Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 24.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема аз съм занови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.10 08:17



но не в посока удължаване и не за да е "по-добър" секса.
работата е съвсем друга. в едно добре управлявано общество (каквото нашето не е), нуждата от войска/полиция/жандармерия, която да не е съпричастна с народа и да може да убива хора без колебание е безспорна. създаването на такава структура обаче е проблем, понеже нищо човешко не ни е чуждо както се казва, и това ще важи и за членовете на репресивния апарат. ето защо, едно очевидно решение е тоя репресивен апарат да се състои от мъже, които в детска възраст са коригирани в посока скъсяване, да речем до 6-7 сантиметра, колкото да могат да пикаят прави. същевременно от пубертетна възраст трябва постепенно да се подхранват с разни мелодрами, за красивата мери, която срещнала перфектния мъж, но о ужас, оказало се че пишката му е къса! това мисля е достатъчно, но за всеки случай от другата страна, специални отдели за пропаганда ще измислят вицове за късохуестите щурмуваци и агенти провокатори ще ги разказват по кръчмите, за да се създаде необходимото разделение между обикновените хора и репресивния апарат. ето така ще имаме надежден и лоялен към задълженията си репресивен апарат, който няма да се поколебае при заповед да избие и опожари цяло село с цивилни.
с една дума, корекцията на дължината може да бъде мощен инструмент за социално инженерство и не бива да се пренебрегва







NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: аз съм занови [re: zaphod]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.01.10 13:45



Еееееех, дон Реба, мръсник си ти. И престъпник.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За или Против уголемяване при мъжете?нови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано30.01.10 16:11



аз бих подкрепила такова желание, не осъждам тия които искат да се уголемяват, както и жените които си слагат силикон, пластичните операции... всичко подкрепям, въпрос на избор, ако човек има възможност да го направи - защо пък не







тинтири-минтири

Тема Чуркинови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано02.02.10 21:17



ли мерите тука ?



Редактирано от Гapo Гapoв на 02.02.10 21:18.



Тема Re: Чуркинови [re: Гapo Гapoв]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано03.02.10 02:04



Седем санта били достатъчни за оплождане!

Останалото било лакомия. Според медицината! Не според жените! И тъй като и аз съм жена - колкото повече - толкова повече!



Тема Re: Чуркинови [re: *Paл*]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано03.02.10 20:54



Тоя въпрос у мъжете съ е зародил още от Адам кат е видял Ева как палаво гледа змията, та са е замислил що ли

Убавото е че е безкрайна тема и винаги ще се пише по нея и все ще има някой несъгласен с факта, че размера е от значение
А моя е ....................крив

Не всичко дет хвърчи са ябе

Тема Re: Чуркинови [re: Гapo Гapoв]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.02.10 02:37



И мушмулки.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.