Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за случайното забременяваненови  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.01.10 23:37



Намирате ли го за нормално явление, случващо се на зрели жени и разбира се не в резултат на насилие, щото там ясно вече няма как да се контролира. Или пък да заспиш и да те забременят без да се усетиш (има и такива случаи)



Тема Да, има такива случаинови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 02:25



Сега се сещам за 2 случая.

Единият е при разведена жена с 2ри мъж, без план за следващо дете. Случва се при пауза с хапчетата. Точно през тия 3-4 дни.

Другия случай, при уан-найт-стенд, после той припознал детето, без тест за бащинство, просто много приличало на него, ето това се казва мъж



А и разбрах, че и неговата приятелка, с която били временно (2години) разделени, забременяла случайно, май пак пауза с хапчетата.

На мен ми се е случвало нарочно

by himbeer

Редактирано от himbeer на 23.01.10 02:28.



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано23.01.10 10:40



Я ми разкажи за случайте със заспало забременяване Тва нещо кат непорочното ще да е



Не всичко дет хвърчи са ябе

Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.01.10 10:46



Ами, случва се. Случва се да забременееш с презерватив, както и със спирала, както и с хапчета. Ама рядко се случва.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да, има такива случаинови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 12:00



ОК де. Ама то на опаковката на хапчетата си пише, че няма гарантиран защитен ефект. Защо жените продължават да разчитат на хапчета



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: Гapo Гapoв]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 12:02



Ми на една приятелка и се е случило примерно. Аз лично не мога да си представя да не усетя какво ме правят, дори и да спя. Но тя твърди друго.
Идеята обаче беше дали оправдавате случайното нежелано забременяване, когато не е резултат на лош късмет или насилие, а съзнателно (сексът, не забременяването разбира се)



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 12:04



ОК. Значи го намираш за нормално и приемливо или.... И разбира се последващия аборт защото той е стандартното развитие на бременността (или пък изоставяне на детето след раждане)



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.01.10 12:17



Приемам го за кофти късмет. Колкото до последващия аборт- ами, ако не можеш да гледаш едно дете, може би е по-добре, но не искам да подхващам пак тази тема. Ако можеш да се справиш, дори и да не е планирано... Е, дъщеря ми така се появи.
Забравих да кажа, че оставянето на детето в дом най не го одобрявам, но пък от друга страна като знам колко осиновени приятели и приятелки имам и как си ги обичат родителите...

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 23.01.10 12:22.



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано23.01.10 12:22



Няма как една жена да не разбере, че мъжът е свършил в нея. Дори и като е дълбоко заспала, нали на сутринта ще усети следите от сперма? Има си аварийни хапчета за такива случаи. Както и при случай на насилие.
На българския пазар едно време бяха "постинор", сега "ескапеле".
А дали да се прави аборт или не - това е друга тема.



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.01.10 13:27



"Случайното" забременяване...то е май като случайното умиране.
Какво значи случайно? Много хора, в това число и аз, дето търся рацио и воля във всяко нещо...изпадат в крайността, самонадеяно да се считат за, едва ли не, господари на живота и на смъртта. Но не сме - нито на собствения си, нито на чуждия. Понякога, в стремежа си да избегнем това, което не искаме и да получим онова, което не ни се дава, изпадаме в трагикомични ситуации...
Някои хора много им се иска не - случайно да забременеят и родят, но не успяват. Други не искат, пък става. И се почват едни битки с природата, при които някой с игла и клещи влиза в ролята на Господ.
Всеки е господар на собствените си решения и избори....но не и на резултата от тях - това е добре да не забравяме!
Та, какво да мисля за "случайното" забременяване...мисля и вярвам , че всяка жена има правото свободно да взима решения - доколкото зависи от нея. Има право да избира дали, кога и колко деца иска да има - доколкото никой друг човек няма право да й се меси в тези решения по какъвто и да е начин. Същото важи и за мъжа.
От друга страна, не трябва никога да се забравя, че това право не е абсолютно и изключително. Защото, както не ние избираме дали, кога и къде да се родим и умрем, така и нямаме този избор за децата си или за който и да било друг.
Та, мисля че някъде между тези две истини стои правилната мяра за това, как трябва да подхожда човек към "случайните" появи на живот и смърт около него и посрещането на всички други случайности в този живот - и на самия живот, който, сам по себе си, е една безкрайна случайност, съвпадения и събития извън нашите решения.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.