Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.04.10 21:07





Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.04.10 21:08



както видяхме освен, че се къпете рядко може би ходите на фризьор също веднъж на няколко месеца!

Аз ходя на фризьор всеки 3 дни, като съм оставила грижата за косата си изцяло на професионалисти!



Тема Re: Полуидиоткова...нови [re: Melany99]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.04.10 21:13



Един син ли прочетох или просто си пропуснала другите? С едно дете е едно. С три и с малка разлика е съвсем друго. Сестра ми беше заприличала на скелет с нейните три, докато бяха малки. Имаше черни кръгове под очите като ... нямам сравнение като какво. Голямото (с две години по-голямо от второто) от зор се беше научило на няма и три годинки само да си прави попарата. Второто реве, че гладно, а тя кърми третото. Идея си нямаш какво е. Това е въпрос на оцеляване. Последната ти грижа е дали си се изкъпала два пъти дневно. А и Ники не е казала, че не се къпе, а само че се къпе, когато децата вече са на градина и може спокойно да го направи. Без да си мечтаем, кажи как се къпеш, когато мъжът ти е извън дома, а децата щъкат навсякъде и могат да се наранят? Как влизаш спокойно в банята за 15 минути дори? Не ме разбирай погрешно. Хубаво е да поддържаш добра хигиена, но има и по-важни неща.



Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 09.04.10 21:14.



Тема Re: Полуидиоткова...нови [re: Melany99]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.04.10 21:13



Извинявай, ама ако детето ми не спи нощем пълноценно понеже непрекъснато се буди е малко нечовешко да го дигнеш в 5 часа за да се освободиш от него, понеже къпането 3 пъти на ден и фитнеса ти е приоритет.
Освен че си го водила първо сигурно и последно си го вземала. И него ли го къпеше по 3 пъти на ден или понеже използваше всичкото си време себе си да къпеш и за неговата хигиена не оставаше време, колко го хигиенизират в яслата толкова, стига му






Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: Melany99]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.04.10 21:15



Чудесно е, че можеш да си го позволиш. Не всички могат, обаче.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Полуидиоткова...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.04.10 21:21



ми то детето по цял ден в яслата си е седяло, тя толко е и усетила как се гледа дете.
Иначе не си права. Гледах по ТВ преди време за датско семейство с едно дете, с някакъв рядък синдром, което спи много малко и се буди непрекъснато. Двамата родители изглеждаха точно както казваш за сестра ти с тази разлика, че бяха напуснали работа защото явно от недоспив не са могли да работят и се бях посветили изцяло на детето си.
Ама като знам на Мелания колко и е акъла е безсмислено да и се говори за живота, тя е явно че няма намерение да влиза в час. Има и други родили деца, които цял живот не стават майки, а си живеят като сингли до последно. Децата по баби и ясли, те по фитнеси и фризьори и тва е. И после пишат по клубовете и дават акъл с цялата си наглост




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.04.10 21:24



Въпрос на приоритети.
Лишавам се от други неща, защото това ми отнема много време и ми причинява стрес.



Тема Re: Полуидиоткова...нови [re: NikiFin]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано09.04.10 21:27



Ама като знам на Мелания колко и е акъла е безсмислено да и се говори за живота, тя е явно че няма намерение да влиза в час. Има и други родили деца, които цял живот не стават майки, а си живеят като сингли до последно. Децата по баби и ясли, те по фитнеси и фризьори и тва е. И после пишат по клубовете и дават акъл с цялата си наглост




Защо обиждаш?
Аз не приемам твоите съждения, но не те обиждам, например.



Тема Re: Полуидиоткова...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.04.10 21:27



Ясно ми е за какво става въпрос.

Но тук се изтъква твърдението, че да се къпеш е едва ли не упадъчно и буржоазно.
Къпещите се по 2 и повече пъти на ден се заклеймяват.

А, когато решаваш да имаш повече деца на близка възраст си правиш сметка дали си в състояние да го понесеш, не само финансово.



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.04.10 21:30



Аз не мога да ви разбера, логично е когато решиш да родиш повече деца да се замислиш преди това, дали можеш да си го позволиш, финансово, емоционално и физически! Защо да не ходи на фризьор, изглежда егоистично ли? Аз пък се дразня на неподдържани лели, които се оправдават с децата си!

poor is the man whose pleasures depend on the pеrmission of another



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.