неща




Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор WiseMan CAx (I-Love-You...)
Публикувано21.04.10 12:48



Една баба с голЕма фУкла.



ПП: Абе нЕкъв проблем има с клубовете - изведнъж съм преминал от у(Й)зрЕл Ник в 'бебешкия' ми такъв. Голям мЪйтаБ.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:49



то така се хваща някоя от улицата и си я пускаш в къщи да ти гледа децата.
За теб по изключение ще направя малка рекапитулация понеже виждам че си много млада и неопитна какво и колко ще ми отнеме по твоята идея с гледачка на децата да си направя едни скапани документи.

1. Не знам колко време избор на жена, на която мога да се доверя.
2. Поне месец тренировка с децата да и свикнат. През това време плащам на нея и на детската, понеже няма да ходят на детска ама не искам и да ги отписвам.

Общо поне 2 месеца загубени, скъсани нерви, стрес за децата, 2 заплати на гледачка, 2 месеца такси Х 3 деца за детска. Егати златния паспорт. Познай кога ще направя тази глупост.






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:50



не се и съмнявам, че си го мислиш






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:51



Не, защото моят паспорт вече е изтекъл и подновен и не може пак да се поднови. А аз ще си ходя само веднъж до БГ до края на годината и то в за завакнцията. Нямам време и възможност за повече.




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:54



и да не е нормално кво, ще спре ли.
И в БГ помня една година така валя април. Цяла пролетна ваканция ходехме на плаж на Дунава и първия учебен ден след нея заваля сняг
Не сме видели облак иначе




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 13:00



не само го мисля, а е точно така






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 13:01



и аз помня един Великден, 20 април, заваля сняг....дано не се случва пак






Тема Re: Ники опашките с еобразуваха най-вече...нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 13:02



..заради скапването на системата на Сименс.

А около месец задържаха правенето на новите документи, заради "новите" такива!
Именно защото бая народ през лятото не е тук, а по почивки извън БГ и на работа /сезонна също извън страната, затова през зимата си оправяше пейпърите. През лятото пък ще ги оправят тези, дето са във ваканция в странско



Предполагам във Видин проблемът няма да е толкова голям!



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 13:03



понеже виждам че си много млада
Благодаря за комплимента наборе, като си дойдеш в Бг имаш една почерпка от мен!






Тема Re: ...)))нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 13:07



И все пак кое е повече от "нямането"-времето или невъзможността?





Тема Re: ...)))нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 13:28



най много е нежеланието да върша безсмислени неща




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 13:30



затова помолих нестранстващите да не се бутат у шамарите






Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 13:32



и как се живее в чужбина без задграничен паспорт?




Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 13:33



не бе, съобрази се с тоята си отпуска. Прекарай си я приятно, а не по опашки




Тема Re: Ники опашките с еобразуваха най-вече...нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 13:34



а дано




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 13:46



Ми да си мислила. Нали не си като тъпите българи, дето не могат да си планират, да си беше планирала така, че да имаш повече време.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема нема такова добиченови [re: *Paл*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано21.04.10 13:46







Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 13:49



Нито знам, нито ме интересува, аз си живея в България.

Кат толкова нямаш паспорт, идвай си тук. Аз не натрапвам проблемите си на хората, на които постоянно обяснявам колко са зле и нищо не разбират. Не го прави и ти, ако обичаш.



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 14:01



Ники, аз отпуски не ползвам, баровка съм и не бачкам, времето в опашки също не си губя, има си хора които вършат работата без аз да се занимавам, но не всички са като мен, и никой не е длъжен да се съобразява баш с датската принцеса щото видите ли тя не искала да си губи времето. Ми душа да беше си сменила тескерето по раничко за да избегнеш опашките






Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:04



че кво лошо има в това да помоля хората да си ползват главите в името на всеобщото благо




Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:07



е не съм ги предвидила баровке.
А ти кво праиш при простосмъртните дето се редят по опашки не ми е ясно. Да не ти е скучно случайно с баровците. Или тези, дето те спонсорират се изпретрепват от бачкане и нямат време да ти обърнат внимание та скучаеш




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 14:10



Тц, не стаа, и аз съм българка в чужбина и смятам да се възползвам от лятната отпуска.


А и в ролята на каква ще нареждаш на хората какво да правят, щото на тебе тъй ти отървало???? Има 15-ина посолства по света, където се издават от новите документи, толкова като се чувстваш извисена да не се редиш на опашки с простосмъртните българи, попитай и отиди там.

Редактирано от neverojatna на 21.04.10 14:17.



Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 14:21



душицо, написах че по опашки не се редя, къде ме сложи не знам

и спонсори нямам, запиши си някъде, да не се объркваш пак




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 14:47



Мне, ти молиш хора, които индиректно обозначаваш като неспособни да мислят, да си съобразяват собствените планове и програми с тези на хора, които са ги зарязали преди години сами да се оправят.
Има известна разлика.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:56



Има разлика, защото си изкривила смисъла.
Можеше да го кажеш и по друг, по точен начин.
Да се съобразят със себе си, а така без искат ще се съобразят и с хората, на които наистина им се налага да висят по опашките.
А че не могат да мислят е очевидно, без значение дали го казвам.
Национална черта си е българин като види опашка да е нареди, да не пропусне нещо случайно.
Много от вас очевидно не познават българите. Но и без да го демонстрират явно си е ясно, иначе отдавна да са се спасили






Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:59



писа че си баровка и не работиш. Значи имаш спонсор.
За опашките го каза така, че все едно не се редиш по опашки, защото или някой те урежда през задния вход




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 15:00



Стига бе, нали и ние сме българи, все пак... Поне себе си познаваме- аз на опашки не изпитвам удоволствие да се редя. Ама никакво!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 15:00



че то в ония посолства да не мислиш, че има пакистанци на опашка за БГ паспорт



Не знам защо призив молба ти се вижда като заповед.




Тема Re: не знам защонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 15:01



и аз. Ама я виж колко народ обича




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 15:04



Малиии, след това изказване направо ми иде да се преместя в твоето паспортно по местоживеене, да видя кога се редиш, да ида и да се наредя точно пред теб и да мотая тия на гишето поне два часа, докато чакаш отзад!

Ебаси, щом имаш наглостта да молиш за нещо, дето хич не ти е работа, поне имай елементарно уважение към хората, които молиш... Та те таковам у самозабравилата се кифла.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 15:07



и защо пък трябва да имам спонсор за да съм баровка????
И да, не се редя на опашки, уреждам се






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 15:21



Не знам какви има, но със сигурност няма да са хиляди. А и ще ти излезе по-евтино да отидеш до някоя съседна държава, отколкото да се натискаш по опашки с простосмъртни българи в родината.


Така наречената ти молба е леко нагла, едва ли не всички трябва да си съобразим графика с тебе и да ти разчистим път.
Ще ме извиняваш, ама за ей такива като теб един колега имаше много готин лаф - боднала си патката перо в задника и се помислила за лебед.



Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 15:27



Ники, само ЛК можеш да ползваш до 6 м.от изтичането й.Ако не си върнеш паспорта до 3 м.глобата е 100 лв(или 150- не съм чела правилника да си призная).Това кара хората да се редят.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано21.04.10 15:41



тоя призив уби рибата с динамит


Те и моите документи са изтекли и тамън си мислих да се наредя ама сега след като каза, че го правим за кеф мисля да си карам с вторият кат документи

Сега и аз имам призив към българите
Моля ви, когато смятам да се върна да освободите улиците ..... да не си използвате колите и да не ходите пеша. Въобще като се замисля вземете си ваканция и се разкарайте от София, че ще ми пречите

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kumiko Yanaka на 21.04.10 15:42.



Тема Спешно?нови [re: NikiFin]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано21.04.10 15:58



Спешно?

Смешно!!!
Спешно може да им е на хората които живеят в България, все пак това са български документи, нали? Те други си нямат.
А тези които живеят извън България, за какво са им нашенски документи...????? Те би следвало да си имат чеждоземски.



Тема Re: не знам защонови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 15:59



Аз с предния ми изтекъл паспорт, който го смених една година след това, защото ми се наложи да пътувам /тва нейде 2006/ минах леко и без глоба. Просто отзад на задължения никъде не беше отбелязано, че аз трябва да го върна в някакъв срок след изтичане и точно на това се позовах.
В 1во бяха изключително разбрани и се съгласиха, че щом не го пише, няма откъде да знам


Не съм си поглеждала настоящия паспорт дали са си оправили задълженията ;)

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 16:00



специално за твоята отпуска всички софиянци ще се върнат в столицата от родните си села, ще си подкарат трабанчетата и ще ти устроят ескорт от летището до паспортната служба


и шефът на Сименс специално за теб ще изработи най-хубавия паспорт



Тема Re: не знам защонови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 16:04



Абе с чар и с блага дума...нали знаеш, дори и пистолет не ти е нужен)))



Тема Да останат само...нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано21.04.10 16:06



...готините гаджета за фон!





Тема Re: Спешно?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:13



ти не пропускаш да кажеш някоя глупост.
Я пак изчети кво съм казала, белким ти се изясни




Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:15



а от кво живееш ако нямаш спонсор и самата ти не печелиш пари




Тема Re: не знам защонови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:17



в момента не съм сигурна, дали мога да живея постоянно в чужбина с лична карта. Знам, че мога да пътувам с нея и то само в страните от ЕС. Извън ЕС само с паспорт става




Тема Re: не знам защонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:20



и аз не зьнаех, че трябва да го върна до 3м след изтичане на срока. За пръв път чувам тази глупост.




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:24



глупости, нищо не си разбрала.
Казах не веднъж, че нямам намерение специално да отделям време за паспорти, да ходя някъде специално за тази цел без да имам друга работа там. Времето ми е ценно и ги правя по между другото.
Както и 100 пъти апелирах към хората да си направят собствения живот по лесен, а така без искат ще улеснят и чуждия.
Но явно лафа на шопа Важното е на Вуте да му е зле всъщност важи за цяла БГ






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:25



аз нямам втори кат. Ами сега?




Тема Re: Да останат само...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 19:27



ти не си от тях така че къш






Тема Re: ...)))нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 19:28



Реституция!

Не я мисли Факлето





Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано21.04.10 19:28



Исках да ти кажа че не е нужно човек да има спонсор за да е баровец, има хора които правят нещо в тоя живот и после берат плодовете на труда си






Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 20:00



И с нас е така.Виж, Италия има споразумение с Турция и не е необходим паспорт, а само ЛК.

Чудя се, защо си мислиш, че хората имат излишни пари и им се ща да ги дават на държавата?



Тема Re: не знам защонови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:13



или някой прави нещо и после други берат плодовете

. Споко, кажи си, не се прави на потайна. Нещата са ясни, няма много варианти




Тема Re: не знам защонови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:15



къде съм казала, че си го мисля това нещо




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 20:20



Ники,
това означава, да се редиш на опашка без да има нужда да си променяш документите.Но пък може д аима нов бизнес- дремане на опашка под наем:)))



Тема Re: не знам защонови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:26



Както вече казах за мен това си е вид неосъзнат мазохизъм. Има толкова мазохисти на тоя свят, които ти няма да разбереш дори да ти кажат, че го правят за кеф. Тук е същото положението, само дето е неосъзнато.
Не вярвам че на всички им се налага точно сега да си сменят документите. Сигурна съм, че не е така просто гледат да се рпезастраховат и не се замислят, че може и по по лесен начин да го направят. И най смешното е, че хем кибичат по опашки, хем се оплакват че го правят


Със сигурност разбира се има и хора, на които им е спешно. Но те са по малко от 50% от тези на опашката




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано21.04.10 20:31



пак изхождаш от себе си, и пак не асимилираш че има различни от теб хора


И кво точно да си кажа? Тук? А мисли малко преди да пляскаш глупости




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 20:33



Глупости, разбрала съм.


Само да попитам - в ролята на каква апелираш хората да си улесняват живота? Това, което според теб е по-лесно, за другите може да е затруднение. Аз не искам да е зле на никого, но постовете ти звучат като 'вижте там какво ще правите, ама се разкарайте като идвам да си вадя паспорт'



Тема Re: не знам защонови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:45



е как изхождам от себе си. Аз имам спонсор.
Кажи за себе си. Не смееш от срам или от страх. Друг вариант няма. Ако искаш да се правиш на загадъчна изобщо не си






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:49



И кои според теб имат право да апелират да ти кажа дали съм от тях


Думите звучат така както искаш да ги чуеш.
В твоя случай си избрала грешния начин и съответно не разбираш смисъла




Тема А духовата музиканови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:27



да свири ли или





Тема Re: нема такова добиченови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.04.10 21:27









Тема Re: А духовата музиканови [re: Virgo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 21:47




за мен специално не. Ама по червен килим няма да се дърпам, ще мина




Тема Re: А духовата музиканови [re: NikiFin]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:52



моля ти се недей, че го тъкахме денонощно цели три недели





Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 21:56



Мен ако питаш, никой няма право да дава акъл на другите, освен ако няма законното право като попечител.


Призовават и апелират политиците, ама никой не ги чува, там нещата се решават с пари.
Иначе права си - мисълта ти е достатъчно хаотична, изказът - тоже, а за правопис няма да се заяждам излишно, има много какво да се желае от него.
В твоя случай си избрала грешния начин - както казваше един клубар, не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:05



Мен ако питаш, никой няма право да дава акъл на другите,

no problem. Да ме съдят



за правопис няма да се заяждам излишно, има много какво да се желае от него

не е заяждане да ми посочиш грешките, с удоволствие ще се науча, дори от теб

не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш

ааа що, кажи си. Пък аз ще си реша дали да отида




Тема Re: А духовата музиканови [re: Virgo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:06



е тъкмо да не е на ветъра труда ви






Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано21.04.10 22:28



Срам? Страх? Няма от какво, просто не мисля че е твоя работа да ти казвам аз откъде имам пари, това първо, второ изказването ми че съм баровка имаше съвсем друг смисъл. Да, виждам че любопитството ти надделява, но нека не се отклоняваме от съществения разговор, нали?
А колкото до загадъчност, бъркаш, изобщо не ми пука дали ти се струвам загадъчна и изобщо каква ти се струвам, все пак това е само някакъв си форум, и точно пък ти не си ми критерии за да се интересувам от твоето мнение за мен






Тема Re: не знам защонови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:55



На загадъчни се правят тези, покрай които няма нищо загадъчно и интересно, но много им се иска да има


Така че изобщо не си ми интересна, нито съм любопитна. Пределно си ми ясна. А по точно кой от начините се изхранваш няма никакво значение за никой освен за теб.
Тук всеки може да се изкара баровец и къв ли не. Ако мислиш, че ще тръгна да разнищвам и ще се побъркам от любопитство за всяка подхвърлена залъгалка.... много бъркаш. Имам достатъчно голям стаж по форумите. Ти си мислиш, че като те питам значи много ме интересуваш. Но аз питам със съвсем друга цел и реакцията ти ми дава отговор на всички въпроси, които ме вълнуват.
Тъй че споко




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано21.04.10 23:11



Мислех,че темата ти е шега но ти май си се взела много на сериозно.
Ще ми се,като отидеш за редиш на опашка,пред теб да има поне 10-15 цигани барабар с децата си


Пожелавам ти го



Тема Re: не знам защонови [re: eeeeeepak]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 23:17



Въъъъъъъъъъъъй, недей така, ще я урочасаш



Сега като погледнах община Видин е малка като население и до лятото да са ги опаткали личните документи.



Тема Re: не знам защонови [re: eeeeeepak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 23:25



не се и съмнявам, че ми го пожелаваш. Щях да се учудя ако беше реагирала по др начин






Тема и данови [re: eeeeeepak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 23:26



абсолютно насериозно се вземам.


Ти на базик ли се вземаш




Тема Re: и данови [re: NikiFin]  
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано21.04.10 23:45



"Щях да се учудя ако беше реагирала по др начин"
Ама разбира се,то ние всички живеещи в България сме ти много ясни.Добре,че има такива като теб да ни дават съвети,че няма смисъл да се юрваме като овце и да дремем по опашки.



Тема Re: Спешно?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.04.10 23:59



"А тези които живеят извън България, за какво са им нашенски документи...????? Те би следвало да си имат чеждоземски." -

докато си български гражданин, личната карта е задължителен документ. Или викаш, който живее извън България, да се отказва и от гражданство?!



Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано22.04.10 00:04



офффф успокоих се, ще спя кат бебе сега






Тема Re: Спешно?нови [re: Asia.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 09:45



и като се откаже от гражданство и не му дадат ново локално ко праи.
ЛАМБИ както винаги приказва колко да не заспи




Тема Re: и данови [re: eeeeeepak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.04.10 09:57



Добре,че има такива като теб да ни дават съвети,че няма смисъл да се юрваме като овце и да дремем по опашки.

то добре, ама още по добре и ако слушкаш. Иначе кел файда, само си губя времето






Тема Re: и данови [re: NikiFin]  
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано22.04.10 10:29



Еее добре ,че има такива като теб да ни научат как се живее


Ако те слушКАМЕ,ще ни е по лек живота.
Чудя се как висиш постоянно във форумите и как имаш време за трите си деца,съпругът,домакинствотооооо!!!!!!.Трябва и на това да ни научиш



Тема Re: Спешно?нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.04.10 12:12



Ти с датския си паспорт не можеш ли да джиткаш, докато не се пооправят нещата с документите в БГ? Един мой приятел с двойно гражданство /бг и мексиканско/ джитка според с кой документ му изнася повече, така че смятам, че и при теб ще се получи.
ПП. С шофьорските книжки е много гот, защото българските катаджии трудно ще ти вземат точки и си нямат никаква идея как точно да ти напишат акта ;))))

Antes muerta que sencilla


Тема Re: на дъртитенови [re: LlRA..]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано22.04.10 18:14



мани, на мен международния ми е изтекъл - ще трябва и аз да висна в скоро време по тия опашки - бляк




Major e longinquo reverentia

Тема Re: на дъртитенови [re: LadyMorgana]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано22.04.10 18:51



мани, на мен международния ми е изтекъл - ще трябва и аз да висна в скоро време по тия опашки - бляк


Гледай да не се наредиш пред дриймчева и да пречиш





Тема Re: на дъртитенови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано22.04.10 19:17



Мисля, че с малко математика ще решим и този въпрос- 5 работни дни по 7000 броя са 35 000, по 20 седмици -700 000.Струва ми се, че и през август няма да наваксаме


Язък



Тема Re: на дъртитенови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано23.04.10 06:17



Гледай да не се наредиш пред дриймчева и да пречиш Ами дайте да приключим темата с точно разписание кой кога и къде ще си виси за смяна на документи

Като нищо така ще се заформи 'парцелиран' купон на женския клуб в републикански мащаб.

И така няма да се наредя зад а ПРЕД Дриймчева, за да ПРЕЧА наистина и ефективно


Major e longinquo reverentia

Тема Re: на дъртитенови [re: LadyMorgana]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано23.04.10 09:57



Нека Никчето да каже кога ще идва в България и тогава ще ти кажа аз кога ще се наредя на опашка за паспорт. Много държа да направя калабалък, когато и тя е там.





Тема Re: на дъртитенови [re: neverojatna]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано23.04.10 10:23



За съжаление няма как да й улучим районното



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: на дъртитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано23.04.10 10:25



Муцки,
не забравяйте, че документи се вадят по постоянен адрес.Ако не сме от Видин, горим като панагюрски въстаници



Както я споменаваме Ники, весело да си изкра на минимеденотомесече



Тема Re: на дъртитенови [re: ladyMarian]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано23.04.10 10:26



има, има, аз съм оптимистка, винаги има изход от сложните ситуации


ако се разкара исландският облак и небето е отворено, причакваме я дружно на летището и я съпровождаме до районното



Тема Re: Спешно?нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.04.10 20:31



нямам датски паспорт. Пък и не искам да имам






Тема Re: на дъртитенови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.04.10 20:42



Мерси рибо, весело си изкарвам. Оказа се че съм забравила да ходя и едва насмогвам на обиколките. Бе не било лесно да си турист. През повечето време търсим подаръци за деца и роднини. Днес 2 часа обикаляхме за да изберем само обувки за свекърва ми. Излудех, аз харесам нещо мъжът ми го не ще и обратно. Едва се не избихме.
След малко пак трябва да ядем. Човекът дошъл тук да се наяде и само ме тъпче. Мани, мъкаааа






Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано24.04.10 22:29



Мани подаръците, обърни внимание на мъжо си.





Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано24.04.10 23:41



Наслаждавйа се и стига мрънка





Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.04.10 08:13



непоносимата тевежест на удоволствието .... Ник, я гледай отгоре на нещата




Major e longinquo reverentia

Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано25.04.10 12:12



е, не е истина просто, ама ти наистина ли смяташ, че хората от скука решават да висят по опашки?
Много сте странни, живеещите в чужбина, няколко години ви няма и ставате напълно неадекватни... на някои не им било толкова спешно... Ами за всеки неговата си работа е най-важна и неговите документи са му най-спешни, аз не познавам жив човек, който ако може да не чака по опашки, ще иде по желание да виси с дни на слънце, без вода и възможност да поседне поне за малко...
А хората са толкова много защото пред 2000-та година пак така на юруш ни караха да си сменим ония, старите паспорти. Пак сроковете бяха много кратки и подлудиха народа. И който е бил най-изпълнителен, сега щял-нещял, ще виси по опашките.
Аз, като една непукистка, си извадих нови документи чак през 2002-ра, дано нещата се поуспокоят до 2014-та ако все още сме живи, де





Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: monetka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.04.10 22:42



ами те хората и преди 10 години са си били явно със същия афинитет към опашки. На теб кво ти стана като не се реди на опашки? Глобиха ли те или кво....
Това че съм заминала от БГ не значи, че съм забравила какви са нашенците. Гледам да не забравям че току виж се объркам да се върна.
Познавам българите много по добре от много от вас като гледам.




Тема Re: и данови [re: eeeeeepak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.04.10 12:30



ааа виждаш ли. Абе... който го може го може. Не се учи, иска се вроден талант






Тема Re: Спешно?нови [re: NikiFin]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.04.10 14:12



"...ко праи." - живее там от където има документи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.