Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 30.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Брех  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано10.03.10 00:38





Какъв в крайна сметка е проблемът така и не схванах

1. Пичът е хем скъперник, хем не умее да отказва да нахални жени

2. Кучката, за която се е оженил е много чистокръвна порода, изнудвала го е майсторски и на него просто му е писнало да го ползват като дойна крава. Затова сега се радва, че си е намерил жена сама да си плаща сметките.

Напоследък и аз съм му отпуснала края и се замислих дали и мен нема да ме джитнат поради подобна причина. Но само подобна, защото аз не искам нищо, още по малко Мерцедес. Веднъж реших да си изпробвам мъжа де (обиам да подлагам хората на тестове, лош навик ) и той така майсторски се измъкна, че чак на мен ми стана кеф. Сигурно щях да го обработя де ако бях по настоятелна, ама ми стана жал за него та реших да го не мъча и сама да си купя колата. Ама напоследък като антидепресант се хващам в излишни харчове и май не ми се радва много човекът, въпреки че си харча мои си пари, но той ги има за семейни. Всъщност точно днес си мислех пак да му изпробвам любовта да видим ще издържи ли на финансовото дразнене от моя страна. За сега само леко влошаване на настроението се забелязва.




Тема Re: Брехнови [re: NikiFin]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.03.10 10:37



Това са типично женски курвенски номера да харчат за себе си цялата заплата,а мъжа да тегли каруцата.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Брехнови [re: Xoлдън]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано10.03.10 11:14



бе не знам да ти кажа. Ама все си мисля, че като иска хубава жена до себе си трябва да си плати по някакъв начин за този лукс

.
Въпреки че ми се струва че Марийка е попрекалила с претенциите.
Ама и тоя къв мъж е да си хване щерка на милионер за да плаща баща и нейните сметки, а не тоя дето се стега да и става съпруг. Баси и мъжа, никаква далавера от него




Тема Re: Брехнови [re: NikiFin]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.03.10 11:35



Скромна сватба с около 1000 човека.
Коя ли ще е нескромна?


Не съм чувал в София да има прилична кръчма за 1000 човека.
Иначе може и на стадиона.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Брехнови [re: Xoлдън]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 11:44



може да е полето като бялото братство






Тема Re: Брехнови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.03.10 12:59



"въпреки че си харча мои си пари, но той ги има за семейни"

Хм, чудно ми е как в едно семейство с деца..има мои и негови пари?

При нас например, който каквото изкара се слага на едно място и се плащат сметки, храна, други харчове и пр.
Няма мои и твои...общи са!

Кредитните ни карти също са общи))

и кои са твоите пари?...тези, които само ти си изкараш ли?...а общите са неговите?



Редактирано от LlRA.. на 10.03.10 13:01.



Тема Re: Абе как ще си плаща бе, Никиииинови [re: NikiFin]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.03.10 21:42



Е не знам защо точно тая вечер, но не мога да се сдържам вече беееееее.


Как така един мъж ще си плаща за секс със жена си!!!
Как ще си плаща за ласките й!!!
Как ще си плаща за обичта й!!!
Как ще си плаща за нежността й!!!
За вниманието й!!!
За това, да му бъде жена!!!

Ей в това е отговорът на всичките ти въпроси. Като си плащаш за стоката, се държиш с нея като със стока. Към стоката няма чувства. Към стоката не се проявява разбиране. Със стоката няма споделяне и съпричастност. Стоката се употребява. А като почне да претендира, навява най-малкото смъртна досада. И дирене на спасение по всевъзможни начини. И само едно критично ниво на отговорност държи закупилият стоката да не я изхвърли, за да се оттърве категорично и гарантирано от нея.

Нищо не ми казвай, само едно - че всички тия позиции, дето вкарваш, са съвсем съзнателна провокация, а не част от същността ти. Щото не мога да повервам, че е възможно съществуването на подобен типаж.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе как ще си плаща бе, Никиииинови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:32



просто се опитвам да разбера жените от типа на Мария Игнатова. Все някаква причина има да правят това, което правят.
Но ти наистина много глупости изписа. Човек се привързва точно към това, в което е инвестирал време, нерви, емоции, пари..... Колкото повече инвестираш в едно нещо толкова по скъпо ти е то.
От една гледна точка Мария си съвсем права да ползва мъжете за дойни крави. Тя си знае, че ако един не дава веднага ще си намери друг спонсор. И го прави. Познава мъжете и ги работи както и е кеф. Пък ако някой се е прее... ал... сам на себе си може да се сърди.
Това да си изгониш жената, защото искала Мерцедес (които ти без проблем можеш да и купиш стига да искаш) означава само и единствено, че не я обича. Взел я е да се праска с хубава жена до себе си, но явно истински чувства са липсвали щом заради такава глупост я е изгонил.
И не аз съм страшния типаж, защото по природа не съм лакома и използвачка и не искам скъпи дрънкулки (само на майтап когато искам да проверя реакцията). Мария в случая е невероятния типаж. Но тя не само че е вероятна, а такива като има една камара. И пак, аз не съм от тях... за съжаление....




Тема Re: Брехнови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:37



Е ние си имаме отделни сметки и никой не бърка в сметката на другия. Тук е така, нали си живяла в чужбина, би трябвало да знаеш. Иначе по документи парите са си семейни и аз определено нямам против да е така

. Но на практика нещата стоят различно, всеки си купува квото си иска без да се консултира с другия. Аз само за колата навремето се консултирах. Но по скоро му съобщих решението си преди да купя. А той е в състояние да купи кола без да ми каже и го е правил този номер веднъж.
Това е положението и той го е наложил. На мен не ми пречи. На него ако му пречи може да се оплаче. Ама гледам не смее, щото знае какво е неговото отношение към тези неща и че няма право на оплаквания




Тема Re: Брехнови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.03.10 23:48



Е не знам ...и в чужбина като живях с холандеца в Люкса, всичко ни беше общо... даже картата му- банкоматната, в която му превеждаха парите от работата беше у мен, защото през деня аз пазарувах и имах свободно време. Теглех и кеш и той си вземаше пари за през деня ...де да знам, или много ме е обичал и ми е имал доверие...или де да знам какво)))...а кредитните му карти извлеченията като идваха, отварях и знаех всичко какво се случва...не сме имали проблеми въобще, всичко го знаехме и двамата. Когато работех, получавам заплатата си и всичко с евкарваше пак в общия ни бюджет! Не съм правила магарии да крия нещо, да се правя на разсеяна и пр. На мен, други са ми кусурите,,,'убавите мъже:)))



В щатите с тамошният съпруг -също! Двамата създавахме животът си и всичко ни беше общо пак. Просто до цент си знаехме харчовете и нуждите и се заравяхме вечер в извлечения, надписване на чекове...и така. Никакви неясноти и харчене без да се консултираме дали имаме възможност за каквото и да било....

Де да знам ...май съм попадала на мъже, дето бързо съм ги побългарявала...с това, че жената трябва да държи ключа от касата дОма

Редактирано от LlRA.. на 10.03.10 23:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.