Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема хехенови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.02.10 23:22



потвърждение на което казах по горе. На мъжете им харесва жените сами да се издържат, защото така улесняват техния живот. Няма нужда да я поощряваш в мисленето и нагласите. Личи се че здраво е захапала и не може да чатне дори какво и говоря. Явно покрай нея са все мъже от твоя тип, които системно я обработват и виждаме, че добре се справят.
Жените верно са по глупави от мъжете и вторите се възползват максимално от тези дефекти.



Тема Re: хехенови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.02.10 01:32



Няма нищо вечно, нито любов нито издръжка.

Бях чела нещо от сорта, че една жена може да избере да бъде принцеса, робиня или да бъде себе си.

Кралска Кобра

Тема Re: Абе Никиииииииинови [re: NikiFin]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.02.10 03:44





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано20.02.10 09:23



А кво искат тогава. Изобщо искат ли нещо от тях или предпочитат само да дават да не би случайно да се "унижат" да си вземат от тях, това, което им се полага.


Някои сме глупави и предпочитаме да ни обичат и уважават... :) Дай Боже 200 лева за ботушките да не са такъв проблем, че да трябва да се лиша от отношението, което обичащите и уважаващи мъже дават :)) Те и пари дават, но това вече е бонус, не основното...

Ама се чудя що са толкова глупави, че се бутат да дундуркат мъже

Когато вадиш собствени пари не значи, че дундуркаш мъж. Просто значи, че имаш примерно едни 1000 лв. месечно, които можеш да си похарчиш за себе си. И като ги имаш не се налага да мрънкаш на мъжО за чанта към ботушките.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано20.02.10 09:33



Това е типично за арабските страни освен това, тук такова нещо няма.

А тук го има, просто повечето от българските богати мъже се държат като феодални владетели, само защото те са тези с парите. Била съм в такива връзки, повече не искам, благодаря много...Психическата преса е адска, "този от къде те познава", "къде ще се разхождаш пък сега?" и тп.,защото си мислят, че правиш това, което и те правят ;))Единственият свестен семейно богат българин, който познавам, дори не остана в БГ, ами отиде да работи в Германия... Та се връщам на мнението ми за богатите БГ мъже :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: хехенови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.02.10 10:15



Това явно го е писала някоя, дето не е успяла да си намери свестен мъж и и се налага сама да си върши всичко. Ама нищо де.... нема си има успокоение да не я е яд много.....





Тема Re: Абе Никиииииииинови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.02.10 10:15







Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.02.10 10:24



Ми не знам. Аз с БГ богаташи не съм имала връзки. Един ми предлагаше ама не беше мой тип. Но не се учудвам ако е както казваш. Аз за Дания казах, че не е практика да ти се отнема свободата. Разбира се навсякъде има психично болни, но тук не говорим за тях.
Всъщност не знам защо обърнахте темата на богаташи и феодални владететели. Не е задължително да си богаташ за да се грижиш за семейството си. Вярно, че в БГ предвид всеизвестни особености е малко по трудничко за 1 човек да издържа семейство. Но не е невъзможно, я колко жени го правят

. Иска се малко повече труд и акъл, това е. Ама понеже на мъжете липсва се налага жените да влязат в действие, щото все някой трябва да се грижи за челядта



Тема Re: има ли някоя жена тукнови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.02.10 10:33



Някои сме глупави и предпочитаме да ни обичат и уважават... :) Дай Боже 200 лева за ботушките да не са такъв проблем, че да трябва да се лиша от отношението, което обичащите и уважаващи мъже дават :)) Те и пари дават, но това вече е бонус, не основното...

защо си мислиш, че мъжът ти няма да те обича и уважава, ако ти купува ботушите. Даже още повече ще те обича и уважава, щото инвестира в теб. Хората уважават това, за което полагат труд и плащат по някакъв начин. Ако нещо ти е съвсем безплатно нормално е да не го цениш.

Когато вадиш собствени пари не значи, че дундуркаш мъж.

Нормално е всяка жена да си дундурка мъжа. С това имам предвид да се грижи за него. Дали сама си изкарваш парите или не няма значение, защото ако искаш мъж просто се налага да се грижиш за него по някакъв начин, не задължително спонсорски, но да му готвиш, чистиш, переш (сложиш прането в пералнята), гладиш, задоволяваш сексуални нужди, да се съобразяваш с него за всичко, деца да му родиш и там квито нужди има.
А ти кво получаваш - обич. Всъщност в какво се изразява тази обич освен в Обичам те, което я така я не, ама не пречи да се дъвче. И уважение, без което една връзка изобщо не може да съществува, та изобщо не виждам що се коментира.



Тема защо примернонови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.02.10 10:37



обичаш едно дете, без значение дали си го родил или си го осиновил.
Обичаш го, защото си инвестирал в него и си му треперел. Треперела си да го износиш, жертвала си всичко за него, плащала си с време, здраве и пари за да го отгледаш.... затова ти е толкова скъпо. Замисли се малко де, не е толкова трудно. Просто човек трябва да се абстрахира от външни влияния и да се замисли реално за нещата.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.