Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема нема такова добиченови [re: *Paл*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано21.04.10 13:46







Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 13:49



Нито знам, нито ме интересува, аз си живея в България.

Кат толкова нямаш паспорт, идвай си тук. Аз не натрапвам проблемите си на хората, на които постоянно обяснявам колко са зле и нищо не разбират. Не го прави и ти, ако обичаш.



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 14:01



Ники, аз отпуски не ползвам, баровка съм и не бачкам, времето в опашки също не си губя, има си хора които вършат работата без аз да се занимавам, но не всички са като мен, и никой не е длъжен да се съобразява баш с датската принцеса щото видите ли тя не искала да си губи времето. Ми душа да беше си сменила тескерето по раничко за да избегнеш опашките






Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:04



че кво лошо има в това да помоля хората да си ползват главите в името на всеобщото благо




Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:07



е не съм ги предвидила баровке.
А ти кво праиш при простосмъртните дето се редят по опашки не ми е ясно. Да не ти е скучно случайно с баровците. Или тези, дето те спонсорират се изпретрепват от бачкане и нямат време да ти обърнат внимание та скучаеш




Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 14:10



Тц, не стаа, и аз съм българка в чужбина и смятам да се възползвам от лятната отпуска.


А и в ролята на каква ще нареждаш на хората какво да правят, щото на тебе тъй ти отървало???? Има 15-ина посолства по света, където се издават от новите документи, толкова като се чувстваш извисена да не се редиш на опашки с простосмъртните българи, попитай и отиди там.

Редактирано от neverojatna на 21.04.10 14:17.



Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 14:21



душицо, написах че по опашки не се редя, къде ме сложи не знам

и спонсори нямам, запиши си някъде, да не се объркваш пак




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 14:47



Мне, ти молиш хора, които индиректно обозначаваш като неспособни да мислят, да си съобразяват собствените планове и програми с тези на хора, които са ги зарязали преди години сами да се оправят.
Има известна разлика.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:56



Има разлика, защото си изкривила смисъла.
Можеше да го кажеш и по друг, по точен начин.
Да се съобразят със себе си, а така без искат ще се съобразят и с хората, на които наистина им се налага да висят по опашките.
А че не могат да мислят е очевидно, без значение дали го казвам.
Национална черта си е българин като види опашка да е нареди, да не пропусне нещо случайно.
Много от вас очевидно не познават българите. Но и без да го демонстрират явно си е ясно, иначе отдавна да са се спасили






Тема Re: не знам защонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 14:59



писа че си баровка и не работиш. Значи имаш спонсор.
За опашките го каза така, че все едно не се редиш по опашки, защото или някой те урежда през задния вход





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.