Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема това за бохемския характернови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 11:09



не е съвсем вярно. За мъже може и да важи, но не и за жени. Това, което някои жени се опитват да изкарат като бохемски характер са свъщност незадоволени нужди от внимание, празнота в живота и т.под.
Познавам лично жени бохемки, които си живеят бохемсния живот в къщи с мъжа и децата си и хич нямат нужда да си съсипват здравето с нощен живот. А прибирането от клуб всеки път с различен мъж и мнооого далеч от бохемщината. Бохемите се уважават и не биха си позволили да задоволяват секс нужди на различни мъже всеки път. По скоро бохемката ще иде на кръчма със собствения си мъж или гадже и пак ще си бохемства. А другото е помиярщина, не си ли съгласна



Тема Re: Вярно е,нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 11:13



Не помня тази серия ама звучи идиотски на бебешко парти да ти откраднат обувките.
Идиотско звучи и богата кариеристка да иска от бедна многодетка майка (ако е бедна де, знам ли я) да и плати скъпите обувки, само защото това се е случило в нейния дом. Лично аз не бих платила скъп предмет понеже е изчезнал от моя дом. Обикновено се издирва крадеца и той си плаща. А дотогава плаща застраховката, ако си си направил. Ако не, духаш супата. Такъв е животът, лош късмет, сори.



Тема Re: Вярно е,нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 11:14



Това няма нищо общо със старите моми, които всеки път си тръгват с различни.



Тема Re: това за бохемския характернови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.10 11:16



Аз говоря с приятели!

И с мъжа става стига да сте на една вълна.

Кралска Кобра

Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.10 11:18



Накрая ги плати, така трябва. А и не е бедна разбира се.

Кралска Кобра


Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано15.02.10 11:26



глупости, значи аз като ходя по клубове и си тръгвам с различни, ебаси изказването

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.


Тема Re: Вярно е,нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 11:34



А ако и беше изчезнали диамантеното колие за 50000 долара пак ли майката трябва да плати.
Сори, ама не съм съгласна. Но щом такъв е сценарият... твое право е да му се връзваш





Тема Re: Вярно е,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 11:34



ми значи ми, ти кво искаш, да не значи. Помиярска работа





Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано15.02.10 11:37



е, мерси че ми каза какво правя като излизам....обичаш да обобщаваш, ма недей бе, това че ти си живяла така не значи че и другите са така, не приписвай живота си на всички останали

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.


Тема След 35 г. за мъжа!нови [re: Koм]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано15.02.10 13:24



На един мъж не му трябват деца (жена) до 35 г.


След това може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.