Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: Alisa Lisa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 12:15



Тебе пък какво те касае, че някоя ще забременее случайно и нежелано?

викаш да оставя народа да си троши главата и само да гледам саир отстрани. То така правят повечето, сигурно и ти.
Но сигурно си права, че на който не иска да чуе е безсмислено да се говори



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: Alisa Lisa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 12:16



не придиряй. Аз ще придирям



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 12:17



не знам за какви сперматозоиди говориш. Може да има ако малко преди това се е празнил и са останали в канала. Овлажняващата течност която се произвежда в началото не съдържа сперматозоиди



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.01.10 12:18



Познавам поне 2 жени, които са забременяли на тоя принцип покрай пилотната течност...кво да се прави ;)
Иначе и аз я карам така...И си знам, че това е възможно най-несигурният метод за предпазване от забременяване :) И ще си нося последиците, ако се случи нещо :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: NikiFin]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано27.01.10 14:33



О, съдържа и още как - нали не мислиш, че си открила колелото с това не-празнене

.

. Тоя *уй, който така смело развяваш се нар. Coitus interruptus.



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: NikiFin]  
Автор Alisa Lisa (Алиса)
Публикувано27.01.10 14:49



викаш да оставя народа да си троши главата и само да гледам саир отстрани. То така правят повечето, сигурно и ти.

Що? Как предлагаш да ги пазя от неразумна бременност? Да фащам мъжете им за оная работа и да я вадя в сюблимния момент?





Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 15:23



Кой ги знае как са забременяли, ама така са ти казали. Ако и те изобщо знаят какво е станало.
Номерът е да направиш така, че да не ти се случва пък как ще го направиш няма значение.
А ти като гледам нямаш против да ти се случи.



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: surfline]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 16:06



Много ми е смешно като ви гледам как всички се изпретрепвате да ме изкарвате луда, проста и не знам си ква си. А на практика аз си се оправям перфектно и не ми се случват идиотските случки, които се случват на "нормалните и образованите".
А ти май не усети как се остави да те води за носа онази злата цвете , която не ме ще в клуба поради лична неприязън към мен. На нея точно това и беше целта, да ме изгони. Не че ме има за тъпа, невежа и там кви ги беше изредила. Тя ако ме има за такава ще ме игнорира и хич няма да ми чете "глупостите". Ама нали си ме мрази и трябва да си достави малкото удоволствие да ме изгони за да се почувства поне в едно нещо над мен.

Сигурна съм че си е умряла от кеф като ме банна, хехе, почетен член на отделението. Пък моята кандидатура за пациент за пореден път бе отхвълена нищо, че според думите ви съм луда. Мен ме устройва, че ме третират като нормална, пък епитетите е ясно че са с цел обида.
Представям си как би се почувствала, ако тя беше банната както трябваше да стане. Щеше да изпадне в нервна криза и състоянието и рязко да се влоши. Добре праиш, кроти си пациентите



Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.01.10 17:57



Нямам против. За момента не искам деца, но нали се сещаш, че на 26 няма да тръгна да правя аборти...Така че ако случайно забременея ще си го гледам, няма начин :)
А сега сериозно- прекъснатият полов акт е най-несигурният начин за предпазване от забременяване.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: а кво пречи на ебача тинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.01.10 20:07



не знам защо мислиш така, но не си права. Не казвам, че е 100% сигурен, а само че квото и да правиш трябва да го правиш с акъл.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.