Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема добри впечатлениянови  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано13.02.10 12:53



искам да споделя добрите си впечатления от един лосион за тяло, който се рекламира. Реших да го пробвам защото имам дерматит на ръцете и супер суха кожа и сърбежи след баня. От две намазвания кожата ми се оправи. Крема е на нивеа S O S



Тема Колко...нови [re: Lady_Xaxa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано13.02.10 17:40



ТИР-а имаш за продаване от тая стока?





Тема стига с тези рекламинови [re: Lady_Xaxa]  
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано13.02.10 18:02



Това реклама ли е или ......



Тема Не енови [re: мнoroнaзнaйниkoвa]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано14.02.10 10:45



аз не се доверявам на реклами, обаче ей така реших да пробвам и останах впечатлена . На ръцете над лактите имах нещо като лишеи, дерматоложката ми каза, че е дерматитче от много къпане или препарати . мазала съм се дипрогента и някакъв крем който ми правиха в аптеката и имаше ефект , но после пак се появяват изсъхналите участъци. И така случайно си взех тоя лосион и с две намазвания кожата ми е супер. Може да е случайност, а вие не бъдете толкова недоверчиви, ето къде са ни докарали с подведващите реклами ..., ако има нещо читаво и на това не вярваме.



Тема Re: Ок споконови [re: Lady_Xaxa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.02.10 11:30



това, че си намерила лек за болката е добре. За цялостно лекуване на проблема ти (който може и да е вид невроза, а може и да е алергия!) не се знае дали все ще ти помага това кремче. Още повече, че понякога кремовете ги спират от производство или променят качеството им. Така че -благодаря за инфото тук, а на теб - успех в борбата с този кожен проблем




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Колко...нови [re: ABe]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано14.02.10 11:31



Аз пък не виждам нищо лошо да хвалим/ да се оплакваме от продукти, които са ни оставили някакви впечатления. Не всичко е тъмен заговор от страна на вносителя ;)
Е, ако хвалещият има само 2 мнения и то по тази тема, то нещата са ясни, ама в случая май не е така :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ок споконови [re: LadyMorgana]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано14.02.10 13:29



невроза , кожен проблем . къде е връзката, освен за някой психогенен сърбеж?



Тема Re: добри впечатлениянови [re: Lady_Xaxa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано14.02.10 14:00



Аз пък имам алергия към продуктите на Нивея!



Тема Re: добри впечатлениянови [re: Lady_Xaxa]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано15.02.10 23:29



аз преди време много си харесвах един лосион за тяло на нивеа. влияеше ми добре на кожата и миризмата не беше лоша. обаче взе да не ми върви като съм с него и понеже съм суеверна - спрях го



сега търся някакъв, с който да ми провърви. няма и няма



Тема за да ти вървинови [re: тpънчeтo]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано16.02.10 12:49



си носи чесън истински в чантата. Аз понеже съм много хубава и си нося, защото ме е страх от уроки и вещици понеже ми завиждат много хора особено женки




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.