Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Случвало ли ви се е да гоните мъжнови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 14:19



който бяга от вас или пък е напълно безразличен. Не става дума да играете на гоненка пред блока, ами да търсите компанията му защото сте ви кефи да си лафите, да си прекарвате времето заедно, влюбени сте по някакъв начин, защото искате да сте интимни с него или пък просто искате да го хванете и убедите да се ожени за вас.
За да избегна уточняващи въпоси ще го кажа на проЗ език. Под гонене разбирам: използване на всяка възможност за комуникация с него, непрекъснато писане на майлове, смси, обаждания по телефона, при разговор да го убеждавате как сте най добрата за него, колко много обичате и сте готова на всичко за него, пък другата, ако има такава не ставала за нищо... и т.под. методики.

Аз си признавам, че ми се е случвало на младини и разбира се го отчитам като огромна глупашка грешка. Въпреки че, единият път доведе до 6 годишна връзка, другите опити доведоха или до нищо или до мимолетна секс връзка, която още повече ме разстрои.
Обаче не ми се е случвало да гоня мъж за да се оженя за него.... за щастие....






Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано06.04.10 14:33



не, не ми се е случвало


И каква жена ще е тази която се държи така, с много ниско самочуствие за себе си предполагам, защото това си е унижение

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.

Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано06.04.10 14:34



Много ми се иска да пиша смс-и, писма, по някакъв начин да го срещам уж случайно....но, с огромно усилие на волята не го правя



Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.04.10 14:37




Това е напълно губеща стратегия и тактика.
Падала съм си много по мъж и съм го държала все по око, но гонка и окупация - никога.
Околно ненатрапчиво присъствие, будене на интерес към мен и много усмивки - това са били оръжията ми за превземане на желан екземпляр.
Ама после се оказа, че не си е заслужавал.



Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор Kaleroya (нов)
Публикувано06.04.10 14:55



даа, за съжаление е много неприятно - да те отхвърлят,почувствах се,ъъъъ...непълноценна...ама по-добре стана така, щях да изпусна истинската любов-споделената...

Сичко е от дявола, да го еВа...



Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано06.04.10 15:09



Аз на млади години (хехе ;)) гоних един батко, ама не с такива тъпотии като да му обяснявам как съм най-добрата за него или пък че го обичам, или нещо такова. Като си спомня сега, разучавах от какво се интересува (пази Боже, беше ЗЪРНО) и се опитвах да мога да си говоря с него за тези неща, ама е ясно, че една 18тина годишна кифла доста трудно ще успее да надскочи възрастта си и да я докара до нещо повече от общи приказки. Писах му смси на килограм и му оставях бонбони Фереро роше на охраната на паркинга пред хотел България. Излагация отвсякъде, хехе :) Накрая се ожени за една фолкпевица, та съвсем ми мина мерака :)
Готиното е, че дори и да съм се държала супер детски тогава, сега не ме подминава по улиците. Пък и аз вече не се държа като дете идиотче ;) Хихи

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано06.04.10 16:18



Честно казано, не ми се е случвало. Да флиртувам с мъж, така че да му покажа, че съм заинтригувана от него, което, мисля, е по възможностите на почти всяка жена- да. Но да преследвам мъж по описания от теб начин- не. Много съм горда, за да го правя. Колкото и да е свенлив един мъж, винаги има начини да усетиш има ли смисъл и неговият човек ли си. Но прилепчивостта намирам за доста отблъскваща и у двата пола... Пък и, без да демонстрирам някакво твърде високо самочувствие, никога, особено в младите си години

, не съм имала необходимост да преследвам когото и да било. Получаваха ми се някак лесно нещата.



Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: KpucaHa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.04.10 16:28



Че ти си била сладурка.



И бонбонки, казваш, му носеше...



Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано06.04.10 16:36



Не, не ми се е случвало (поне във вече осъзнатите години, в които се чувствам жена)! Точно обратното, много е досадно постоянно да отбиваш атаки! Виж в безгрижните детски, по-скоро тийн възрастта имаше един батко, който много ме ухажва. Получиха ни се нещата, но пък и за двамата беше ясно, че връзката ни е безперспективна. Та имаше един такъв момент на иди ми дойде ми и при двамата...





Тема Re: Случвало ли ви се е да гоните мъжнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 17:04



Да, наистина е унижение.
Но когато движещата сила е твърде силна и ти си прекалено неуместно смела от както приляга на жена, с твърде голямо самочувствие че ще станат нещата както ти е кеф на теб.... в комбинация с младост и неопитност и... глупостите ги праиш.....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.