Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: хех,...нови [re: Heли.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 15:13



и аз мисля, че той




Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 15:21



ако напишеш статия и не я покажеш на никой защо изобщо си я писал. Инет, в частност клубовете са начин за популяризиране на нещо. Непрекъснато всички пускаме линкове към това и онова, нали. Човекът ни осведомява за статията си, може би иска да знае мнението ни за нея. Пък наша работа си е, дали ще го казваме. Ако това е самият Сиромахов кво искате сега, да си коментира собствената статия ли. Въпреки че се чудя, защо не си влиза с името, а се представя за някаква си там.... АМа то сигурно от страх






Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 15:27



Теб те е страх Сиромахов да не изкяри нещо ли.


И как на теб лично това ще ти навреди?




Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.04.10 15:36



Мен да ме е страх? Глупости, лично аз го пуснах това още вчера в моя фейсбук :)
Както съм подчертала, това е съвсем директен отговор на запитването на биляна, която каза, че така не се прави реклама :) Напротив, аз ако съм в тоя бранш, примерно, бих го сметнала / и бих го направила/ чисто рекламно :)))
Иначе ме дразни това, че като пускат линкове не пускат коментари и няма за кво да си говорим цял ден ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.04.10 15:37



Статията излезе вчера в "24 часа", съмнявам се да се цели в ниска топка като клубовете, освен това, ако искаше коментари, щеше да си направи поле за коментари в блога :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 15:48



аз нямам нужда от коментар за да направя своя






Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.04.10 15:51



Може да не знае как да си направи поле за коментари. Или да не се е сетил. А и как хората ще видят статията в сайта му ако не им я покаже по някакъв начин.
Освен това не всички четат 24 часа. Клубовете са просто друг контингент където може да се прицели. Може да е ниска топка, ама много ниски топки ще стане висока






Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.10 16:42



Хубаво е да има някаква обратна връзка. Но аз изобщо не съм убедена, че тази Нина чете нашите коментари. Просто пуска линк и нито дума повече. Ми нека отдели малко време и направи малко усилия да пообщува с хората, написали нещо в темата й. Явно го прави, за да се натрупват кликвания и нищо друго не я интересува.



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано15.04.10 16:48



Берьозче, не се ядосвай.Нинка и в 40-50 е пускала линкове и дискусията така е протичала.Харесвам Сиромахов, но не отварям сайта му катаден, та на мен тези анонси ми харесват



Намери ли от онези четчици или да пращаме?:)))



Тема Re: Свирки за парцалкинови [re: Бepeзka!]  
Автор esti ()
Публикувано15.04.10 18:25



Ми нека отдели малко време и направи малко усилия да пообщува с хората

Ти сериозно ли? Искаш да прави усилие, за да общува с хората. Ами, ако не иска?



И аз не разбирам, какво ви пречат линковете, когато са без коментар - особено пък на Сиромахов творенията, които рядко имат нужда от коментар.
А авторката нито нагрубява, нито обижда някой.
Аз лично също, като Фиш не ровя всеки ден по блогове и вестници и теми, като тази ми идват добре дошли, независмо, дали ще ги коментирам или не.
Мисля, че не си права.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.