Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За житото и плявата...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.04.10 20:25



Странно нещо, "социологическите проучвания" на "една определена клубарка" лееекинко ми бяха додеяли, обаче след като прочетох хигиенно-кафеджийската ти крайно интересна дневна програмка... НикиФин ми се издигна много високо в очите.
Пък то какво-някаква си разлика от едни измити и премити зъбки, две кайвенца и.. три много малки деца, отглеждани без чужда помощ в чужда страна.
Само тези разлики, кво толкоз.

п.п.Мен пък старата ми маминка (по варненски казано), ме учеше да се старая да отделям просото от плявата.Особено когато става дума за най-важните неща.



Тема Re: За житото и плявата...нови [re: Heли.]  
Автор doji (новак)
Публикувано09.04.10 20:36



Мърла № 1- NIKIFIN - ГАЛФОНИН-FULL ORIGNAL





Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.04.10 20:46



Отделно ако ходя на фитнес, ако е горещо лято в България, ако ще ходя на среща, било делова или лична през деня взимам отделно душ. Косата ми я мие фризьорката, като отивам да ме суши, че моята е дълга и не мога да се оправя сама.

Като чета тук ми става ясно, що някой мъже не обичат френска, то наистина не знае дали няма да попаднеш на некъпана и с неизмити зъби...това верно като фантастика ми звучи





Тема ???нови [re: doji]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.04.10 20:46



.



Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано09.04.10 20:49



сутрин-зъбите, къпане с миене на косата, кафе и отново зъбите
вечер-не мога да си представя, че ще легна с дневната пот-къпане без косата.
зъбите-3 пъти на ден.
Никифин-в устата има много бактерии, трябва постоянно да се мият.



Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: Melany99]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.04.10 20:55



Косата ми я мие фризьорката, като отивам да ме суши, че моята е дълга и не мога да се оправя сама.

на колко месеца си миеш косата.

Кво ощбо има френската с къпането не обясни






Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: aqvamarin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.04.10 20:55



е ти защо тогава не ги миеш постоянно, а само 3 пъти на ден






Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: NikiFin]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.04.10 21:02



Чакай сега, не ги ръчкай толкова рано в темата, искам да видя кога ще се светнат да ни разкажат надълго и нашироко, че ползват конец за зъби и четка за език поне три пъти дневно, защото наистина трябва да се ползват тия неща, АКО ИМАШ ВЪЗМОЖНОСТ И ВРЕМЕ....ама засега седя и се потрисам , че не си чистят, хм, междузъбието и околоезичието.





Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: loverrock]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.04.10 21:04



Колко деца имаш и с каква разлика са?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Полуидиоткова...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.04.10 21:05



И ние сме имали малки деца, може да не сме се наспивали, ама без душ и измити зъби не съм излизала от къщи. Синът ми до 2 годишна възраст се будеше по 10 пъти на нощ и въпреки това съм ставала в 5, а го водех на ясла от 6.45, че ходех на фитнес преди работа.

BTW Мноу хубави снимки на планината...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.