Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 10.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Е, хубаво,нови [re: _parvaty_]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано11.04.10 10:50



Мдааа, от чистене на зъбен камък не се разреждат зъби. Сигурно е съвпаднало с изваждане на зъб. Тогава може.



Тема Re: Е, хубаво,нови [re: _parvaty_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 11:06



Аз казвам факти и това, че някой не ги разбира само понеже не са му се случили на него не променя фактите.
Др вариант е на мен да ми се случват фантастични неща, които всички около мен забелязват също освен това

.
А че има малоумни дето ще се кискат и няма да повярват - никога не съм се и съмнявала




Тема Re: Е, хубаво,нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 11:07



е... явно се разреждат ... кой кво и да говори




Тема Re: Да бре, да не плашат хоратанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 11:09



има елементарно обяснение за тези, които могат да мислят поне мааааалко. Да видим има ли такива тъдява




Тема Re: Да бре, да не плашат хоратанови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано11.04.10 12:16



Сигурна съм че точно по този въпрос няма да се намерят мислещи, пак ти ще си най най



Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано11.04.10 12:17



Знам, че ти звучи невероятно, може би защото живееш в чужбина и услугите при вас са с високи цени.Но тук, специално в Бургас, можеш и всеки ден да си позволиш -отнема половин час и сумата е 10-15 лв(само измиване и сешоар.)Като прибавиш, че тук разстоянията са малки, въобще не невъзможно.Аз също познавам няколко девойки, които смао на фризьор си мият косата по 3 пъти седмично.
Аз съм от тези, които ходят 1-2 пъти седмично на маникюр.



Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: Фиш]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано11.04.10 12:34



Не става въпрос за парите.
Става въпрос за това, че за работеща млада жена с малки деца е почти утопия да ходи на фризьор 3 пъти седмично.
Кога по-точно ще ходи: преди работа, в работно време, след работно време?
Ако предположим последното, какво прави с децата, докато тя е на фризьор?
Дълбоко се съмнявам, че процедурата е половин час за измиване и издухване. И аз ходя на фризьор все пак. Най-малко час е. При не много дълга коса.

Малко сгреших - все пак и за пари става въпрос: ако девойката работи и сама спонсорира фризьора, ми е трудно да повярвам, че го прави 3 пъти седмично.
Такива, дето се фризират толкова пъти им е широко около врата: мъжа дава парите, бабата пази внучето - а мадамата на фризьор.
Така и аз мога. И баба може така





Тема Re: Във Видин и околностите,нови [re: Фиш]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано11.04.10 12:36



Аз съм от тези, които ходят 1-2 пъти седмично на маникюр.

Колко са ти големи децата? Ако имаш деца?

То и аз преди ходех на много работи. Сега фризьорския ми е на 0,5 км, но познай колко пъти седмично го посещавам





Тема Не се пали сеганови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано11.04.10 13:03



Приемам че част от зъбите ти са по-широки отгоре и по-тесни в долната част.

Мога да си представя, че като махнат излишното, тази форма изглежда силно подчертана и се вижда мястото между зъбите.

И мога да си представя, че не си свикнала с това място



Аз имам едно такова място между зъбите и наистина за мен е странно, но никой не го забеляза, а и чрез редовното почистване започва да изглежда по-добре.

Иначе другите зъби са допрени един до друг, а когато бях на 22, ми извадиха 4те мъдреци, защото захапката ми е прекалено малка и имах чувството че ми растяха в ушите Сега са вкъщи, прибрани в една спринцовка

Сега като отида на зъболекар и той започне да диктува на помощтничката си какви зъби имам, и тя пита "Как така мъдреците са извадени без остатък?! " Тайната е че това става успешно само с пълна упойка.


by himbeer

Тема Re: Да бре, да не плашат хоратанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано11.04.10 13:07



ААаааааааахахаххахахахаххахаххахахххахахахахахха



Говори ми....Умирам за глупости


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.