Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: примерна ситуациянови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.02.10 12:03



Ники, не е лесно да си лидер, това е качество за определени хора. Живееше с приятелки, деляха си сметките. 90-те, бяха мизерия, за някои мързели още е мизерия.Помня, че имаше едно гадже преди да замине, ревнив глупак, стоял с нея докато и свърши смяната.
Кралска Кобра

Редактирано от loverrock на 17.02.10 12:05.



Тема Re: примерна ситуациянови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.02.10 12:12



Живееше с приятелки, деляха си сметките.

Получила е помощ от приятелки, не важи



Тема и лидеритенови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.02.10 12:16



няма да са лидери, ако няма над кой да лидерстват. Демек лидер сам, без хора около него е нищо и нищо няма да постигне.



Тема Re: примерна ситуациянови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.02.10 12:17



Ти май пак тръгна с рогата напред ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: Lady_Xaxa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано17.02.10 12:25



Мисията почти невъзможна, ако родителите ти поне не ти осигурят образование. От там нататък смятам, че всеки трябва дасе оправя сам и да се селфмейдва.


Тъпо ми се струва да си търсиш вечно спонсор. Ако ще и брак да сключиш по този повод и да се "отчетеш" с приплод.

И в личен план - да. Имам самостоятелно закупени две жилища в широкия център на Бургас, едното от които е с кредит.
Сега се гърча, ама нека.
Вместо да ходя на почивки в чужбина по 2-3 пъти годишно, плащам вноски. Това е заради не добре проучен пазар. Понасям си санкцията, така да се каже.

Абе, не рева. Миналата година бях в Тунис за 2 седмици и два пъти на море в Бг. Е, не в Бургас.

http://www.vselena.com/vudu.jpg

Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: Lady_Xaxa]  
Автор 7karina (член)
Публикувано17.02.10 12:47



da, razbira se, normalno e!

Трябва да има нещо повече в живота, от това да имаш всичко.


Тема Re: примерна ситуациянови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.02.10 12:53



др не можа ли да измислиш



Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.02.10 12:54



Браво!



Кралска Кобра

Тема Re: и лидеритенови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.02.10 13:02



Лидерството е част от характера. Аз много харесвам жени, които работят за обществето. Повечето от тях са завършени егоисти, но тяхната амбиция е необходима. Хирурзи, адвокати, прокурори или на високи постове в полицията, как да не чувстваш респект към такива жени?

Кралска Кобра


Тема Re: и лидеритенови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.02.10 13:05



Не изпитвам никакъв респект към подобни хора. Зас мен те са психично болни. Не само че може и без тях, ами ще е далеч по добре ако ги нямаше. Все ще се намери кой да ни управлява, мен това не ме безпокои




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.