Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Минутки за мечтинови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.01.10 21:41



Коне, танци, плуване, книжки... През останалото време ще гледам децата на приятелки, за да си починат за малко.
Само че нека бъдат 3-4 хилки, защото с по-малко няма да се оправя.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 12.01.10 21:44.



Тема Re: Минутки за мечтинови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано12.01.10 23:00



Ще си обуя маратонките и ще си взема фотоапарата!

Познай как ще изглеждат стените в къщи... Е, фотографиите ще се редуват и с рисунките ми разбира се.



Тема Re: Минутки за мечтинови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано12.01.10 23:06



Случайност ли е, че синковците и щерките на милиардери и звезди са най - пропадналите наркомани, алкохолици, самоубийци и посетители на скъпи психиатрии?

Точно затова и не попитах какво бихте правили ако имате адски много пари. Отговорите ги знам, а знам и какъв ще е резултатът (ти го написа вече).
По интересното е какво би правил човек, когато живее средностатистически, но не е притиснат финансово и има шанс да избере с какво точно да си запълни времето и то да е нещо градивно, а не като пренаситено и чак оттегчено от пренасищане същество



Тема Re: за Маркизатанови [re: Tatence]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.01.10 23:23



тази вечер довършвам готвенето на една хубава манджа. Кой се интересува и какво има пред вид?



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Минутки за мечтинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано13.01.10 11:40



Бих ги посъбрала малко и бих си направила собствена агенция... Винаги съм мечтала да работя за себе си, а не просто да не работя. Ако не работя ще стана асоциална, честно! Графикът ми за излизания ще е същия- дружките ми така или иначе ще продължат да работят и аз отново ще излизам само след 6 часа :)) (Опитът показва, че с дружки, които не работят, няма какво да си кажем).Козметичните истории ще ми запълнят един ден от седмицата, а в останалите кой знае какво ще трябва да измислям...И най-вероятно нищо няма да е по-добро от това, към тия 2 бона да ида да добавя още някой лев...



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Минутки за мечтинови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.01.10 12:12



Опитът показва, че с дружки, които не работят, няма какво да си кажем

Че ти с дружките си само за работа ли си говорите. Не мога да се съглася с теб и ще ти каза защо. Човек, който е любознателен ако не ходи на работа да върши нещо банално 8 часа, а вместо това чете и си пълни главата в всякаква инфо е доста по интересен събеседник от някой вършил 8 часа счетоводни сметки, попълвал бланки, набирал инфо на компа.... Даже от чистач в болницата или университета ще научиш повече, защото се среща и говори с повече хора.
Лично аз познавам безработни с които много хубаво може да си поприказваш. Това, че не печелят пари не значи че нищо не знаят и не могат. Както и познавам работни, които се прибират вечер от работа и няма сили и желание за нищо освен да се разпльокат пред ТВто и ако може никой за нищо да не ги търси.
Не казвам, че е правило това, а че по горе написаното от теб НЕ е правило.
Иначе и аз бих продължила да си ходя на работа, а падналите от небето пари бих ги събрала и направила някаква съществена промяна в живота си или просто бих си купила нещо скъпо, за което иначе не мога да събера пари

. Това разбира се в случай, че си харесвам работата.
Ако работя като чистачка, миячка, санитарка, в детска ясла... или нещо друго банално..... веднага бих спряла работа, бих използвала париците да се преквалифицирам и пак бих направила глобална промяна в живота си.



Тема свъщност за какванови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.01.10 12:31



агенция по точно става дума



Тема Re: Минутки за мечтинови [re: NikiFin]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано13.01.10 12:52



След увеличаване на времето за мене си, за детето и дома, бих се занимавала с нещо, което не изкарва пари, но е важно като въздействие и ме влече. Дали ще са уроци за сираци, дали друга работа с деца в домовете, в училищната библиотека или нещо подобно, но в този смисъл.
Питанката е обаче, каква е гаранцията, че сумичката ще продължи да пада "вечно", че казват трудовите навици се губят и затова не е добре човек дълго време да не работи.

Hello, is it me you're looking for?


Тема Re: Минутки за мечтинови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано13.01.10 14:07



Че аз къде съм казала, че това е правило??? Коментирам мене си :) Просто споделях моя опит като казах "опитът", моя грешка, че не съм сложила и "ми". Може би аз съм зациклила с работата, знаеш ли, в смисъл- грешката може да е от моята страна на нещата :)
Всъщност, познавам жена, която не работи и можем много да говорим- по цял ден гледа новини и е наясно с всичко, така можем да коментираме до среднощ кое как и защо :) Но с 25 годишните девойки ми е трудно, ако не работят, защото обсъждаме парцалките, фризьорите, маникюристките и в момента, в който стигнем и до общите познати аз съм безкрайно отегчена и не ми е интересно. По тази причина и приятелският ми кръг е от по-големи от мен, просто с тях комуникирам по-приятно.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Минутки за мечти [re: NikiFin]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано13.01.10 14:24



Лично аз познавам безработни с които много хубаво може да си поприказваш
ТИ можеш да си говориш с такива и ти Е интересно, защото са ти сродни души.
Аз от скука и досада умирам и гледам де се измъкна минута по-скоро.

Както и познавам работни, които се прибират вечер от работа и няма сили и желание за нищо освен да се разпльокат пред ТВто и ако може никой за нищо да не ги търси
Ако имаш предвид мъжа си - прав е човекът.


И аз не бих се набутала в досаден разговор.

http://www.vselena.com/vudu.jpg

Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 13.01.10 15:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.