Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вторият път!нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.02.10 15:07



чак на 40 ли почна да мислиш

.
Е... по добре късно, отколкото никога.



Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.02.10 15:10



говорех не за теб, а принципно. Постът ти ме наведе на тези мисли, нищо повече. Не го вземай лично



Тема освен тованови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.02.10 15:14



едно бебе не изисква кой знае колко финанси да ти кажа. Много от необходимите неща получаваш от близки и приятели като се роди. Да не говорим, че толкова майки на порастнали деца подаряват всевъзможни неща, та всичко може да ти излезе безплатно. Освен памперсите, ама и те могат да се заменят с обикновени пелени както аз и ти см отгледани па сме си живи. Едно дете не се гледа толкова трудно, и финансовата част е най малкия проблем. Стрес, притеснения, умора, недоспиване.... това са основните проблеми на майките с бебета. Така че финансите не бива да те спират ако искаш бебе, повярвай ми





Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.02.10 15:21



Може и такива баби да има ама трябва да си много слабохарактерен за да те изтика една баба. Но масовият случай е по желание на майката, а не на бабата.
Знам, че днешно време бащи гледат бебета. И моят е гледал и продължава да гледа. И са живи. Ама колко качествено ги гледа е съвсем друг въпрос. Сигурно има и грижовни и всеотдайни мъже родени да бъдат майки. Но не вярвам да са много. Пък и това не им е изначалната функция и предполагам ако тя е на ниво, нещо от мъжествеността им куца. Наясно съм, и че има жени готови да бачкат по цял ден и са много благодарни, че безработният им мъж цял ден гледа дете в къщи. За мен това е неестествено, да не говорим, че такъв мъж не бих си взела изобщо.
Говоря за себе си, не обобщавам



Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: Бepeзka!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано12.02.10 15:56



Няма гаранции, берьозке, ама се надявам, бе, мама му стара ;)))

Ники, не искам бебе, обобщавам си тука разни работи колкото да мине времето. Уточнявам го не за друго, а да не вземе Фишката да ме гледа следващия път с един неин хитър поглед и да ми срути имиджа пред къмпънито... ;)))

Antes muerta que sencilla

Редактирано от KpucaHa на 12.02.10 16:06.



Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.02.10 18:17



И аз не харесвам инфантилни мъже, т.е. такива, които биха се оставили жените им да ги издържат. Но пък смятам, че няма нещо по-сексапилно, по-мъжествено и по-трогателно от това да видиш как един силен мъж гушка и закриля малко беззащитно бебенце. Мъжествеността му изобщо не страда от това, дори напротив - мисля, че такава картинка е много привлекателна.



Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.02.10 18:31



Ники, аз не знам ти кога си напуснала България, но на мен и 95-та година бавачка ми гледаше детето като стана на годинка и сега пак така. Май живееш със спомени за нашите баби, ама те бяха друга бира.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.02.10 18:35



А-а-а, що пък, ако гледа детето, значи жена му не го издържа. Виж, ако лежи вкъщи, тогава е друго.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.02.10 19:18



То и моите ги гледа бавачка докато тръгнат на ясла. Ама през това време на сестра ми децата в БГ живееха на село при баба си и тя ги виждаше само уикенда. И наистина според нея бабата я била убедила да и ги даде. Ама аз на такива оправдания не се връзвам. Бабата и мен се опита да ме убеди да ги пратя и трите на село при нея ама.... сещаш се това са дивотии. Всъщност ако не беше на 2000 км и ако знаех, че може да се оправи с тях щях да и ги давам редовно. Но ситуацията е съвсем различна, тя само си мисли че може но не може.
Аз вярно също съм отгледана от баба си, ама определено не говоря от спомени, а от пресни наблюдения.
Дори не познавам БГ майка, която да не дава детето си на баби чат пат



Тема Re: Кога според вас е нормалнонови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано12.02.10 19:22



Аз познавам снаха ми, майка го гледа за 5-6 часа макс на месец, и то да му се порадва. За радване го дават, но за гледане тя или брат ми, така са решили и са прави.

Кралска Кобра



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.