Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.10 22:18



Така съм съгласна, разбира се. Не трябва да си лягаш с всеки, а с мъже, които наистина ти харесват и имаш желание.

Кралска Кобра


Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано15.02.10 22:20



ясно, разбрахме се



Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано15.02.10 22:21



Е, виж сега - браковете продължават дълго и е нормално приоритетите да се сменят. Примерно - хората може да преценят, че не могат да си позволят в началото да имат деца, а после вече единия от двамата може да си промени позицията.
Това е само един частен случай на разминаване - по същия начин единия може да срещне нов/а или пък да се пропие или - кой знае какво.
Такъв е живота, както казват французите



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Вярно е,нови [re: Koм]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.02.10 22:28



Мда. И колкото си по несериозен толкова по голяма е вероятността да ти се случват промени в приоритетите. Затова който не може сам на себе си да разчита най добре да не се жени за да не съсипва живота на др хора. Това е, защото днес хората не вземат брака насериозно и не се женят за цял живот, а временно, докато им е кеф. Тогава пак питам що се женият като може и така да си живеят че и деца да си имат.



Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.10 22:48



И аз това питам, защо хората си слагат подписа с обещания, коита не разбират? И 15г. щастлив брак да имаш, може да се разпадне без да очакваш, без да си имаш идея.

Кралска Кобра


Тема Re: Вярно е,нови [re: Koм]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано16.02.10 06:58



тази от Скайпа ти, Ком, като чета описанието май никога няма да има деца. Освен ако в близките 2 години неиният не спука презерватив или някакъв друг инцидент да стане и по силата на инерцията не се отзоват тия в семейната орбита.



Има вече цели групи егоисти около нас, които единствено съзнават, че децата са бреме, което ще им 'потроши' нормалния живот. За после надали мислят обаче, ако за тях после е точно да имат семейство и деца.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вярно е,нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано16.02.10 10:09



добре де, ти като не си минала по този път с разпаднатия брак от къде знаеш че просто така се случва без да си имаш идея. Явно някой те е излъгал, защото такова нещо НЯМА.
Дали брак ще се разпадне зависи единствено от желанието на бракуваните. Ако те го искат и го позволят се случва, а не просто да си се случи случайно и неволно. Причина винаги има и тя винаги е ясна.
Така се е случило е оправдание предназначено за немислещи наивници, от човек, който иска да скрие причината поради която е провалил брака



Тема Re: Вярно е,нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано16.02.10 10:13



аз лично не познавам жени, които да НЕ ИСКАТ да имат семейство и деца един ден в бъдещето.
Познавам обаче ядосани на живота, които казват че не искат деца. Но то е просто защото не са намерили подходящ човек и самите те не съзнават, че като го намерят, ще поискат семейство с него. Хората просто много често не са наясно със себе си



Тема Re: Вярно е,нови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.02.10 07:38



Познавам обаче ядосани на живота, които казват че не искат деца. Да, и такива има. Всяка според нагласата си. Ако имах парите на Анджелина да ти кажа аз пък бих осиновила още 1, 2 хлапета. Дори и с по-малко пари даже. Мислила съм го - да не е морганчо сам.

Но съм може би ядосана на мъжете, и не искам мъж от един по-често срещан тип. Само като си помисля как се повиват и мрънкат, бягат от отговорност, каква омраза може да блесне в очите им когато трябва да се грижат за нещо елементарно около детето и ми става гадно. Не ми се слушат и безсмислици, че не били такива. Делата им са ги показали достатъчно. Като ще тегля тежестта, поне да няма кой да ме откланя от посоката, че вече не останаха нерви да се боря с пречки и хорска нищета

От такива мъже наистина не бива да се раждат деца - защото и децата страдат от бащите си ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Вярно е,нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.02.10 10:59



От такива мъже наистина не бива да се раждат деца - защото и децата страдат от бащите си ...

няма как щото повече мъже са такива. По скоро не трябва те самите да имат деца. Ако ще раждаш от тях да не знаят изобщо, че имат дете.
Анджелина основила ама кой знае колко детегледачки и гледат децата, докато тя си върши социалните дейности и се грижи за външния си вид. И после осиновила. Така всеки може. Същото и с Мадона и др подобни на тях. Близък от обкръжението на Мадоне беше писал тя как си прекарва деня и според него децата почти не и виждали очите.
Като си прекара няколко години в 24 часови грижи за банда бесни хлапета тогава ще я призная за голямата майка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.