Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Сериалът продължава - Случвало ли ви се енови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:13



да се криете от мъж?

Тъй де - да обърнем темата от всички страни по хастар, мастар и лице

В средата остава 'мъжа' и да видим сега как става системата с криенето при вас, девойки


Major e longinquo reverentia

Редактирано от Бepeзka! на 15.04.10 10:05.



Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.04.10 00:24



хехе, и защо да се крия. Поне аз не се сещам причина освен ако не ме търси да ме бие или убива. Това не ми се е случвало или поне не помня за такъв случай.
Така че, не, не ми се е случвало да се крия нито от мъже нито от жени. Не съм и бягала от мъже. Ако някой ме гони винаги ме стига и се изясняваме






Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:30



а неспасяемите досадници как ги третираш? - само не ми казвай 'с напалм', Ник




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: LadyMorgana]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано14.04.10 00:37



ако е наистина неспасяем случай..и си сигурна, че е досадник..и не разбира по възпитания friendly начин, какъв ти е проблема?!

просто даваш ignor!



Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.04.10 00:42



какво е нипалм.
Неспасяеми досадници не съм имала. Предполагам защото винаги съм пределно ясна. А и сигурно изглеждам страшничка и хората не смеят да се пробват без да съм им дала някакви аванси преди това.
Случаите, когато атаките са станали неочаквано за мен, примерно съм излязла с някой на кафе без да предвидя намеренията му... ами след като изчезват след срещата и повече изобщо не напомнят за себе си значи съм ги отрязала много категорично. Предполагам и ми се сърдят, защото не съм от най тактичните... право куме в очи.... Иначе се държа добре с всички и явно някои се заблуждават, че съм склонна да дам и повече. Но както вече казах един път качествено отрязване стига за да не ми досаждат повече.

Бе... сега се сещам за един дето мноо, ама мноо досаждаше. Ама него го бях допуснала твърде близо щото бяхме приятели и прекали. Ами кво правех.... случвало се е да го изхвърля от нас посред нощ в най лютата зима, и понеже няма къде да отседне да прекара остатъка от нощта по кръчмите. Признавам си, много ми беше жал, ама той наистина прекали.






Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: Charleston]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:46



е да - това е част от процедурата по ignor




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:49



напалм беше някаква горима гадост, която американците навремето са хвърляли над Виетнам. И имаше виц за апартейда в Африка "Какво имате против негрите?/Напалм" ... Та от там, Ник.

Но ти ме разбра ... понякога някои хора са досадни.

А има и категория хора, от които можеш да получиш само едно и също. Те са досадни със себе си, толкова си могат, такива са. От такива случвало ли ти се е да искаш да се скриеш ... т.е. не ти досаждат с натрапване, а самите те, без нищо повече около това, са досадни и еднообразни личности?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: LadyMorgana]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано14.04.10 07:36



Случвало ми се е и отчитам като грешка на растежа

това, че вместо ясно да си кажа "виж, ся, копеуе, нещо не ме кефиш", понякога гледах да се изнизвам тънко, по мантинелата, а интересът на съответния да отшуми от самосебе си. Но пък има и доста недосетливи и... направо нахални мъже, а аз в младостта си много държах да не накърнявам мъжкото достойнство, когато е възможно, де.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: LadyMorgana]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано14.04.10 11:00



Да се криеш, защото не желаеш да ви се кръстосват пътищата или да се криеш поради щото си забърсал някое допълнително гадже и искаш да му се порадваш за кратко без присъщите усложнения? Дайте да уточним - има една камара причини за криене.



Тема Re: Сериала продължава - Случвало ли ви се енови [re: NikiFin]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано14.04.10 11:10



ама ще ме уморите някои хора как не знаете разни работи .... единстеното извинение което приемам е да сте били в кома

НАПАЛМ - е името, с което биват наричани голям брой запалителни течности, използвани за военни цели, които най-често са някакъв вид желиран бензин. "Напалм" всъщност се нарича сгъстителят в тези течности, който, смесен със бензин образува леплив запалителен гел.

даже и да не сте чували как са ви пропуснали филми като "Апокалипсис сега" "Ловецът на елени" и "Взвод"

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.