Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано17.04.10 10:04



Ам'чи, Надеждо, кой ти каза, че ако някой не си пада по Ивана и чалгата, непременно харесва Лейди Гага, която е живо олицетворение на пописткия кич?
И изобщо, да не посмее някой да спомене, че не обича чалга, и се започва един спор и препратки към американския поп, който пък е и толкова широко понятие, че няма накъде повече...



Ай, весел уикенд ти желая!

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: Абе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.04.10 11:01



Голям спор сте заформили тук :) Разбира се, че и свестни деца/ хора слушат чалга. Не разбирам изобщо защо трябва да се прави съпоставка- слушам чалга- тъп съм и обратното. Нека хората си слушат каквато си искат музика, а качествата си ги доказват в друга сфера.
Аз също ходя в чалга-клубове и не съм видяла от това да ми е пораснала втора глава или правописът ми да се е влошил :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Абе...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.04.10 11:21



Не си ли забелязала, че колко по на възвишен се представя човек, толко по беден е духом.
Хората, които съзнават собствената си нищета се мъчет всячески да я завоалират, преставят се на думи и на дела каквото не са. А който няма проблем със себе си, няма и проблем и чалга да слуша, и да се напие и т.н. Забележи че най големите гении, правили висше изкуство са пияндурници, женкари и пропадлици. А кой не може да гении му остава само да възпява генийте и да се кичи с техните произведения




Тема Re: Абе...нови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.04.10 11:23



То си има и различни видове чалга. Някой каза за Деси Слава. За мен тя е класика в жанра и си залсуважа да се слуша и да се гледа защото е префесионалистка.
Има и млади лигли дето такива гадости пеят че да ти се додрайфа. Поне имат глас и визия и по правило не пеят само простотии, а имат и що годе свестни парчета




Тема Re: Абе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.04.10 11:25



Казвам ти, отдаваш прекалено голямо значение на възпитанието. Основно си зависи от човека колко е податлив на обработка




Тема Re: Абе...нови [re: NikiFin]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано17.04.10 11:42



Ама и ти се изказваш все едно цял ден правиш рисърч на българската музика във всичките й жанрове



Аз съм против елитарното изкуствоДа се весели народът какво толкова



Тема Re: Абе...нови [re: Ф]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.04.10 11:48



Не. Но съм гледала Деси СЛава на живо и съм очарована от пеенето и. Иначе като приказва само глупости бълва.




Тема Re: Абе...нови [re: NikiFin]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано17.04.10 12:22



Е, тя затова най й приляга да е певица, а не преподавател по риторика





Тема Re: Абе...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано17.04.10 14:00



Не. Става въпрос за първосигналните реакции - той слуша чалга, значи е простак/боклук. Покрай един приятел, близо 2-3 год. почти всяка седмица се виждахме в една рок-кръчма, където чалга беше наистина мръсна дума. Е, повярвай ми, бая млади, и не до там млади деградантчета имаше измежду любителите на този жанр, но това не ми дава право да кажа, че любителите на рока/метъла са алкохолици и дрОгарчета.
Иначе - всички си имаме музикални предпочитания, и в това е напълно нормално. Но тези ни предпочитания не са за мен признак за това, кой е по-човек от другия.

**Citius, Altius, Fortius**


Тема Re: Абе...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано17.04.10 20:54



Малкото, което казах, беше изкривено ужасно. Нямам интерес към подобен спор. Отдавна не ми е интересен. Просто не харесвам тази музика и тя не ме забавлява.
А пък горните простотии на Ники даже няма и да ги коментирам. Аз изобщо не мога да пия алкохол, поради което едва ли не трябва да се чувствам непълноценна. Ай сиктир и глупостите!

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.