Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 20:49



И кои според теб имат право да апелират да ти кажа дали съм от тях


Думите звучат така както искаш да ги чуеш.
В твоя случай си избрала грешния начин и съответно не разбираш смисъла




Тема А духовата музиканови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:27



да свири ли или





Тема Re: нема такова добиченови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.04.10 21:27









Тема Re: А духовата музиканови [re: Virgo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 21:47




за мен специално не. Ама по червен килим няма да се дърпам, ще мина




Тема Re: А духовата музиканови [re: NikiFin]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:52



моля ти се недей, че го тъкахме денонощно цели три недели





Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.04.10 21:56



Мен ако питаш, никой няма право да дава акъл на другите, освен ако няма законното право като попечител.


Призовават и апелират политиците, ама никой не ги чува, там нещата се решават с пари.
Иначе права си - мисълта ти е достатъчно хаотична, изказът - тоже, а за правопис няма да се заяждам излишно, има много какво да се желае от него.
В твоя случай си избрала грешния начин - както казваше един клубар, не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш



Тема Re: Моля ви, българи, не се редете на опашки...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:05



Мен ако питаш, никой няма право да дава акъл на другите,

no problem. Да ме съдят



за правопис няма да се заяждам излишно, има много какво да се желае от него

не е заяждане да ми посочиш грешките, с удоволствие ще се науча, дори от теб

не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш

ааа що, кажи си. Пък аз ще си реша дали да отида




Тема Re: А духовата музиканови [re: Virgo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:06



е тъкмо да не е на ветъра труда ви






Тема Re: не знам защонови [re: NikiFin]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано21.04.10 22:28



Срам? Страх? Няма от какво, просто не мисля че е твоя работа да ти казвам аз откъде имам пари, това първо, второ изказването ми че съм баровка имаше съвсем друг смисъл. Да, виждам че любопитството ти надделява, но нека не се отклоняваме от съществения разговор, нали?
А колкото до загадъчност, бъркаш, изобщо не ми пука дали ти се струвам загадъчна и изобщо каква ти се струвам, все пак това е само някакъв си форум, и точно пък ти не си ми критерии за да се интересувам от твоето мнение за мен






Тема Re: не знам защонови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.04.10 22:55



На загадъчни се правят тези, покрай които няма нищо загадъчно и интересно, но много им се иска да има


Така че изобщо не си ми интересна, нито съм любопитна. Пределно си ми ясна. А по точно кой от начините се изхранваш няма никакво значение за никой освен за теб.
Тук всеки може да се изкара баровец и къв ли не. Ако мислиш, че ще тръгна да разнищвам и ще се побъркам от любопитство за всяка подхвърлена залъгалка.... много бъркаш. Имам достатъчно голям стаж по форумите. Ти си мислиш, че като те питам значи много ме интересуваш. Но аз питам със съвсем друга цел и реакцията ти ми дава отговор на всички въпроси, които ме вълнуват.
Тъй че споко





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.