Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Гледахте ли последните 2 серии...нови  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано25.02.10 11:24



на БТВ репортерите за Силикона.
Паднах под масата от ужас, мъжът ми се чудеше какво става.
Видяхте ли малките момиченца с по няколко козметични операции, за които това е целта в живота им. Как може 20 годишна да каже че всички нейни приятелки били лягали под ножа та и тя да не остане по назад се подложила на "разкрасяваща" операция. Онази дет излъгала родителите си, че ще си купува кола и с парите платила на пластичен хирург. Или лиглата, която не знам колко хилки профукала на гаджето си, който нямал думата а само кихал сумички.
Както и "красавицата" за която парите били N1, а любовта нямала значение.
Само за Азис ми се изясни защо е гей и ми стана мъчно. Призна човекът, че от дете е расъл с комплекси за малката си пишка и чак като се опаричил успял да си я уголеми. Но за съжаление психическите дългогодишни увреждания не могат да се излекуват така бързо с изкореняване на проблема за тях. Милия Азис, единствено той от популярните личности се осмели да се покаже и открито да говори за себе си с риск идиотите да го осмеят. За мен това е много силен човек и много ми се издигна в очите.



Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.02.10 12:39



Аз до преди 5г. много исках да си направя операция за намаляване на бюста, но като видях за каква касапница става въпрос ми стана лошо. Иначе тези ученички гледат много телевизия и са се сбъркали тотално.

Кралска Кобра


Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано25.02.10 13:11



Нашите страдания са плод на нашите желания





Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор NQ_7O (free)
Публикувано25.02.10 21:40



Хайде, молим! Какво се ужасяваш, като е напълно реално и за болшинството нормално! Репортажът умишлено бе обърнат откъм уродливата страна, но в БГ кои ли лекари са читави? Хубаво го каза онзи, че ако решите да си купите ботушки ще обиколите 20 МОЛа и тогава ще вземете решение, докато за това се доверявате на ЕЖК "Една жена каза"... Всъщност нещата са точно по женски!
Лошо няма в един необходим тунинг!

Като юзър го казвам!



Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано25.02.10 21:50



Дано другите мъже не разсъждават като Азис, че ще се гръмна!



Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано25.02.10 22:15



Ако си мъж с малка пишка не е ясно ти как ще разсъждаваш. Човекът е имал проблем, които го е травмирал дълбоко още от малък. Да ти кажа той е реалист. Представи си някой с миниатюрна пишка ама със самочувствие и сваля мадамите наред и се опитва да ги ч...а ама то разбира се не се получава, но човекът не се трогва и продължава напред да разочарова следващата жертва. Това е още по смешно и неадекватно. Нормално е човек с нефункциониращ орган да си го кътка и да се срамува от него вместо да го развява наляво и надясно. Но Азис изглежда е прекалено чувствителен и го е взел толкова навътре, че е обърнал резбата. Чувала съм го казва, че спал с едно легло с ДесиСлава и не изпитал нищо. И съм сигурна, че е психично обусловено, вътрешно си е забранил да се задейства от жени защото знае, че нищо не може да направи и ще съсипе всичко. Жалко само че толкова тежко му се е отразил този пенисен проблем, че е убил всичко мъжко в него може би необратимо. Тъжно е това, което му се е случило ако се замислиш. До вчера си мислех, че всичко прави заради шоуто, да се прави на интересен и да привлича интереса. Но се оказа, че го прави защото има сериозен физически проблем.
Представям си на мен да ми липсва някой женски атрибут. И аз ще откажа мъжете най вероятно още преди те мен да са ме отказали





Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.02.10 05:47



Абе, баш в неговия случай не знам колко чак пък дотолкова не се възбужда от жени. Все пак жена и дете има. Пък и не съм убедена, че му е толкова супер малка била пишката, че да има нужда от интервенция. Високите мъже рядко са с малки пишки, а и си спомням, че съм чела нещо по въпроса по времето, когато му направиха операцията. Но ако не говорим за Азис, а по принцип за мъжете, които наистина имат такъв проблем, нормално е да се опитат да направят нещо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.02.10 05:48



Луди момичета, луди родители, какво да кажа...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано26.02.10 08:00



съдим ги с нашия аршин, а тези девойчета са всъщност поколението, което възпитаха и създадоха връстниците ни, които се заплодиха по-рано от нас .... какво ли ще е нашето поколение, Ник?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Гледахте ли последните 2 серии...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано26.02.10 10:51



Явно някак си е успял да направи дете с нея (пишката). Аз разбира се не знам колко е голяма, просто вярвам на това, което той каза. Пробвала съм мъж с малка пишка. В смисъл по малка от средностатистическото, но все пак си изглежда съвсен мормална и си е функционална. Не е проблем, че не усетих дали е вътре или вън...

. Проблемът, по точно смешката е, че този тип се правеше на големия сваляч и се не отказа докато не му дадох шанс да се докаже с тайната надежда все пак че може пък наистина да притежава неподозирани креватни качества, които не личат по нищо от външния вид и поведение. Не че се изложи човека, просто физ данни му липсваха. Изобщо не отива на такъв мъж да се прави на Казанова. Смешно е. Да наблегне на др качества, по голям става шансът му някой да се впечатли от тях и да се влюби в него за това, което наистина може. А не да се прави на големия е...ч и накрая да да разочарова жертвите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.