Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано12.04.10 18:58



Че тех кой ги пита . Отивам да се къпя , па макар и в разрез със сичко казано до сега , тоест - ни е сутри , ни е вечер . Просто

сичко живо около мене се е кротнало пред комповете и поне половин час никой нема да се сети да види дали съм жива .Към 20 ч. ако има свободен достъп до жица , ша се включа за да вида до каде се е развила темата .



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.04.10 19:06



то сега всичко живо навън се радва на хубавото време. Поне тук е супер и аз се припичам двора, децата си играят и хич не ми се прибира. Таз вечер се видело че ще се ядат остатъци, щото хич не ми се седи вътре до печката




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано12.04.10 20:13



Блазя ти , а при нас е студено . Не знам дали ша ме допуснат до комп повече тая вечер , та ви оставям да творите и да размишлявате няколко / 2-3 / дни , че аз зачезвам на място далечно от компютри и като се върна искам да ме зарадвате с други вдъхновения по темата .



Тема Re: Кирооооо, Киронови [re: Kиpo]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано12.04.10 20:23



Не се вписвам в темата , ама да ти кажа , че изпаднах в длибока депресия бананчетата по неизвесни за мен причини предадоха богу дух . Толкоз сам опечалена , че не ми се влиза в цветарския сайт там да го споменувам . Айде лека нощ от мене , па кажете въй , леле и едно амин за мойте злощастни бананчета . Па прощавайте , че това не е от темата.



Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: ladyMarian]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано12.04.10 21:54



се случва и да е на по два до три дни.


баси





Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано13.04.10 01:41



Може би, защото се пише "нашата"?

Antes muerta que sencilla


Тема Ako може и едно изказване от мъж ?нови [re: NikiFin]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано13.04.10 02:39



Аз не намирам себе си за мърляв. Ей го на, ский ква прическа съм отпрал ? Кат козяк....

. Според мен - къпане веднаж в два три месеца си е ОК отвсякъде.......




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор XXLMORE (член)
Публикувано13.04.10 13:38



NikiFin въпросът за личната хигиена си е личен, трудно е обаче да убедиш човек, който има по-занижени критерии, че не е прав, защото се засяга достоинството му.Няма смисъл да се оправдаваш с децата, защото време за всичко се намира, стига да имаш желание и изградени навици за това.Децата ми, три, вече са големи, но нямам спомен някое от тях да ми е пречело да си взема душ.Може да го направя за три минути, да поддържам косата си къса , но винаги мога да отделя тези три минути.Естествено, това си е навик, както и за зъбите, и също не ме убеждавай, че като си измиеш зъбите вечер и не си яла нищо, сутрин са си измити, защото няма как да е вярно.Дъхът ти вече е различен.Теорията за дебелите пуловери, които можеш да не переш, защото не се цапат, е смешна, освен ако не живееш в барокамера и не докосвеш нищо около себе си.Да спиш с дрехите, с които си се мотала по цял ден си е просто нещо, с което си създаваш дискомфорт и пренасяш напрежението от деня и във вечерите си.Водата освен всичките и хигиенни качества има и лечебен ефект за тялото и душата.Да се лишаваш от нея си е за твоя сметка.
Лично аз свързвам липсата на хигиена у някого или с лоши навици, наслоявани от семейната среда и криворазбрана икономия, или с доста чест признак на депресивно състояние.



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: XXLMORE]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано13.04.10 14:19



В отговор на:

Лично аз свързвам липсата на хигиена у някого или с лоши навици, наслоявани от семейната среда и криворазбрана икономия, или с доста чест признак на депресивно състояние.




Или......когато се стигне до там , ти си си на една крачка от състояние клошар. Нали така се пада ?
Завчера срещу мен се движи един клошар, когото съм виждал и друг път и знам, че никога не се е къпал. Не рядко а никога. Рекох да му дам $2. И като му пуснах монетата в ръката с върха на единия пръст докоснах неговата длан. Сякаш докоснах рачел, гликоза, мед. Той ми благодари а аз си държах ръката във въздуха, да не се докосва до никъде, докато пристигна на работата и веднага да си измия ръцете.

Въпрос - би ли си легнал с клошар(ка) ?



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: Koфтия]  
Автор XXLMORE (член)
Публикувано13.04.10 14:35



Не знам въпросът ти дали е до мен, но ти отговарям, да не говорим дали бих си легнала с клошар, защото аз понякога минавам на друг тротоар, като усетя хора със съмнителна хигиена, просто усещам дори въздуха, през който са минали преди секунди

Все пак някои от хората имат извинение, защото живеят в мизерия, без ток и течаща вода, не са имали късмета да им бъдат създадени хигиенни навици.Когато имаш обаче всички необходими условия, а не се поддържаш съответно, проблемът си е в теб.Да пестиш вода по този начин също изглежда смешно, при наличието на над 60 процента от загуби на вода по трасето, докато стигне до нас.Не казвам, че трябва водата да се разхищава, но да се оправдаваш с пестене . . .




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.