Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 22.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: Фиш]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.04.10 15:59




Не разбирам защо те кефи, ама карай да върви...



Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: NikiFin]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано06.04.10 15:59



Българските мъже са подобни на всички други мъже: има и такива, има и онакива. Точно за смотаняци не ги намирам - поне с които ме е срещал животът дотук: много си ги тача даже (и отношението ни е взаимно)

! Все пак, да не забравяме, че тия български мъже биват раждани и отглеждани от български жени - т.е. не падат от Марс (напук на тъпото клише;)...

Колкото до "експертното" мнение на еврейската матрачка: лошо няма, всеки е свободен да си го покаже задника... упс, мнението, де!





Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: Cheny_Lucky]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 16:08



То и аз съм баба Яга така че сме си лика прилика. Къв ти е проблемът

. Няма да взема някой модел да ни се подиграват хората по улицата




Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.04.10 16:09



Знам, че си любознателна, но ще изчакаш до клубната сбирка и ще те просветя





Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 16:09



аз не се оплаквам, с мен се държат добре. Това, че не се изпретрепват да ми купуват кожени палта може би просто означава, че не изглеждам гола, боса и нуждаеща се






Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 16:10



че кой говори за Видинчани. Аз съм космополитна личност






Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 16:12



ооо щом гледаш Биг Брадър си ми ясна. Доказваш предположението ми за ниски критерии.
А може би просто не си дорасла и помъдряла достатъчно.




Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: NikiFin]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.04.10 16:13



Опитах се да се пошегувам.





Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 16:14



Ако нямаше пари гаранция нямаше да се натиска да плаща

Явно може да си го позволи. Но пак едва ли ще плаща ако започнем да се събираме на маса прекалено често




Тема Re: Смотаняци ли са българските мъженови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано06.04.10 16:15



Наистина вече почвам да ти съчувствам за обкръжението ти! Ако на адвокати, хора със собствен бизнес, лекари и архитекти казваш смотаняци... просто не знам! Твоята работа заприлича на "Гроздето е кисело"
Има жени със стил и такива, които нямат такъв. Да си глезла не означава да си разлигавен, да се държиш лигаво. Имаме явно различни виждания за това, коя жена е глезена и коя не! Аз съм глезена жена, защото мъжът ми съзнава, че съм млада, хубава, със сериозна професия, добро положение, финансова независима и доста ухажвана. Имам високи изисквания както за себе си, така и за мъжът до мен! Мога и да готвя, да чистя и въобще всички женски неща, но смятам, че жената трябва да се чувства жена - нежна и слаба! (Дори да е само привидно).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.