Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Свирки за парцалкинови  
Автор Hинa29 (минаващ)
Публикувано15.04.10 10:07







Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Hинa29]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 10:50



мъкааааа






Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Hинa29]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.10 11:52



Нина, всичките ти включвания досега са били само с линкове към въпросния сайт. Пуснеш линка и повече не се вясваш в темата си. Това е последната такава тема, която ще оставя.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.04.10 11:55



Тъкмо и аз щях да коментирам, че е мн. тъпо просто да си пускаме линкове. Поне 2-3 думи свое мнение да имаш, това- онова. А Сиромахов добре го е написал, само дето вчера тоя текст беше навсякъде и днес вече е приятно стара новина. :)

Antes muerta que sencilla


Тема хех,...нови [re: Бepeзka!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано15.04.10 12:21



ъпцолютно.


Ако това след името са й годините, от толкова отдавна пуска линкове към Сиромахов, че трябва да е поне Нина31 вече.По едно време си мислех, че самият Сиромахов ни осведомява систематично и упорито за поредната си статия във в. 24 ч.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор билянa (минаващ)
Публикувано15.04.10 13:51



не съм Нина, както можеш сама да се увериш, но много искам да знам за протокола кое от правилата на клубовете са нарушени, че да триеш теми, в които няма скрита реклама на търговски продукти, нито лични обиди, нито дискриминация на каквото и да било и пр., и пр.?Просто искам да знам. Защото вече не мога да хвана кое е по правилата и кое не е. Очевидно медицински случаи вилнеят из целия дир необезпокоявани и пълнят форумите с какви ли не невъобразими дивотии, други пък се нахвърлят с лични обиди срещу кого ли не, трети продават това и онова, четвърти раздават квалификации, на пети психотерапевта им е казал, че логореята на публични места ще им помогне да намерят себе си. С какво един линк е по-НЕправилен от останалите неща? Особено когато е към сайт с публично съдържание.

Редактирано от билянa на 15.04.10 13:53.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: билянa]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.04.10 14:06



Аз смятам, че един сайт си е сериозен продукт, който се нуждае от сериозна реклама, а след това носи сериозни приходи. Ама това като съвсем директен отговор.
Иначе не виждам лошо да се пуска самата статия с автора, а не линк, щото аз линк никога няма да погледна, та предполагам и други са така. Но и освен да се пуска- да се напише някое и друго изречение по темата :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: KpucaHa]  
Автор билянa (минаващ)
Публикувано15.04.10 14:50



за приходите от сайта не се сетих

. Но не мисля, че някъде в правилата имаше задължение на потребителя да дава мнение за нещо, което показва. Никога не пускам линкове по този начин, но се дразня, когато някой овластен започне да си реди неговата стая от къщичката според лично свои си правила, при условие, че гостите спазват правилата на цялата къщичка. Мен пък ме дразнят онези, които открито сеят дискриминация по полов признак, което е напълно срещу правилата, но те си шетат насам-натам, разнасят си микробите и никой не ги слага на място. Просто "това ми харесва, оставям го", "това не ми харесва, трия го". Някак не ми звучи.....



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: билянa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.10 14:56



Аз имам права за два клуба и отговарям само за това, което става в тях. За целия дир не знам и не мога да коментирам.
Нямам нищо против да обсъждаме статии, клипове, продукти, курорти или каквото и да е друго. Но въпросната Нина нито пише в клуба, нито обсъжда статиите, към които дава линк. Предполагам, че просто събира кликвания за някакви си техни цели.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: билянa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.10 14:59



Ааа, за дискриминацията по полов признак и аз съм напълно съгласна с теб. По тази тема май и аз нямам висок праг на търпимост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.