Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.10 22:04



Каква специална храна, достатъчно е да хапваш повече зеленчуци и задължително три литра вода на ден! От една година не пия газирано и боклук-сокчета, а само вода, идея си нямаш каква е разликата!

poor is the man whose pleasures depend on the pеrmission of another


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 22:09



ами може, аз предпочитам едно, ти друго, трети трето, и така


Плюс това уточних че не се давам за пример защото нямам деца, а вие точно за това спорите, но мисля че другия ми пример влиза в спора ви

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано11.04.10 22:25



Не знам, мила, не познавам такива. Сигурно не става и е трудно. Ама кой говори за ДЕВОЙКИ с деца и без помощ???? Аз си говоря от моята камбанария, никъде не съм казала, че мнението ми обобщава всички.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.04.10 22:26



Другият ти пример не влиза, защото щом снаха ти работи, значи има домашна помощница, която гледа бебето, т.е. тя не се изтощава толкова (защото гледането на бебе си е изтощително занятие).
Да не говорим, че ако фризьорът не е нещо, което да възстановява психическото равновесие на майката, то е доста егоистично да лишиш бебе на 10 месеца от майка 10 часа заради ходене на работа и още час и половина допълнително заради фризьора. На тази възраст децата са толкова привързани към майките си... Приемам, обаче, че жената без фризьор ще лудне и затова не споря. Аз така отпускам с плуване.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано11.04.10 22:28



Аз не се броя към прическоманките, тъй като не ходя 3 пъти седмично на фризьор. Но от време на време ходя, защото, както вече казах, ми е супер приятно да ми правят масажче. При моята фризьорка миене и сушене е 15 -20 лв., но това е стандартно / изкл. скъпите салони/, така че за никой не е проблем да си го позволи.



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: loverrock]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.04.10 22:29



Ами, тези зеленчуци аз поне ги ям на салата. Около работата ми има само сандвичи, поради което губя половин час сутрин да направя салатата (правя и за колегите, ако някой иска). И на заведение да отидеш, пак ще изгубиш поне половин час, докато влезеш, пък седнеш, пък изчакаш поръчката... Освен това само на зеленчуци трудно ще изкараш 10-часов работен ден. Трябва и месце да прибавиш, пък и неговото приготвяне губи време... Иначе, аз газирано не пия повече от десет години, но от това не съм заслабнала особено.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 11.04.10 22:36.



Тема :)нови [re: Bлeчyro]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано11.04.10 22:34







Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано11.04.10 22:35



Не, разбира се. Нямаше да си мисли за перчема. Просто има доста хора с по-друг живот, какво толкова? Свят широк, хора разни



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 22:40



Няма домашна помощница, казах вече, има мъж. Плюс това детето ходи на градина, в случая ще ти дам друг пример, Ники не бачка, децата и ги няма по цял ден и....сети ли се? Така че и аргументите ви с децата издишат


Нашето не е на 10 месеца, но и когато беше на толкова, никой не и е пречил на снахата да се поддържа. Разбираш ли, за теб плуването е релакс, други по други начини релаксират.

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.10 22:47



Не става дума за отслабване, а за хубава кожа и коса, аз месо не съм яла от 11г.

poor is the man whose pleasures depend on the pеrmission of another



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.