Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: О, моля те,нови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.04.10 08:55



Въпросът е, че според мен това не е дори преобладаващата истина. Не че вися по цял ден в мола, ама колкото съм ходила, не съм видяла да изритват дрогирани тийнове оттам. Виждам много млади хора, за които разходката там е развлечение. Обикалят и чат-пат купуват нещо от намаленията. Че къде по света това не е така? Навсякъде младите искат да изпъкнат с нещо по-готино. Когато могат, родителите им го купуват, когато не могат-не. И по наше време имаше по една-две девойки от клас, които ходеха с чичковци, за да ги водят по дискотеки. И сега има, макар и малко повече, но не са повече от половината определено. А след като не са повече от половината, защо това трябва да е истината?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: О, моля те,нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано16.04.10 08:56



За мен в това, което прави Карбовски (което е разбира се крайно субективно като за един абсолютен представител на гонзо- журналистиката), има по- скоро горчивина и гняв. Но на мен понякога ми действа отблъскващо.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Абе...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.04.10 09:08



Аз и друг път съм го казвала- нито в децата си, нито в техните приятели виждам описаното тук. Единственото, което прави синът ми е, че ходи в чалготеки, щото всички там ходят. Това обаче не му пречи да чете книги, да учи, да има по-твърд морал и от моя, що се отнася до семейство и прочие... Та, малко се преекспонира черното в живота, мисля. А за щерка ти... сигурна ли си, че само гадната действителност е причина за нейната неадаптация? Не я познавам, просто питам.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Абе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано16.04.10 09:17



В много голяма степен. Ама това е дълга тема...
А що се отнася до чалготеките, и това е една друга тема, но като казваш, че всички ходят там, ми се ще да допълня, че нито аз съм стъпвала някога на такова място, нито щерка ми, нито нейните близки приятелки. Нито ми е интересно, нито ми е това разбирането за забавление, а и определено не ми допада чалга- културата с всичките й "аксесоари". Това че тук- там се появяват нелоши песни и читаво- пеещи певици, не променя общото внушение. Ама това също е друга и дълга тема, която не желая да захващам, че ми е писнало от нея.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: О, моля те,нови [re: NikiFin]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано16.04.10 09:52



Хич не ми пука!

Защото истинския мъж не разчита на хвалебствени слова, а се познава по делата му.





Тема Re: О, моля те,нови [re: KpucaHa]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано16.04.10 09:56



Абе... против съм абортите... но не мисля, че достойно и праведно да злепоставяш човека с когото една завивка си делил.

ПП: Американската мечта е именно 'Ти Можеш... само трябва да си го пожелаеш!!!'.





Тема Re: Абе...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.04.10 11:37



права си, но донякъде. Преувеличаваш значението на възпитанието. Доказателство за това е, че деца на едни и същи родители могат да израстнат съвсем различни. Зависи основно от характер,темперамент, демек от генетиката дали ще приемеш даденото ти от родителите възпитание или ще му се противопоставиш. Познавам безброй случаи на коренно различни братя и сестри.
Има си деца, които от малки им личи, че обичат да слушат родителите си и по техните съвети се водят, а не по тълпата или по собствения си акъл. Аз примерно не обичам да слушам никой. И особено ако усещам натиск се бунтувам и може нарочно да направя дори обратното, само за да покажа, че няма да слушам друг насила, иначе не ми е в природата да правя напук. Или се примирявам външно да има мир, но в себе си си оставам АЗ и при първия възможен случай си поемама на своя глава.
Ти може би просто имаш късмет с деца и същевременно си намерила най правилния метод да ги обработваш. Но това пак не значи, че като излетят от семейното гнездо ще си останат същите деца, каквито си възпитала.




Тема Re: О, моля те,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.04.10 11:40



Не, това не е истината. Няма глобална истина. Човекът просто пише за конкретни случаи.
Аз някак си не вярвам, че девойките, ходещи с чичковци са били научени така от родителите си.




Тема Re: О, моля те,нови [re: WiseManCAx]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.04.10 11:45



аз не знам нищо за Карбовски. Ква му е личната драма?




Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.04.10 11:47



и аз го харесвам това Ти можеш. Трябва да се науча от тях





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.