Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дебнете ли мъжете си?нови  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано20.03.10 11:53



Много пъти като се съберем мъжка компания и мацките започват да звънят през 10 минути на мъжете си.
Доста изнервящо.Нима нямаме право на мъжка компания.Става дума за нормални вечерни часове,а не за сутрешни.
Имам чувството,че тия които шават са най ревниви.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано20.03.10 12:05




Мен ме дебнат, аз не.
Като изляза някоя вечер, започва едно звънене... Гладни били. Е, то има какво да се яде. Ама без мен не било същото. И т.н.



Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано20.03.10 12:30



Не. Не дебна. Това е глупаво. И мен не ме дебнат.
Но имам приятелка, която я дебнат много. Излезем ли с нея се почва с това проклето звънене: "Къде си?", "С кого си?", "Къде са ми чорапите?", "Тая манджа да я ям ли?" и пр. Това е много затормозяващ фактор в една връзка. Лошото е, че на ревнивците почти не може да се помогне. Трябва да бягаш далеч от тях.



Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.03.10 12:45



Не. Това е унизително и за двамата партньори. Ако единия иска да кръшка ще го направи и с дебнене и без. Уважаването на партньора и на личното му пространство е задължително за дългосрочна връзка.



Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано20.03.10 16:09



Не не се дебнем, той е приел, че си е взел хубава жена, че трябва да ми има доверие.
Само не го знам как стиска зъби - жена му да се прибира от работа е 21-22:00 вечерта и все по срещи...





Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.03.10 16:14



не, не го дебна. Ама той мен май да




Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано20.03.10 16:14



Не дебна гаджетата си... но ако се случи сама да си е сложила 'картофите' в чуждия огън после и се случва сама си ги вади...



Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Xoлдън]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано20.03.10 16:29



Не знам ние и двамата не сме от дебнещият тип .... тия действия ги оставяме на несигурните в себеси индивиди.

Ама на едно кафе не мога да излезна да изпия на спокойствие с приятелка ... то и се звъни по 5 пъти на час. Следващият път като я взех от тях му викам на мъж и "Ние отиваме уж на кафе ама всъщност ще ходим при любовниците си" той се захили ама до 40 минути си намери повод да мине с колата по улицата където е кафето и да ни махне за поздрав



Пък мъжо каза, като излезе с неговите авери ония почват да звънят на всеки час да обясняват колко я обичали /която и да е/. Даже си нагласили аларми на телефоните да ги подсещат, че ако не се обадили да засвидетелстват тия чувства "как са навън по заведенията и само за нея мислят" щяли да спят в кучешката колиба когато се приберат.
Даже притеснено и него го подсещали да ми се обади как ще ме остави за 5 часа без да дава редовен доклад къде е, ккаво прави и колко ме обича Като им каза, че не ми се обажда докато е навън .... те още се възстановяват от шока.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 20.03.10 16:33.



Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.03.10 16:55



Стига бре!

Сериозно ли мивнава с колата да провери?

poor is the man whose pleasures depend on the premission of another

Тема Re: Дебнете ли мъжете си?нови [re: loverrock]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано20.03.10 17:06



ами минава човека

аз подозирам, че и бинокъл си е купил. Ако можеше и на работа нямаше да ходи когато ще излизаме... ще виси с нас ще слуша разговори за дрехи и обувки и няма да му писне да се махне.
Недай си боже да и падне батерията настава една драма ... ужасно ме изнервя и го спуквам от подигравки но ефект няма.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.