Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: esti]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.10 20:53



Форумът е място за общуване. Като не иска да общува да не идва. Така смятам. Казах моето предположение за причината за пускането на линковете. От време оно всички теми на Нина се свеждат само до линкове. Но щом има хора, за които линковете са добре дошли... сигурно има резон да стоят, макар че моето мнение е различно.
Идеята изобщо не е да разполагам с някаква "власт" и да потискам пишещите, както смята Биляна, а да поддържам форума в що годе приятен вид. Това е. Винаги ще се съобразям с мнението на клубарите като се опитвам да балансирам между свободата на словото и ограничаването на някои неуместни писания на не съвсем нормални индивиди.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Hинa29]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.04.10 21:47



Хубаво, де. Има и такива момичета. Обаче Иво Сиромахов почва да се превръща в Мартин Карбовски в черногледството си. И аз имам дъщеря. Не я разпознавам в тези образи (да чукам на дърво).

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема О, моля те,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано15.04.10 22:02



само не Карбовски...

На Сиромахов много ми харесват и двете "Дневници и нощници", "Оптимистична теория за българския секс" (тази е от 1999, преди Карбовски!), а последната беше "Няма смисъл" ! Ами, кефи ме - казва истините от Живота, а пък "Дневниците"... страхотно интелигентно поднесени, като комичен поглед на Историята... страхотен кеф са тия книги, тоя Сиромахов... направо съм му голям фен! И е моята зодия!



Тема Re: О, моля те,нови [re: _parvaty_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.04.10 22:20



Казва част от истините. Ти виждаш ли твоята дъщеря в ролята на тази, дето прави свирки за парцалки?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Абе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано15.04.10 22:26



... моята дъщеря е на четири години, та ми е трудно да я видя така, даже ми е леко откачено... Но, принципно, никой не е застрахован - не знаеш в какви среди ще попадне - и ти и аз работим по 12 часа, трудно се възпитава човек...

Въпроса е, че тия, дето правят свирки за парцалки ще възпитат подобни хора, а проблема идва, когато един такъв е в обкръжението на твоето дете... Щото, нали знаеш - най-лесния път е към Ада...



Тема Re: О, моля те,нови [re: _parvaty_]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано15.04.10 23:11



На мен и двамата ми харесват... казват голяма част от истината, а и много си приличат по начина по който се изразяват... Сиромахов обаче не злобее по адрес на жените.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 23:13



е щом линковете са интересни за някои хора защо да се трият. Много вероятно е да събира кликвания. Ама кво от това, ако е пуснал(а) нещо интересно. И аз не се ровя по блогове и квото интересно чуя е от малкото сайтове, които редовно посещавам и този е един от тях.




Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано15.04.10 23:18



Според мен линка не е за този клуб... но пускането на офф-топик едва ли е прегрешение... освен това аз едва ли съм единственият който предпочита фактите сами да си 'говорят'.

ПП: Брезичке, ти си умна жена и сама прецени как да действаш по-нататък.





Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 23:25



човекът пише сензации за да се четат.
Добре, че не разпознаваш дъщеря си. Ама никой не е казал, че всички са така. Той пише за тези, които ги правят тези неща. А те съм сигурна, че съществуват в изобилие в БГ




Тема Re: О, моля те,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 23:31



Е няма как да каже истината за всеки поотделно, нали.


Дори да каже истината за приятелката на щерка ти тя пак няма да е истината за твоята щерка. Или поне ще има някакви разлики.
Никой не иска да си види детето в тази роля. Ама няма как да е сигурен, че няма да се случи





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.