Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 17:10



с теб няма смисъл да се говори, ти ни приемаш, ни предаваш, и никога няма да допуснеш че има у други хора, различни от теб. Я да те питам, ти нали се омъжена за голЕм баровец, понеже се оправда с ангажименти с деца или нещо такова, като си толкова голЕма баровка, не можеш ли да си позволиш някоя да ти гледа децата за 2 часа и да отидеш на фризьор? Или мъжът ти не е толкова ларш,а?

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 17:14



имаме, ама са нормални, а не комплексари готови да задоволтк всички идиотски капризи на жените си само и само да ги търпят и да не си намерят друг по щедър




Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: esti]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано11.04.10 17:16



По този повод си спомних - свекърва ми преди години беше разказала, че нейните колежки не си перели дебелите пуловери цяла зима, а ги носели кажи-речи всеки ден. Нямало нужда, това били дебели пуловери.



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 17:16



Децата ми са на детска така че има кой да ги гледа.
Просто предпочитам в свободното си време да правя нещо наистина полезно и градивно, а не да плащам да ми решат косицата, като че ли аз съм саката






Тема Re: да не говоримнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 17:19



за щастие се чувствам добре в кожата си и самофризирана и самоокъпана и не ми се налага да плащам.
Сега е ред да се обсъдят wellness центровете и кой по колко пъти седмичо ходи на масаж.
Аз почти всеки ден получавам безплатен от мъжа ми






Тема Re: О, имаше тука един ник,нови [re: _parvaty_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 17:20



който няма кво да каже мълчи, който има говори




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 17:20



между сешоар направен от професионалист и ресане на коса има разлика, знаеш ли я?

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!




Тема Re: За хигиенните навици...нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 17:24



Щото сутринта карах колело 2 часа и половина и ме боли задника сега да седя на пейката отвън, предпочитам на диванчето. И гърбът ми се преумори и педпочитам полуизлегната на меко и да си гледам блажено ТВ




Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 17:24



ми примера който съм дала съм снаха ми, сама си плаща масрафите, както и аз мойте, не всички си взимаме мъже щото иначе няма кой да ни купи по едно кафе



Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано11.04.10 17:26



Май пак почват да се завихрят скандали . Или факличка да престане да се заяжда

или темата да бъде заключена .




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.