Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:46



ми тогава къде е проблема? няма да си го подновяваш и готово






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 12:47



"Другите са тези, които не могат да си направят вярна сметка кога точно да си подновят документите и го правят когато всички се засилят да го правят."

Е, това не е ли точно което и ти правиш?

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.04.10 12:47



За това лято като теб мислят още много прииждащи от странско:))...готви се, за опашки...това е положението))...





Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 12:47



стига бе Ники, ние кво? Нямаме ли една единствена отпуска та да се съобразяваме с вашата? Говориш абсурдни неща




Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор WiseMan CAx (I-Love-You...)
Публикувано21.04.10 12:48



Една баба с голЕма фУкла.



ПП: Абе нЕкъв проблем има с клубовете - изведнъж съм преминал от у(Й)зрЕл Ник в 'бебешкия' ми такъв. Голям мЪйтаБ.



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:49



то така се хваща някоя от улицата и си я пускаш в къщи да ти гледа децата.
За теб по изключение ще направя малка рекапитулация понеже виждам че си много млада и неопитна какво и колко ще ми отнеме по твоята идея с гледачка на децата да си направя едни скапани документи.

1. Не знам колко време избор на жена, на която мога да се доверя.
2. Поне месец тренировка с децата да и свикнат. През това време плащам на нея и на детската, понеже няма да ходят на детска ама не искам и да ги отписвам.

Общо поне 2 месеца загубени, скъсани нерви, стрес за децата, 2 заплати на гледачка, 2 месеца такси Х 3 деца за детска. Егати златния паспорт. Познай кога ще направя тази глупост.






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:50



не се и съмнявам, че си го мислиш






Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:51



Не, защото моят паспорт вече е изтекъл и подновен и не може пак да се поднови. А аз ще си ходя само веднъж до БГ до края на годината и то в за завакнцията. Нямам време и възможност за повече.




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:54



и да не е нормално кво, ще спре ли.
И в БГ помня една година така валя април. Цяла пролетна ваканция ходехме на плаж на Дунава и първия учебен ден след нея заваля сняг
Не сме видели облак иначе




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 13:00



не само го мисля, а е точно така







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.