Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано23.01.10 13:58



Тва да, ама да та ебът и да не усетиш, ба си майтапа



Не всичко дет хвърчи са ябе

Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: Гapo Гapoв]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано23.01.10 14:46



Имаше един американски филм по истински случай - пациентки на зъболекар, който под предтекст на сложна хирургична интервенция ги упояваше и ги забременяваше. След това жените не помнят нищо, докато не се усетят малко бременни. На едната мъжът й беше стерилен и тази бременност беше голяма изненада в семейството. После иди доказвай, че зъболекарят виновен.



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: Гapo Гapoв]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.01.10 15:13



Може причините да се коренят в другата тема с над стоте мнения, знае ли човек.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор SerenityKnight v 48O (Винаги Щастлив)
Публикувано23.01.10 16:18



Но тя твърди друго.

Бе това наистина звучи като непорочното зачатие... освен, ако жената не е била много пияна и/или надрусана. Тогава и 24 часова операция няма да я усети...

Аз не съм готов да приема за нормално едно такова забременяване. Но ако ми се случи и наистина е било случайно, а не немарливо и/или невежо, то съм склонен да преразгледам разумно възникналата ситуация и при необходимост да променя кардинално разбиранията си.





Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.01.10 17:09



Идеята обаче беше дали оправдавате случайното нежелано забременяване, когато не е резултат на лош късмет или насилие, а съзнателно (сексът, не забременяването разбира се)
Ама нищичко не разбирам от това изречение...дали
"оправдаваме" (

кой може да ОПРАВДАВА или не, че някоя си забременяла - това ми остава загадка!)
"случайното нежелано" (случайно и нежелано са две различни неща)
..."НЕ Е резултат на лош късмет или насилие" - би ли дефинирала "лош късмет" какво значи в случая?
Защото...сексът е желан и съзнателен=> бременността е случайна и нежелана=> обаче не е вследствие "лош късмет или насилие" - тогава - на какво е следствие? На липса на превенция от забременяване?

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.01.10 17:15



- Може ли да забременеем от тоалетната чиния?
- Може - ако седнем преди другия да е станал.

Какво значи "случайно" забременяване? И къде в живота има 100% гаранция за каквото и да е?



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 22:23



точно, на липса на превенция



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 22:34



Да ама освен това имаме избор да си легнем ли с някой или не. Няма как да забременееш ако не спиш с мъж (не говоря за изключения). Ако не можеш или не искаш да вземеш всички възможни предпазни мерки и си сигурна, че дете не искаш просто няма да си правиш кефа. А не да се натаковаш, понеже било човешко видиш ли и после да си убиеш детето в зародиш или да го родиш и захвърлиш.
Аз като жена с много възможности за забременяване съм се опазила и не ми е представлявало проблем. Просто се иска малко мисъл като правиш нещо. Затова не приемам за нормално да ми каже някоя че просто се случило. Такова просто се случило не съществува. И тя и този, който я е чукал не са били с акъла си и това е.
Виж, ако просто се случи, но то е защото съзнателно си му дал шанс да се случи, понеже нямаш нищо против да се случи.... тази случайност е друг вид, всъщност нормалната случайност.
Но тук става дума за случайност когато знаеш че НЕ ИСКАШ дете.



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.01.10 22:36



точно това е, че случайно забременяване няма. Но има хора, които твърдят че станало случайно и с това оправдават аборта си или захвърленото дете



Тема Re: Какво мислите за случайното забременяваненови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.01.10 23:24



А от къде е този уклон у теб...да се ровиш в най - интимната и деликатната част от живота и решенията на другите хора...ама така, на ангро (нали знаеш какво значи?)
Действително, след темата за старите моми и парясници и яловите крави, с извинение, логично продължение беше да преразгледаме казуса за абортите и липсата от превенция. Да преразгледаме казуса - на ангро и да осъдим всички безотговорни кучки, които просто ей така отиват и "убиват детето си в зародиш" (така ли беше?)
Съвсем друг въпрос е, дали една зигота е "дете" - на този въпрос и медицината, и законодателството на държавите, в които живеем (и ти, и аз), е отговорило еднозначно - но какво пък струва ние да сме над закона и да раздаваме присъди от виртуала, просто ей така...
Чудя се, след като и тази тема се изчерпи...коя ли ще е следващата?
Всъщност, не е ли вече ред да обсъдим разведените?
Хомосексуалните?
Стерилните?
Импотентните?
Хив - позитивните?
Кажи - коя ще е следващата мръвка за ръфане???

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.