Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Сираче от Хаити?нови  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано26.01.10 16:03



Някоя от вас да е осиновила?






Тема Re: Сираче от Хаити?нови [re: ABe]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано26.01.10 16:43



Коментарите под анкетата са особено "интересни". Не мога да го проумея това наше чувство за превъзходство над останалите народи и това си е. Дори при такива трагедии - тези са маймуни, онези - мангали и напълно си го заслужават. Нормалните хора или са по-малко, или не пишат.



Тема Re:нови [re: ABe]  
Автор Luchezara ()
Публикувано26.01.10 16:47



Мисля, че е доста рано да раздават деца от Хаити. Най-вероятно роднини постепенно ще потърсят 98% от тях.







Тема Първите 106нови [re: Luchezara]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано26.01.10 17:00



първите 106 хаитянски сирачета, които ще живеят в холандски приемни семейства и осиновители пристигнаха в айндховен от порт-о-пренс днес сутринта.

22.01.2010 г.




Тема Да, това е...нови [re: Asia.]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано26.01.10 17:03



интересен социален нет феномен.

Като с даренията за клошари, за социални домове за стари хора и за сирачета или просто изоставени деца...

Пак същите коментари.




Тема Re: Сираче от Хаити?нови [re: ABe]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.01.10 17:20



Потресена съм от коментарите, ако човек съди по тях за българите, картинката няма да е много розова. Жалко е, че има толкова много такива хора.
А анкетата е несериозна, според мен. Да, хипотетично би могло, но де факто...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Сираче от Хаити?нови [re: ABe]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано26.01.10 17:30



При сегашните бг условия е малко трудно за едно средностатистическо семейство да си позволи ей така, за има-няма две седмици да реши и да си "вземе" хаитянче. Дори и за временно настаняване.
В този контекст въпросът ти "някоя от вас да е осиновила?" е доста несъстоятелен.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Друга беше...нови [re: ladyMarian]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано26.01.10 17:56



целта.

ясно е, че освен като ПР акция на някоя заблудена чалга звезда, в България няма да има осиновявания на хаитянчета.

както и да е.






Тема Извинявай,нови [re: ABe]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано26.01.10 17:59



...ако не съм те разбрала правилно, денят ми е такъв, че само ми се иска да свърши по-бързо, прави си изводи за степента на адекватност...

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема За представителността...нови [re: KpucaHa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано26.01.10 18:00



на анкетата няма и смисъл да си говорим.

Мен също ми взеха акъла коментарите.

Всъщност, хората, които наистина биха тръгнали да правят такова осиновяване, едва ли биха попълвали анкети от този тип.

Да не мислиш, че някой от гласувалите с "да" ей сега ще хукне да урежда документацията по въпроса?

Пък и как ли ще я уреди с нашето правителство и некадърна държавна и общинска администрация.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.