Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: на дъртитенови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.04.10 20:42



Мерси рибо, весело си изкарвам. Оказа се че съм забравила да ходя и едва насмогвам на обиколките. Бе не било лесно да си турист. През повечето време търсим подаръци за деца и роднини. Днес 2 часа обикаляхме за да изберем само обувки за свекърва ми. Излудех, аз харесам нещо мъжът ми го не ще и обратно. Едва се не избихме.
След малко пак трябва да ядем. Човекът дошъл тук да се наяде и само ме тъпче. Мани, мъкаааа






Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано24.04.10 22:29



Мани подаръците, обърни внимание на мъжо си.





Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано24.04.10 23:41



Наслаждавйа се и стига мрънка





Тема Re: на дъртитенови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.04.10 08:13



непоносимата тевежест на удоволствието .... Ник, я гледай отгоре на нещата




Major e longinquo reverentia

Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: NikiFin]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано25.04.10 12:12



е, не е истина просто, ама ти наистина ли смяташ, че хората от скука решават да висят по опашки?
Много сте странни, живеещите в чужбина, няколко години ви няма и ставате напълно неадекватни... на някои не им било толкова спешно... Ами за всеки неговата си работа е най-важна и неговите документи са му най-спешни, аз не познавам жив човек, който ако може да не чака по опашки, ще иде по желание да виси с дни на слънце, без вода и възможност да поседне поне за малко...
А хората са толкова много защото пред 2000-та година пак така на юруш ни караха да си сменим ония, старите паспорти. Пак сроковете бяха много кратки и подлудиха народа. И който е бил най-изпълнителен, сега щял-нещял, ще виси по опашките.
Аз, като една непукистка, си извадих нови документи чак през 2002-ра, дано нещата се поуспокоят до 2014-та ако все още сме живи, де





Тема Re: поне конкретизирай КЪДЕ да не се редим, САКЪН...нови [re: monetka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.04.10 22:42



ами те хората и преди 10 години са си били явно със същия афинитет към опашки. На теб кво ти стана като не се реди на опашки? Глобиха ли те или кво....
Това че съм заминала от БГ не значи, че съм забравила какви са нашенците. Гледам да не забравям че току виж се объркам да се върна.
Познавам българите много по добре от много от вас като гледам.




Тема Re: и данови [re: eeeeeepak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.04.10 12:30



ааа виждаш ли. Абе... който го може го може. Не се учи, иска се вроден талант






Тема Re: Спешно?нови [re: NikiFin]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.04.10 14:12



"...ко праи." - живее там от където има документи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.