Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:45



ви изглежда несериозно и абсурдно. Представете си, че имате 1 единствена отпуска през годината и ви е кеф да си починете и да се порадвате на живота, а не да висите по опашки.
Нали са ви удължени картите, кво като изтичат сега, де възползвайте се от удължението ей така, за разнообразие, да видим кво ще стане.
Сигурна съм, че не на всички картите и паспортите изтичат по баш сега, не ми говорете глупости. Като доказателство на думите идете и лично проверете кога изтичат документите на хората по опашките.
Моята лична карта примерно изтича 2015 година. Паспортът ми изтече този месец и го удължих в тукашното посолство до декември. Повече не може, трябва нов, а тук не правят. Само давам пример със себе си, но става дума за всички като мен, защото има доста в това положение.
Но не мислете за нас, за себе си помислете, защо да чакате по опашки като има толкова много по вълнуващи неща за прекарване на времето




Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано21.04.10 11:48



"Представете си, че имате 1 единствена отпуска през годината и ви е кеф да си починете и да се порадвате на живота, а не да висите по опашки."

Да, имаме. През лятото. И в нея ни се налага да висим за документи, щото изтичат.

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:51



Няма човек, който да умира от кеф да избяга от работа и да виси на крак пред РПУ-то.

има хора мазохисти, които си умират от кеф да правят подобни неща. Другите са тези, които не могат да си направят вярна сметка кога точно да си подновят документите и го правят когато всички се засилят да го правят. Моля те, познавам българите извътре и винаги съм им се чудила защо трябва да правят каквото всички правят, а не си ползват собствените глави




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 11:57



Ами и аз ги познавам, явно познаваме различен вид българи :) Моите си подменят документите когато стане нужно, а не просто щото днес така са се събудили :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:57



казах ти, че в Дания не правят паспорти.
Ама виж, ако висенето по опашки е начин след като сте изгонили сънародниците си и вече дори да не ги допускате да стъпят в БГ това е друг въпрос.
Казах ти, иди на опашката и провери кога изтичат документите на хората като добавиш 6 месеца




Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:58



не говоря за твоите и моите, а за тези по опашките. Не вярвам да познаваш цяла БГ




Тема Re: не знам защонови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 11:59



е на това му се вика мазохиъм






Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.04.10 11:59



Абе Ники, защо не дойдеш сама за няколко дни, за да си оправиш документите и да не занимаваш семейството си през почивката? Смятам, че би било най-удобно.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 12:03



защото нямам време, имам деца и нямам баби на разположение както вие там




Тема Консулство вие в Дания нямате ли?нови [re: NikiFin]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.10 12:06



Бъди европейка - не чакай до последния момент подай си сега документите за смяна в Консулството. Там и с 33 деца да се появиш никого няма да удивиш.
Пък е и гъзарийка - като станат готови ти ги пращат по куриер. НЕма се моташ по тролеите...

А пардон - сега прочетох, че в Дания не вадят документи. Мдам, кофти.

Редактирано от surfline на 21.04.10 12:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.