Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чак толкованови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.03.10 23:57



не намесвай Дарвин

Принципа 'за всеки влак си има пътници' определя, че не са само гените, които играят роля из тези социални подбори .... Все пак храната вече ни е осигурена, телевизора и умствената гимнастика с транспорта или съседите - също И ако там не те подлудят от социален натиск да влезеш в този или отнзи път, ти стигат тези фактори да проживееш един лек и безсмислен вариант на живота си.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Майчината любовнови [re: LadyMorgana]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано11.04.10 23:15



Липсата на една идея романтика ме направи такава.

Дали липсата на роматника или липсата на правилният мъж?! ( не че ти е зле! )

По-скоро второто...

Когато видиш, че си силен и с всяко изпитание си принуден да ставаш все по- силен ... или поне да изпиташ до къде ти стига силата...

Представи си колко по-по-по ..силен от теб трябва да е човека до теб, за да е способен на романтика?! Много!

Дали е лесно да се намри такъв? А и силата се изпитва с времето...ситуациите...
..затова и краткотрайните неща са мноооого по-романтични, защото няма време да им падне ореола ;)



Тема Re: Майчината любовнови [re: Charleston]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:03



А и силата се изпитва с времето...ситуациите... мисля, че индивидуалната сила е нещо малко по-различно от силата, която проявяват като са един до друг двама души.

Постепенно от плаха и нерешителна жена обстоятелствата ме изтикаха на странни места. Понякога ми се случва при цялата нервност и напрегнатост на ситуацията да се налага аз да успокоявам и подкрепям мъже около себе си, за които знам, че имат сили и ум да продължават напред. Да ги развеселявам, поддържам духа им или подобни. .... И не знам дали толкова по-силен трябва да е мъжът до мен, за да има романтика. То всъщност и няма мъж до мен



Но ... някак нямам влечение към краткотрайните неща ... това са неща, които винаги могат да ни застигнат пак зад някой ъгъл, но това не ги прави проверени и истински


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Майчината любовнови [re: LadyMorgana]  
Автор Charleston (хулиганка номад)
Публикувано14.04.10 00:32



Понякога ми се случва при цялата нервност и напрегнатост на ситуацията да се налага аз да успокоявам и подкрепям мъже около себе си, за които знам, че имат сили и ум да продължават напред.

Именно де!

Силата на половинката "до теб" е да остане силен и да ти дава сила дори ТОГАВА..когато си на дъното и тотално си се скльофал! / ето ти изпитна ситуация/

..то иначе в радост "и баба знае"...

колкото до краткотрайната романтика... "разни хора = разни идеали"...щом ги влече





Тема Re: Майчината любовнови [re: Charleston]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.04.10 00:44



това което си цитирала ми се случи днес с подчинените ми (да ти кажа, много си ги 'обичам' по своему и климата в офиса е наистина добър) - все умни и способни момчета. Каква ти любов, просто служебно оцеляване ....



Де да имаше такова нещо една идея у 'дома'. Ама няма - та сме го ударили на кариеризъм

Но не бих го нарекла това сила, а по-скоро - отношение към другия до теб. Не знам защо в личните връзки това не се е ценяло от хора, които са били до мен


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.