Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.04.10 00:22



Никой не иска да те убеди да слушаш и харесваш чалга.
Идеята е да не си правиш глобални изводи за хората от това, което слушат.
Аз си споделям личния опит и наблюдения и ако ти се струват глупости означава единствено, че приемаш за реален и меродавен само твоят личен опит и то разбран по начина, който ти сама си си избрала, пречупен през твоите моментни предпочитания и вкус.
Демек ограничено мислене.
Не знам що се хвана за алкохола. Дадох го като пример, защото съм сигурна, че има хора, които като видят че някой е пияница и веднага за тях той е пропадляк, както за теб слушащите чалга са такива (сигурно не си го казала, но съм сигурна, че си го мислиш). Ако започнеш да мислиш, че никой не е перфектен, че хората си имат собствен вкус за нещата и че ако се различава от твоя не ги прави непълноценни... ще ти просветнат много неща.
Освен това е и логичен факт, че гениите останали в историята в други отношения имат големи дефекти, защото както сигурно си чувала Господ едно дал, друго взел.
Повечето хора не биха си го признали и все гледат да се изкарат пред другите перфектни. Но за всеки разумен човек е пределно ясно, че перфектни няма и освен това колкото по перекфтен се изкарва един човек, толкова по далеч е от перфекцията и се опитва да го прикрие




Тема Re: Абе...нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано18.04.10 10:23



Никой не иска да те убеди да слушаш и харесваш чалга.
Идеята е да не си правиш глобални изводи за хората от това, което слушат.


Е, тука вече те подкрепям на 100%. В България има някакво странно разбиране от част от хората, че слушам чалга = пропадняк. Даже има фейсбук групи от типа на "Слушането на чалга ви превръща в шибан идиот" и "Нищо не може да оправдае слушането на чалга" с хиляди членове. Аз не мога да го разбера това. Слушам всичко и не смятам, че някое от тези неща може да ми повлияе до толкова, че да стана утрепка. Под всичко включвам и класика, и латино, и черно, и рок парчета, и музика за медитация, и ирландска музика, и чалга...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Абе...нови [re: KpucaHa]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано18.04.10 11:21



После питате какво й харесвам на Никито



А и си признай нима не се чувстваш обичана от мен?А от батко?



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Hинa29]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано18.04.10 15:04



Капитализмът убива в мир и във война



Тема Писна ми от Сиромаховнови [re: Hинa29]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:07



прочетох му книгата - егати мрънкалото - на тоя се присмя, на оня намери кусур, това пошло, онова грозно....
отначало е забавно, но накрая се питаш - абе сигурно съм поредния идиот, който си е взел книжката му със статии от разни вестници (там хонорарче+приходче и от книжлето), за да разбера, че всичко е толкова зле, че освен тая книжка няма друга оправия.......

Сатира е - ок. Ама пък няма тема неоплюта и неосмята. Не, че сме кой знае колко цъфнали и вързали, ама все пак....

Всичко било чалга - ми като си в чалгаджийско предаване ще виждаш чалга.

ПИШЕШ ПЕСЕН ЖИК-ТАК и после обясняваш, че чалгата е гадна. Това пък не го разбрах какво е. Поне си трай, като си се омазал, ама то стана като оная приказка дето нашето лайно мирише по-хубаво




Присъствието на този ник с линк пък доказва желанието на някои хора да печелят от пошлостта на останалите с рекламите си. Предлагам да гласуваме за махането на рекламите към сайта на Сиромахов



Тема Конкретно за статиятанови [re: Hинa29]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.04.10 21:10



за тези деца сме виновни всички и вместо да ги осмиваме по-добре да направим нещо градивно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.